HCL.HR

Anketa

Hoće li Dinamo ikad prezimiti u Europi

Da
10 (35.7%)
Ne
18 (64.3%)

Ukupno Glasova: 28

HNL

  • 595 Odgovora
  • 62962 Hitova
*

noda

  • *****
  • 3184
Re: HNL
« Odgovori #345 : 29. Rujan, 2008., 14:49 »
gledaj meni to nije smiješno, veliki ne baš rijetko gube male utakmice u svim prvenstvima, evo zadnji primjer arsenala, no svejedno nigdje ne čitam da je to smiješno nego ovdje
gdje si bio sa smjehom prošle godine kad je jedan varteks dobio dinama, to je ko da ih sad dobije zadar sa 1 bodom

da, s tim da je tad Dinamo bio ohohoh daleko od svih ostalih pa im ta utakmica nije bila vazna. Ne shvacas, jer ne gledas dalje od subjektivnog misljenja. Ajduk je prokockao valjda najvecu sansu za prvim mjestom u zadnje 3 godine, s tim da su imali 2 poklonjena penala. Eto ti mi je smijesno, kak jedan klub koji se nabrijava na prvaka prokocka ovakvu priliku.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: HNL
« Odgovori #346 : 29. Rujan, 2008., 16:25 »
Noda, penali su bili, oba. Prvi je čak više sumnjiv od drugog. Ali ako je tog sudio, morao je suditi drugog. I ono, sami su sebe pwnali, to je neosporivo. Ali govoriti da su mu sada suci pomogli je više nego smiješno, pogotovo kad te riječi dolaze od Dynamovca. Zar ne?
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: HNL
« Odgovori #347 : 29. Rujan, 2008., 16:58 »
Meh, htio sam samo reci da su prokockali sansu za prvim mjestom, uz sve prisutnu euforiju u Splitu i nabrijavanja ajdukovaca. :)
Bilo bi jebeno da bude ovakva liga cijelu sezonu, tj. borbe par klubova za prvo mjesto. Vidjet cemo kak ce Slaven izdrzat do kraja sezone.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: HNL
« Odgovori #348 : 29. Rujan, 2008., 17:06 »
Ja sam očekivo da će prokockati šansu, jer ono, to im se konstanto dešava zadnje 3-4 godine. Euforija je odlična stvar, kao motivator i sve. Nažalost, igrači Hajduka su puno puta pokazali kako im psiha i unutarnja skuliranost nije jača strana. Dok se to god ne sredi, nema od njih ništa.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: HNL
« Odgovori #349 : 29. Rujan, 2008., 17:16 »
Yep, Hajduk kiksa protiv slabijih momcadi, a tak se ne osvaja prvenstvo na njihovu zalost. :mrgreen:

*

Prince-Artas

  • ****
  • 981
  • dial-up fan
    • PCPlay Forum
Re: HNL
« Odgovori #350 : 29. Rujan, 2008., 18:07 »
kao prvo smiješno je govoriti kako dinamu i hajduku suci ne popuštaju. i to ne kroz zadnjih par utakmica nego kroz cijelu povijest HNL-a

gle ne postoji liga na svijetu gdje se isto ne može reći i za njihove klubove
evo gledaj kako je manu dobio penal protiv boltona, kako je barca dobila espanyola itd itd

evo još jednog dalmatinca koji ima potrebu dokazati cijelom svijetu kako je hajduk bolji od dinama.

to ti tako vidiš, neman ja šta dokazivat, broj osvojenih prvenstava ex države i ove na kontima klubova sve govore ko je bolji....

uz sve prisutnu euforiju u Splitu i nabrijavanja ajdukovaca. :)

lako je bit pametan naknadno, šta da se dinamo nalazi u sličnoj poziciji, 3 godine bez uspjeha, onda dobiju hajduka u splitu i dođe im predzadnji klub lige protiv kojih pobjeda znači prvo mjesto. Svaki navijač koji se smatram boysem bi bio nabrijan...
« Zadnja izmjena: 29. Rujan, 2008., 18:27 Prince-Artas »

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: HNL
« Odgovori #351 : 29. Rujan, 2008., 18:49 »
uz sve prisutnu euforiju u Splitu i nabrijavanja ajdukovaca. :)

lako je bit pametan naknadno, šta da se dinamo nalazi u sličnoj poziciji, 3 godine bez uspjeha, onda dobiju hajduka u splitu i dođe im predzadnji klub lige protiv kojih pobjeda znači prvo mjesto. Svaki navijač koji se smatram boysem bi bio nabrijan...

