HCL.HR

Anketa

Hoće li Dinamo ikad prezimiti u Europi

Da
10 (35.7%)
Ne
18 (64.3%)

Ukupno Glasova: 28

HNL

  • 595 Odgovora
  • 62968 Hitova
*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: HNL
« Odgovori #270 : 21. Ožujak, 2008., 11:49 »
Dvije riječi:
Ne volim nogomet  \:D/
TRI :ne:

i kad dodaš jednu pilipu onda obojica imaju onoliko koliko su napisali :wildboy: :kingmortal:

Re: HNL
« Odgovori #271 : 21. Ožujak, 2008., 16:36 »
Dvije riječi:
Ne volim nogomet  \:D/
TRI :ne:

pjesnička slobodna  \:D/

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: HNL
« Odgovori #272 : 21. Ožujak, 2008., 16:58 »
Dvije riječi:
Ne volim nogomet  \:D/
TRI :ne:

pjesnička slobodna  \:D/

tebi očito ne ide pisanje :hihi: :hihi:

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: HNL
« Odgovori #273 : 21. Ožujak, 2008., 18:10 »
http://www.net.hr/sport/page/2008/03/20/0503006.html

zgodan clanak, ali sad kad Croatia Sesvete i Hrv. Dragovoljac dode u prvu ligu, mest ce sve pred sobom

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: HNL
« Odgovori #274 : 21. Ožujak, 2008., 18:26 »
nogomet smrdi
lol, danas su cak i ovi amateri u nasem jadnom seoskom klubu placeni, i to jako dobro  :bonk:

sori, to nije nogomet, to je jebanje za pare
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: HNL
« Odgovori #275 : 21. Ožujak, 2008., 18:29 »
nogomet smrdi
lol, danas su cak i ovi amateri u nasem jadnom seoskom klubu placeni, i to jako dobro  :bonk:

sori, to nije nogomet, to je jebanje za pare


ko da je fifti sent ušo u nogomet :wildboy:

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: HNL
« Odgovori #276 : 21. Ožujak, 2008., 18:30 »
nas nogomet itekako smrdi, ali za ligu petice ne mozes rec da smrdi

treba prodat sve dobre igrace iz 1. HNL i onda je to to, ni jednog igraca iz 1. HNL-a u repku


*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: HNL
« Odgovori #277 : 21. Ožujak, 2008., 18:38 »
Liga petica je druga stvar, mada je i tamo previse love al jebiga zivimo u kapitalizmu sta ces.
Mislim da je za ovo nase jadno stanje kriv Markovic i ona stara bagra koja vodi HNL. Njih boli kurac za ligu koju vode omg. Da u HR ima nogometnih talenata to je dokazala repka, a kad bi se Markovic i familija pobrigali da liga necemu vodi, sad bi odlazili svake nedjelje na derbije ovakve onakve, ko sto englezi to rade. Rjesila bi se situacija s navijacima pa stadioni nebi bili borilista navijaca nego bi to bile tribine gdje bi svatko bodrio svoj klub, ponos grada.

Mmda..
Ja sam samo optimista koji smatra da uvijek ima mjesta k napretku, samo treba maknut one koji su prepreka u tome.
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: HNL
« Odgovori #278 : 21. Ožujak, 2008., 18:41 »
Liga petica je druga stvar, mada je i tamo previse love al jebiga zivimo u kapitalizmu sta ces.
Mislim da je za ovo nase jadno stanje kriv Markovic i ona stara bagra koja vodi HNL. Njih boli kurac za ligu koju vode omg. Da u HR ima nogometnih talenata to je dokazala repka, a kad bi se Markovic i familija pobrigali da liga necemu vodi, sad bi odlazili svake nedjelje na derbije ovakve onakve, ko sto englezi to rade. Rjesila bi se situacija s navijacima pa stadioni nebi bili borilista navijaca nego bi to bile tribine gdje bi svatko bodrio svoj klub, ponos grada.

Mmda..
Ja sam samo optimista koji smatra da uvijek ima mjesta k napretku, samo treba maknut one koji su prepreka u tome.


dovoljno je vidjet pun stadion u engleskoj a igraju Reading i Aston Villa ono :thumbs:

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: HNL
« Odgovori #279 : 10. Svibanj, 2008., 17:21 »
1. Dinamo
2. Slaven Belupo
3. Osijek
4. Rijeka
5. Hajduk

zasluzeno imho

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: HNL
« Odgovori #280 : 10. Svibanj, 2008., 19:02 »
Totalno zasluženo.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: HNL
« Odgovori #281 : 10. Svibanj, 2008., 20:42 »
ček, vi to fakat pratite HNL?  :(

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: HNL
« Odgovori #282 : 10. Svibanj, 2008., 22:13 »
lolo ja ne \:D/

Re: HNL
« Odgovori #283 : 10. Svibanj, 2008., 22:14 »
naravno da da. pwnuje.  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: HNL
« Odgovori #284 : 13. Svibanj, 2008., 14:07 »
Oh da, kladionice isto  :piva:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9