HCL.HR

Vaši Photoshop radovi...

  • 593 Odgovora
  • 75887 Hitova
*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #330 : 18. Svibanj, 2010., 18:31 »
zašto tako svijetle pozadine divova stavljaš? mislim izgleda super i minimalistički je, ali nekako se gubi oko u tome. bar se meni tako čini.
iako nebi ja puno tamnije stavljao, čisto da se stekne malo opipljivija razlika između odvojenih sadržaja.

al overall, mnogo dobro, naravno.  :ementaler:


edit: zašto uvijek sve sa kritikom započinjem ;(
« Zadnja izmjena: 18. Svibanj, 2010., 18:32 Mr.T »

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #331 : 18. Svibanj, 2010., 20:11 »
Da, uvijek mi se to dogodi (presvijetle pozadine).
Nemam pojma zašto, možda zbog PS UI-a koji je dosta taman pa daje nekakav kontrast. Kad nakon par sati upalim rad u irfanu totalno mi izgleda presvijetlo ali je tad već prekasno. Ozbiljno, ovi sajdbari mi full utječu na prosudbu nijanse, toliko da mi #fbfbfb već izgleda dovoljno sivo. ;((((

Mda.

Nego, razveselio me jedan kralj sad s "radom". Holder je još napisao da želi svijetlu pozadinu zbog ebaya. Genijalan je dizajn....držim fige liku.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #332 : 19. Svibanj, 2010., 00:06 »
Lajkam.

Neg...šta, ak dobiješ šaljep im PSD fajl?
Kak se oni snađu svemu tome...to me fascinira. Il ima neki super duper način da sve posložiš i da je svima sve jasno?
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #333 : 19. Svibanj, 2010., 08:43 »
Da, samo PSD im šaljem.

Pa jednostavno je. Ja za svaki glavni element napravim zaseban folder, evo kako izgleda trenutni PSD. Imam unutra brdo hidden layera i layera bez imena ali ako pobjedim ću ih izbrisat/renameat.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #334 : 19. Svibanj, 2010., 23:01 »
:piva:

Pohvalno s tvoje strane u svakom slučaju.
Al..čudi me da ne uvjetuju neku organiziranost i slično. mogu zamislit šta sve ekipa šalje. :wildboy:

I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Forbs

  • **
  • 472
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #335 : 24. Svibanj, 2010., 11:24 »
Isplati li se sudjlovati u takvim natječajima.Vidim zarada je dobra no jebeš to kad čovjek koji traži npr nije upoznat sa trendovima  pa uzme upravo onako onaj koji se njemu sviđa ni neznajuči da je to bilo u modi prije nekih godinu dvije..

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #336 : 24. Svibanj, 2010., 17:38 »
Pa navijam da uzme neš što mu se sviđa. Jebeš ono što je u trendu..iako većinom to prolazi. :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Forbs

  • **
  • 472
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #337 : 26. Svibanj, 2010., 09:16 »
Prvi put radim nešto ovako

http://i50.tinypic.com/28cj3o5.jpg

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #338 : 26. Svibanj, 2010., 09:30 »
Podsjeća me na CampaignMonitor header i navigacija.

Ako želiš reci pa ću poslije nabacit pokoji konstruktivan komentar, ali najviše te jebe pozicioniranje tako da probaj poradit na tome.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #339 : 29. Svibanj, 2010., 09:26 »
Neću pobjedit vjerovatno ali sam se probudio u 7 i pucala me inspiracija pa eto. ;(

Pobeda....valjda sam zaboravio da sam bog isus jebeni  :hihi:

Isplati li se sudjlovati u takvim natječajima.Vidim zarada je dobra no jebeš to kad čovjek koji traži npr nije upoznat sa trendovima  pa uzme upravo onako onaj koji se njemu sviđa ni neznajuči da je to bilo u modi prije nekih godinu dvije..

Nisam ni vidio ovaj post. A ono....isplati se ako znaš udovoljit klijentu. I još su velike šanse da će te kontaktirat za dodatan posao. Ja sam za sad pobjedio u 2 natječaja i oba klijenta su me kontaktirala za dodatni rad. Ako si dobar uz minimalan trud možeš zaradit prosječnu hr plaću u tjedan dana.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Forbs

  • **
  • 472
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #340 : 09. Lipanj, 2010., 16:47 »

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #341 : 09. Lipanj, 2010., 22:24 »
Neću pobjedit vjerovatno ali sam se probudio u 7 i pucala me inspiracija pa eto. ;(

Pobeda....valjda sam zaboravio da sam bog isus jebeni  :hihi:

Isplati li se sudjlovati u takvim natječajima.Vidim zarada je dobra no jebeš to kad čovjek koji traži npr nije upoznat sa trendovima  pa uzme upravo onako onaj koji se njemu sviđa ni neznajuči da je to bilo u modi prije nekih godinu dvije..

Nisam ni vidio ovaj post. A ono....isplati se ako znaš udovoljit klijentu. I još su velike šanse da će te kontaktirat za dodatan posao. Ja sam za sad pobjedio u 2 natječaja i oba klijenta su me kontaktirala za dodatni rad. Ako si dobar uz minimalan trud možeš zaradit prosječnu hr plaću u tjedan dana.

I jel ti išta isplačeno, tj da li si digao lovu?
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #342 : 09. Lipanj, 2010., 22:41 »
Naravno. Danas baš stavio na banku.  :hug
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #343 : 09. Lipanj, 2010., 22:52 »
Preko Alertpaya ili?
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #344 : 09. Lipanj, 2010., 22:55 »
Western Union.
Uzeli mi malo više od 500kn po transferu zbog toga. Da živimo u normalnoj državi primio bi pare na paypal i platio 0% proviziju, ali neeeeeeee....  :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9