To i kazem, zato mi je jos smijesnije kak je Hajduk sfejlo naveliko, unatoc ocekivanjima navijaca.


*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: HNL
« Odgovori #352 : 29. Rujan, 2008., 22:47 »
doso ivica kod pedagogice i pita ga ona:
reci ti meni ivice zasto ti se ponasanje tako jako pokvarilo. Mrzis sve oko sebe, pa jel volis ti svoju mamu?
Ivica: Ne volim, on mene stalno tuce
Pedagogica: Pa dobro ivice, al jel volis ti svoju mamu?
Ivica: ne, mama jos vise tuce!
Pedagogica: pa dobro, jel imas ti brata i sestru, jel njih volis?
Ivica: imam brata, al ne volim ga jer on me tuce stalno i najjace od svih!!!
Pedagogica: pa dobro, Ivice, koga ti volis?
Ivica: Volim Dinamo
Pedagogica: evo super, volis dinamo, barem nesto. Pa reci mi zasot volis dinamo?
Ivica: zato jer dinamo nikoga ne tuce!

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: HNL
« Odgovori #353 : 30. Rujan, 2008., 11:54 »
Ja sam očekivo da će prokockati šansu, jer ono, to im se konstanto dešava zadnje 3-4 godine. Euforija je odlična stvar, kao motivator i sve. Nažalost, igrači Hajduka su puno puta pokazali kako im psiha i unutarnja skuliranost nije jača strana. Dok se to god ne sredi, nema od njih ništa.

točno tako, igrači hajduka koda su katkad međusobno posvađani ili im se neda igrat ili nisu složni

al zato zadar zadnji u ligi zaostaje osam bodova za interom
e moj zadre, sljedeću nedilju idem na utakmicu bodriti zadar na stadion :approve

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: HNL
« Odgovori #354 : 30. Rujan, 2008., 17:42 »
Oni su izgubili sve utakmice (doma i u gostima) otkada je poginuo onaj nesretnik. Jedini remi su odigrali na Šubićevcu kao ''domaćini''. Treba ih drmnut, sve, jer bilo bi umnogo sjebano da se stadion sredi a ovi ispadnu u drugu ligu.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: HNL
« Odgovori #355 : 30. Rujan, 2008., 22:26 »
Oni su izgubili sve utakmice (doma i u gostima) otkada je poginuo onaj nesretnik. Jedini remi su odigrali na Šubićevcu kao ''domaćini''. Treba ih drmnut, sve, jer bilo bi umnogo sjebano da se stadion sredi a ovi ispadnu u drugu ligu.

hrvoje čustić. ne treba to zaboraviti  :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: HNL
« Odgovori #356 : 30. Rujan, 2008., 22:36 »
Nisam ni rekao da treba. Dapače. Stresem se od same pomisli kad odvrtim onaj udarac. :(
« Zadnja izmjena: 30. Rujan, 2008., 22:39 Under »
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: HNL
« Odgovori #357 : 06. Listopad, 2008., 12:58 »
Kak to da jos niko nije komentirao jucerasnje kolo. Ful malo golova, 0.8 po tekmi, valjda najmanje golova po kolu ikad. Sesvete potukle Hajduk, Dinamo bijednom igrom Osijek.

Re: HNL
« Odgovori #358 : 06. Listopad, 2008., 13:05 »
preloše.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Boots Electric

  • *
  • 92
  • Pirate fuck me boots
Re: HNL
« Odgovori #359 : 06. Listopad, 2008., 13:36 »
preloše.
stvarno prepreloše kolo

jedino sam sretan zbog croatie :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9