HCL.HR

Anketa

Hoće li Dinamo ikad prezimiti u Europi

Da
10 (35.7%)
Ne
18 (64.3%)

Ukupno Glasova: 28

HNL

  • 595 Odgovora
  • 62965 Hitova
*

Prince-Artas

  • ****
  • 981
  • dial-up fan
    • PCPlay Forum
Re: HNL
« Odgovori #165 : 23. Rujan, 2007., 22:55 »
 :tired: :tired:

teorije zavjere ti sakaju

*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: HNL
« Odgovori #166 : 24. Rujan, 2007., 13:29 »
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: HNL
« Odgovori #167 : 24. Rujan, 2007., 17:00 »
boli me kurac i za dinamo i za mamića. nikad više neću otić na tekmu tog govnarskog kluba. bar dok je izdajica mamić tamo

repka će da pwna.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Prince-Artas

  • ****
  • 981
  • dial-up fan
    • PCPlay Forum
Re: HNL
« Odgovori #168 : 25. Rujan, 2007., 23:04 »
virovitica - dinamo :wildboy:
sad biveriću vidiš da si pričao gluposti :ementaler:
brijem da dinamo upada u laganini krizu

Re: HNL
« Odgovori #169 : 26. Rujan, 2007., 13:02 »
takvih primjera je previše. Ovisi od momčadi do momčadi. Igrači jednostavno ne nalaze motivaciju za igranje takvih tekmi. A i odigrali su onak 3 tekme u manje od tjedan dana...
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Pinki

  • ****
  • 946
  • gej is okej
Re: HNL
« Odgovori #170 : 27. Rujan, 2007., 01:17 »
Ali glavno da on dejta sa jednom mojom frendicom od 15 godina, da nosi kričavo zelene uske majce na proslosezonske hlace i onda na to 32 godine stare Aninas patike. :tired:
Inace, da Grgane.... otisli su svi igraci, trener je sakao, Uprava radi sve sta nije u interesu kluba itd... Igraci nemaju volje igrati. Samo pare cekaju (Vuk :tired: ) i tako dalje i tako dalje...

ali glavno da baka lacoste miss. trač zna sve to i odjebi s tim iz ovog topika jer si baba i odi negdije drugdije tračat di to nekog zanima, trebo bi mi u podrumu cepat drva da se usmrdis pa da nemosse naspricat "kurcem" po vratu  :tired:

btw. cibalia - rijeka  :ave: to je sve sto mozemo, pusa bok

*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: HNL
« Odgovori #171 : 27. Rujan, 2007., 13:26 »
Ali glavno da on dejta sa jednom mojom frendicom od 15 godina, da nosi kričavo zelene uske majce na proslosezonske hlace i onda na to 32 godine stare Aninas patike. :tired:
Inace, da Grgane.... otisli su svi igraci, trener je sakao, Uprava radi sve sta nije u interesu kluba itd... Igraci nemaju volje igrati. Samo pare cekaju (Vuk :tired: ) i tako dalje i tako dalje...

ali glavno da baka lacoste miss. trač zna sve to i odjebi s tim iz ovog topika jer si baba i odi negdije drugdije tračat di to nekog zanima, trebo bi mi u podrumu cepat drva da se usmrdis pa da nemosse naspricat "kurcem" po vratu  :tired:



Emaci nemaju pravo glasa... stoga budi tiho.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Re: HNL
« Odgovori #172 : 27. Rujan, 2007., 14:09 »
ali glavno da baka lacoste miss. trač zna sve to i odjebi s tim iz ovog topika jer si baba i odi negdije drugdije tračat di to nekog zanima, trebo bi mi u podrumu cepat drva da se usmrdis pa da nemosse naspricat "kurcem" po vratu  :tired:

o čem ti pričaš.  :tired:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: HNL
« Odgovori #173 : 27. Rujan, 2007., 14:31 »
takvih primjera je previše. Ovisi od momčadi do momčadi. Igrači jednostavno ne nalaze motivaciju za igranje takvih tekmi. A i odigrali su onak 3 tekme u manje od tjedan dana...

ima istine.

al opet ima istine i ovo. koeficijent na x za ovu tekmu je bio jako, jako visok. čak i za x. jebiga, kad su odigrali x, morali su pobijedit jer ipak da im se dogodi treći zajeb u kupu protiv nonameova fakat bi se ljudi zapitali :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Re: HNL
« Odgovori #174 : 27. Rujan, 2007., 15:11 »
 :tired:

ajmo apsolutno svaku tekmu u kojoj favorit ne razvali nazivat prevarama...ajmo e
molim te igrić nemoj. Glupo je. Tu teoriju moš primjenjivat na svaki kurčevi primjer.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Prince-Artas

  • ****
  • 981
  • dial-up fan
    • PCPlay Forum
Re: HNL
« Odgovori #175 : 27. Rujan, 2007., 17:49 »
onda i milan prodaje tekme, i manu :wildboy:
 :tired:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: HNL
« Odgovori #176 : 27. Rujan, 2007., 17:59 »
:tired:

ajmo apsolutno svaku tekmu u kojoj favorit ne razvali nazivat prevarama...ajmo e
molim te igrić nemoj. Glupo je. Tu teoriju moš primjenjivat na svaki kurčevi primjer.

budimo realni hajduk je svog protivnika zgazio 7 razlike. ili neš tak. al dobro ja niš ne velim, nema se dokaza za korupciju u nogometu (osim onog kad su kužea uhvatili u kladi  :tired: ), al sam velim da mi već ide na kurac lejmat se protiv vinogradara i ostalih. i želim malo uživat u europi i kulnim tekmama. s mamićem je to nemoguće. lik je rekao da će popravit stadion kad je došao (u roku 10 godina, 7 je prošlo). stadion je u još većem kurcu nego kaj je bio.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: HNL
« Odgovori #177 : 27. Rujan, 2007., 19:33 »


nema se dokaza za korupciju u nogometu (osim onog kad su kužea uhvatili u kladi  :tired: )

Oh ne. Čovjeka su vidjeli u kladionici i to je odmah dokaz korupcije u hrvatskom nogometu...  :tired:

Re: HNL
« Odgovori #178 : 27. Rujan, 2007., 19:41 »
 :hihi:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: HNL
« Odgovori #179 : 27. Rujan, 2007., 19:57 »


nema se dokaza za korupciju u nogometu (osim onog kad su kužea uhvatili u kladi  :tired: )

Oh ne. Čovjeka su vidjeli u kladionici i to je odmah dokaz korupcije u hrvatskom nogometu...  :tired:


znaš ono, ima smisla ono pravilo da svi zaposlenici hrvatske lutrije ne smiju igrati LOTO, Bingo i ostalo. a znaš zašto? jer mogu utjecat na to11111

baš kao i treneri  :tired:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9