HCL.HR

Vaši Photoshop radovi...

  • 593 Odgovora
  • 75856 Hitova
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #390 : 16. Listopad, 2010., 17:34 »
Probudih se. Polako, kao da me strah, otvorim oči. Bila sam u nekoj kupoli, nekom zatvoru kojem, što zbog mojeg slabijeg vida i njegove neobične građe, nisam vidjela kraja. Osjećala sam se kao da je sve oko mene bili živo, a ja sam bila kao suha, mrtva grana.
Sve se kretalo tako glatko, pomalo sanjivo i dinamično. Obuzeo me neki gnjev, neka srdžba koja je bila toliko neodređena, a opet toliko stvarna. Ništa nije imalo smisla.
Tijelo mi se sad doimalo neobično lijepo, pomalo moćno i zastrašujuće, što me je iz nekog razloga tješilo. Moj život kao da je kolao mojim tijelom i ja sam se napokon osjećala kompletnom.
Na dnu ove sablazne kupole bila je neka sjena, neki stvor sa kojim sam se osjećala povezano i mislima i tijelom. Kao da smo bili u nekoj harmoniji, nepravilnoj sintezi koja je stvarala sklad iz sirovog nemira. Bilo je tajanstveno i smisleno.
Postala sam dijelom svojih največih strahova, svoga puta k unutarnjem miru. Sad sam napokon božanstvena i mrtva, vječni lovac na plaha i preplašena tijela.



Sve ručno crtano, digital painted, a tome čime je crtano otiđite ovdje http://idrawmonsters.deviantart.com/art/Internal-beauty-182857505 i pročitajte više o radu.
Molim komentare i kritike i ovdje i na deviantu.

Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #391 : 17. Listopad, 2010., 17:21 »
da nisi napisao/la neki retardirani uvod pohvalio bi. ovako.. blah.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #392 : 17. Listopad, 2010., 18:25 »
da nisi napisao/la neki retardirani uvod pohvalio bi. ovako.. blah.


A jesi ga ograničen i to dobro...Jednostavno ne volim takve ljude koji ne kuže nekaj i onda pljuju po tome...Pa daj se bar potrudi razumjeti.

Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #393 : 17. Listopad, 2010., 18:34 »
jednostavno ne volim "ljude koji "misle da su najkul i da " "kuže" ono šta drugi ne "kuže" " " ".
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #394 : 17. Listopad, 2010., 19:08 »
jednostavno ne volim "ljude koji "misle da su najkul i da " "kuže" ono šta drugi ne "kuže" " " ".

Ali vidiš da ne razumiješ onaj tekst, ni samo djelo...jednostavno ne razmišljaš dovoljno otvoreno da napišeš konstruktivnu kritiku...no svejedno, hvala na komentaru.

Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #395 : 17. Listopad, 2010., 19:42 »
 :tired:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #396 : 17. Listopad, 2010., 23:54 »

*

Qupo

  • **
  • 317
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #397 : 18. Listopad, 2010., 09:15 »
Deep, man.

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #398 : 18. Listopad, 2010., 09:49 »
još jedan neshvaćeni umjetnik!
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #399 : 18. Listopad, 2010., 10:48 »
pa dobro, nije ni tako lejm.  :( mislim je malo al aj. ima "smisla"  :hiha:

iako ono. hcl hr. ajmo tu to postat.  :hihi:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #400 : 19. Listopad, 2010., 06:31 »
xD
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #401 : 19. Listopad, 2010., 07:57 »
A dobro ljudi. Očekivao sam barem nekakav komentar na rad, neku kritiku, pohvalu, bilo šta, ali vidim da su ovdje svi pomalo zatvoreni. Pa koji vas kur** toliko smeta taj tekst. On je tu da pojača dojam rada i da objasni neke stvari. Ko da nikad niste čitali neko djelo avangarde, romantizma i sl. Ako ga ne trpite barem komentirajte rad. Ali ovi vaši dječji komentari su pomalo uvredljivi. Kojeg vraga se bavite grafikom ako ne znate razmišljati otvoreno, nego dajete komentare ko 10-godišnja djeca.
Ali dobro, svatko ima svoje veselje, pa vama ostavljam vaše.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #402 : 19. Listopad, 2010., 09:18 »
dobar je.

 :(

iako ne berem ovaj TRANZISTOR na koji je priključena žena.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #403 : 19. Listopad, 2010., 14:01 »
Koji ste vi trolovi mrtvi :hihi:

A frajer je samo tražio komentare na sliku...

Eto, meni se sviđa slika iako mi isto nije jasno šta točno predstavlja taj TRANZISTOR. Nekako se ne uklapa u cjelokupnu sliku. :solidus:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #404 : 19. Listopad, 2010., 17:35 »
Očito je riječ o kondenzatoru, šabani prljavi :hiha2:


Na dnu ove sablazne kupole bila je neka sjena, neki stvor sa kojim sam se osjećala povezano i mislima i tijelom. Kao da smo bili u nekoj harmoniji, nepravilnoj sintezi koja je stvarala sklad iz sirovog nemira. Bilo je tajanstveno i smisleno.


Ako pogledate bolje, ovo što izgleda pomalo kao antene su oči, jel. Inače, mislim da tog stvora možeš maknut. I ove Lovecraftovske pizdarije tipa: SKLAD IZ SIROVOG NEMIRA ;( Nezz ono, makni to i rad će bit lep za wallpaperić x]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] Inače se ne bavim grafikom pa nemogu više komentirati, al hej, moje laičko mišljenje je u svakom slučaju pozitivno hu hu! Pozz!
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9