HCL.HR

Anketa

Hoće li Dinamo ikad prezimiti u Europi

Da
10 (35.7%)
Ne
18 (64.3%)

Ukupno Glasova: 28

HNL

  • 595 Odgovora
  • 62988 Hitova
*

Boots Electric

  • *
  • 92
  • Pirate fuck me boots
Re: HNL
« Odgovori #330 : 28. Rujan, 2008., 18:46 »
hnl emisija owna govna do jaja \:D/
odlična je i super mi je što su mješani prijenosi, jedino su stadioni sablasno prazni na nekim tekmama :( ..mora da je zbog emisije :hihi:

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: HNL
« Odgovori #331 : 28. Rujan, 2008., 21:44 »
od Dinama je jedino smijesniji Hajduk koji i uz potplaćenog suca nije uspio tuć Zaprešićane :))))))

*

Prince-Artas

  • ****
  • 981
  • dial-up fan
    • PCPlay Forum
Re: HNL
« Odgovori #332 : 29. Rujan, 2008., 01:16 »
od Dinama je jedino smijesniji Hajduk koji i uz potplaćenog suca nije uspio tuć Zaprešićane :))))))

u krivu si.
1.smiješan si ti sa takvim izjavama :tired:
2.nitko ne može bit smiješniji od dinama ;)
« Zadnja izmjena: 29. Rujan, 2008., 01:24 Prince-Artas »

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: HNL
« Odgovori #333 : 29. Rujan, 2008., 07:01 »
od Dinama je jedino smijesniji Hajduk koji i uz potplaćenog suca nije uspio tuć Zaprešićane :))))))

u krivu si.
1.smiješan si ti sa takvim izjavama :tired:
smiješno je da ne vidiš da im je sudac izvukao remi. :hihi:

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: HNL
« Odgovori #334 : 29. Rujan, 2008., 09:46 »
Dobro da im u zadnjih par utakmica nisu u prosjeku sudili 2 penala po tekmi. Jedan veliki LOL za ajduka.

*

waka

  • ***
  • 641
Re: HNL
« Odgovori #335 : 29. Rujan, 2008., 10:45 »
Jebem vas uživljene u HNL. :tired:

Tužno je prepirati se oko nuklearnog ajduka i atomskog dinama, kad oba kluba sakaju.

*

Prince-Artas

  • ****
  • 981
  • dial-up fan
    • PCPlay Forum
Re: HNL
« Odgovori #336 : 29. Rujan, 2008., 11:18 »
od Dinama je jedino smijesniji Hajduk koji i uz potplaćenog suca nije uspio tuć Zaprešićane :))))))

u krivu si.
1.smiješan si ti sa takvim izjavama :tired:
smiješno je da ne vidiš da im je sudac izvukao remi. :hihi:

Više nije smiješno što ti tu samo vidiš namještanje a ne i grešku suca, da je on stvarno išao na ruku hajduk čemu onda penal za inter? Također ako se itko nema pravo žalit na suce to su ona boysi i dinamo, bar se za njih nemože reći da su ih suci oštetili kroz ovih 18 godina hnla. Svi znamo borbu s rijekom i kako je to završilo, svi znamo što je dinamo bio za vrijeme tuđmana..
Eda za sve vas kazi teoretičare zavjera
http://www.nogometni-magazin.com/newspro/coranto/viewnews.cgi?id=EkkkVpylEZTfRZmMrX&tmpl=coranto_hrv_news

Tako da poštedi nas svojih gluposti, može?

