HCL.HR

Anketa

Hoće li Dinamo ikad prezimiti u Europi

Da
10 (35.7%)
Ne
18 (64.3%)

Ukupno Glasova: 28

HNL

  • 595 Odgovora
  • 62980 Hitova
*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: HNL
« Odgovori #555 : 04. Listopad, 2010., 17:23 »
Nema SRBIJE u prva 4. :wildboy:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: HNL
« Odgovori #556 : 04. Listopad, 2010., 19:44 »
Ae, sad je četvrta  :hiha2:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: HNL
« Odgovori #557 : 28. Listopad, 2010., 22:17 »
odgovorit ću ovdje.

Igrači su retajni ko kurac, Špaco meni rula :(

a neznam ono, trener je odgovoran za mrtve igrače, ako ih on nemore pokrenit da trče i igraju normalno onda neznam.
ovih zadnjih par utakmica je bilo loše. al kao "umor". je, špaco ima igrački kadar od 13 igrača, nije jednostavno, al ono, ne virujem da to može bit toliki problem, ne igraju toliko često. i da ono, neznam zašto su slali svoje igrače na posudbu uopće, kad nemaju igrača.  :wildboy:
tipa tićinovića, prošle sezone je ( pod špacom) igra skoro svaku. bla.

tribalo je prodat ibričića ovo lito i dovest nekog ko još nije napuhan. jer ovaj je sad napuhan i kralj je i igra preloše. al AE, ko će znati razvoj situacije unaprijed!

promatranje!
razmatranje!
rizik!
donošenje odluke!



koliko god se sralo po njemu, čak pari jedan od boljih. vidit ćemo još.  :wildboy:

navijam za karačića il mršića od domaćih, al bilo bi vrh kad bi neki strani doša.

eto, moje mišljenje kratko :<
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: HNL
« Odgovori #558 : 28. Listopad, 2010., 23:20 »
hajduk se sjebao zato što je stero poklepovića.

pokazat će to budućnost. :ementaler:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: HNL
« Odgovori #559 : 29. Listopad, 2010., 13:35 »
op, slažem se s biverom. šta je reć :(

Jebote, s kime će igrat? Bazirali smo se na Ibri i Anasu. Anas igra jednu ok, pa deset ne igra. Ako dobije karton ili loše igra, ko će uć? DUJE ČOP!!!1 Odlično.
Ibro je zadnjih, ne znam, pet utakmica, ako ne i više, pao skroz.
Zamjene? Ko jebote? Jozinović i Trebotić.  :clap:

Čovik je osvojia kup nakon 5 godina i uvea nas u europsku ligu nakon 15. Idemo ga maknut jer je izgubio dvije utakmice. Jedna od njih je gostovanje u Vinkovcima, koje nam ionako predstavlja problem zadnjih godina, iz nepoznatog razloga, a na tom gostovanju ne igra apsolutno nitko tko zna igrat. Okej, Istra je sramota. Al koliko mrtvo retardiran moš bit. Još isus (isus gore na slici, jel) prije koju sedmicu tiska majice sa Špacom, kao neuništivi smo i to, Špaco bog ikona. Onda ga potira nakon dvi utakmice. I dovest će sad stranca nekog. To mi je genijalan sklop. Idemo strance dovodit. Kad nije naš, odma valja. REJA UU. Nisam sretan uglavnom. Baš se vidilo da Špaco voli Hajduk i ostavlja mu dušu. Neće sad nigdi drugo ić, ide u penziju ono, tia je zadnje nešto napravit sa Hajdukom. Ali eto, neće. Ide brat masline u Milnu.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: HNL
« Odgovori #560 : 29. Listopad, 2010., 15:05 »
Bar Reja ne vodi italiju sa lazijom. :wildboy:

a poklepović je meni odličan. ima muda i uvijek lipo igraju.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: HNL
« Odgovori #561 : 29. Listopad, 2010., 18:07 »
Bar Reja ne vodi italiju sa lazijom. :wildboy:

ane. :( reja je imho bio jako dobar, al sumnjam da će nać nekog tako dobrog opet.

boloni wuhu.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: HNL
« Odgovori #562 : 21. Siječanj, 2011., 19:23 »
CIBALIA!!!!!!!!!!!!

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: HNL
« Odgovori #563 : 21. Siječanj, 2011., 19:48 »
 :wildboy:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: HNL
« Odgovori #564 : 03. Prosinac, 2011., 10:53 »
Dinamo pada u Vinkovcima danas!!!!!!

CIBALIA!!!!

UCV

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: HNL
« Odgovori #565 : 03. Prosinac, 2011., 11:06 »
 ;)


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: HNL
« Odgovori #566 : 03. Prosinac, 2011., 12:18 »
Isus marija ustaše cibalija :twisted:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: HNL
« Odgovori #567 : 03. Prosinac, 2011., 12:25 »
Dinamo pada u Vinkovcima danas!!!!!!

CIBALIA!!!!

UCV

ni mirko filipović vam ne bi pomogo  :mrs:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: HNL
« Odgovori #568 : 03. Prosinac, 2011., 23:33 »
Vidili smo kako igrati taj Dinamo koji igra u Ligi Prvaka, da je Cibalija imala malo srece pobijedila bi i to zasluzeno, jer su se borili za svaku loptu. Najvise me ljuti sto sudac skoro svaki kontakt svira faul i to jos za Dinamo i nevjerovatno je da Dinamo nije dobio zuti (ili je dobio jedan) dok je Cibaija dobila 4-5, igraju agresivnije, ali opet... Sve u svemu Cibalija je pokazala da pripada vrhu i kroz idemo u Europu, nadam se Osijeku da se osvetimo za ono finale kupa kada nas je Reno Sinovcic pokro (mucko govno pedersko zadarsko) :D

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: HNL
« Odgovori #569 : 10. Prosinac, 2011., 03:11 »
Meni je smjesan HNL.Smijesno je sve u vezi Dinama.Ono pogledam rendom tekmu i nemam sta vidjeti,pa i da ima klub koji ce parirati Dinamu,sta ce on u Europi napraviti?Aj drago mi zbog Dinama da je upo u ligu prvaka nakon neznam koliko godina,al sramota je sad samo veca,pa sta napravise od nas  :fpalm:

Neznam zbilja kad sam otiso zadnji put na Dinamovu tekmu HNL - a,a neznam ni kad cu.Nemam sta vidit.
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9