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: HNL
« Odgovori #337 : 29. Rujan, 2008., 11:28 »
lol

malo ljubomora pere a? Imali ste sansu za prvo mjesto i propustili ste je cak i sa sucem na strani ajduka  :loludara:

*

Prince-Artas

  • ****
  • 981
  • dial-up fan
    • PCPlay Forum
Re: HNL
« Odgovori #338 : 29. Rujan, 2008., 13:59 »
da skuzio si me :(
ljubomoran san na moralesa, ibaneza, suareza, biscana i balabana, na maksimirsko ruglo, na na upravu kluba s kojom se svi rugaju i na leprsavu igru maksimirskog kluba

u hnlu mogu bit ljubomoran samo na slaven belupo, sve ostalo je lose, osim dinama koji je usto i smijesan

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: HNL
« Odgovori #339 : 29. Rujan, 2008., 14:08 »
Više nije smiješno što ti tu samo vidiš namještanje a ne i grešku suca, da je on stvarno išao na ruku hajduk čemu onda penal za inter? Također ako se itko nema pravo žalit na suce to su ona boysi i dinamo, bar se za njih nemože reći da su ih suci oštetili kroz ovih 18 godina hnla. Svi znamo borbu s rijekom i kako je to završilo, svi znamo što je dinamo bio za vrijeme tuđmana..
Eda za sve vas kazi teoretičare zavjera
http://www.nogometni-magazin.com/newspro/coranto/viewnews.cgi?id=EkkkVpylEZTfRZmMrX&tmpl=coranto_hrv_news

Tako da poštedi nas svojih gluposti, može?

ti si sad kao nešto dokazao sa ovim člankom?  :tired:

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: HNL
« Odgovori #340 : 29. Rujan, 2008., 14:15 »
da skuzio si me :(
ljubomoran san na moralesa, ibaneza, suareza, biscana i balabana, na maksimirsko ruglo, na na upravu kluba s kojom se svi rugaju i na leprsavu igru maksimirskog kluba

u hnlu mogu bit ljubomoran samo na slaven belupo, sve ostalo je lose, osim dinama koji je usto i smijesan

Dobro ako nisi ljubomoran, kaj ti je tak tesko priznat da su suci naklonjeni ajduku u zadnjih par tekmi. Nemoj me krivo shvatit, svaka cast ajduku na zasluzenoj pobjedi dinama, ali da su uz suce i jednog ne-na-razini intera propustili trenutacno prvo mjesto mi je abnormalno smijesno. :))))

*

Prince-Artas

  • ****
  • 981
  • dial-up fan
    • PCPlay Forum
Re: HNL
« Odgovori #341 : 29. Rujan, 2008., 14:32 »
gledaj meni to nije smiješno, veliki ne baš rijetko gube male utakmice u svim prvenstvima, evo zadnji primjer arsenala, no svejedno nigdje ne čitam da je to smiješno nego ovdje
gdje si bio sa smjehom prošle godine kad je jedan varteks dobio dinama, to je ko da ih sad dobije zadar sa 1 bodom
nego gdje su to suci bili naklonjeni hajduku u hnl kako ti veliš zadnjih par kola, protiv osjeka su dobili crveni, protiv dinama sudac im nije ništa pomogao, zar hajduka nisu razbili rijeka i zagreb u prvenstvu....

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: HNL
« Odgovori #342 : 29. Rujan, 2008., 14:39 »
evo još jednog dalmatinca koji ima potrebu dokazati cijelom svijetu kako je hajduk bolji od dinama.
kao prvo smiješno je govoriti kako dinamu i hajduku suci ne popuštaju. i to ne kroz zadnjih par utakmica nego kroz cijelu povijest HNL-a. kao drugo koja je svrha raspravljati ko je najbolji u šugavom HNL-u kojega vode jebeni neškolovani kreteni i brđanske seljačine.
odi rađe gledat europske lige u kojima, iako i njih vode biznismeni i mafijaši, barem možeš vidjet dobar nogomet.

Re: HNL
« Odgovori #343 : 29. Rujan, 2008., 14:41 »
bar se u hnlu ne igra ljepši nogomet nego u italiji ili francuskoj.  :ementaler:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: HNL
« Odgovori #344 : 29. Rujan, 2008., 14:42 »
pa to je skoro i istina. pogotovo francuskoj.  :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9