HCL.HR

Premiership (nogomet)

  • 622 Odgovora
  • 81850 Hitova
*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Premiership
« Odgovori #495 : 21. Travanj, 2014., 19:53 »
Mnacesteru trebaju novi igraci isto kao i Milanu, brijem da sa ovakvim timom niko im nemoze pomoci jednostavno lose igraju. Najvise me zivcira sto svi pljuju po Moyesu no vidjet cemo.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Premiership
« Odgovori #496 : 21. Travanj, 2014., 20:05 »
Pa nije problem u igračima, to je praktički identična ekipa koja je prošle godine osvojila barclays i bila na dobrom putu da dođe do polufinala LP. + felaini, kasnije i mata. Nije da ne znaju i ne mogu. I nisu to starci da više ne mogu postići top formu, izuzev Evre i Ferdinanda, svi su u najboljim godinama. Čak i Gigs :hiha:. I čak se i DeGea skulirao i očvrsnuo. A sastav je širok tako da se ne može izvlačiti na ozlijede.
« Zadnja izmjena: 21. Travanj, 2014., 20:07 wyzard »

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Premiership
« Odgovori #497 : 21. Travanj, 2014., 21:20 »
Treba pojačati momčad definitivno. Moyes je najveći krivac za podbačaj, ali momčad treba pojačanja.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Premiership
« Odgovori #498 : 03. Svibanj, 2014., 19:35 »
Čini se da ništa od titule za Liverpool ove sezone,šteta stvarno odavno nisu bili ovako blizu ali treba biti i zadovoljan sa plasmanom u Ligu Prvaka bar ja jesam

Odg: Premiership
« Odgovori #499 : 03. Svibanj, 2014., 20:41 »
Fulham ispao iz prve lige :( Šteta

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Premiership
« Odgovori #500 : 04. Svibanj, 2014., 23:28 »
A ono, i ne baš.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Premiership
« Odgovori #501 : 10. Kolovoz, 2014., 14:21 »
Sviđa mi se jako ovaj Liverpool, dobar posao radi Rogers.
Sad su razmontirali Dortmund, no malo to znači kada je pitanju prijateljska utakmica.
Jedino me iznenadilo dovođenje Lamberta iz Sotona, nije ta klasa koju Liverpool treba u napadau, no opet možda iznenadi.
Više bi volio vidjet Podolskog kao devetku.

Ove godine, uvjeren sam da kruna ide u Liverpool, bez obzira što nema Suareza.

Odg: Premiership
« Odgovori #502 : 10. Kolovoz, 2014., 14:41 »
Lovren zabio \:D/

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Premiership
« Odgovori #503 : 10. Kolovoz, 2014., 15:47 »
Ma teško da će L'pool osvojit i ove godine, volio bih jer mi se najviše sviđaju od ovih velikih engleskih klubova ali fali im pobjednički mentalitet za titule. Iz istog razloga npr. u Italiji neće osvojiti Roma ili Napoli.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Premiership
« Odgovori #504 : 18. Kolovoz, 2014., 23:33 »
Nisam neki veliki fan LVG-a, ali čovjeku će sigurno trebati cijela sezona jedna da prvo dobije momčad koju misli imat za ganjanje naslova EPL-a.
Nemoguće je da misli zamjenit 7-8 igrača i isto toliko kupit do kraja prijelaznog roka, a da ih može uigrat i pripremit u borbu za naslov.

Treba mu dat ovu sezonu bez puno prodike da odigraju kolko mogu, a dalje da mu se sudi.
Nezahvalan posao imao je i Moyes, no on je fejlao sa pojačanjima na najjače, nije doveo nikog konkretnog.

Liverpool mora dovesti klasnog golgetera ako želi podsjetiti na prošlu sezonu i ponovit onaj pokušaj osvajanja.
Sturridge nemože sam, a golgeter tipa Falcaa ili Cavanija koji su spominjani da bi ih doveli, bi im te snove doveli u realnost.

Chelsea mi je najšugaviji od tih vodećih klubova, jednostavno ih ne volim i čak mi je Man City nekako prirodniji i draži.
Arsenal je morao dovest ili golmana ili jakog obrambenog igrača koji bi držao taj propuh što im se uvijek desi u drugoj polovici sezone.
Nezz, mislim da Sanchez nije dovoljno pojačanje da bi osvojili premjeršip.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Premiership
« Odgovori #505 : 18. Kolovoz, 2014., 23:50 »
Sanchez, Debuchy, Ospina, Chambers. TREBALI SU DOVEST OBRAMBENOG I GOLMANA,,,

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Premiership
« Odgovori #506 : 19. Kolovoz, 2014., 00:33 »
Čole jel ti uopće,, :hihi:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Premiership
« Odgovori #507 : 19. Kolovoz, 2014., 00:45 »
Mislim na centralnog obrambenog, ne bekove. :hiha2:
Ospina mi je promakao da je doveden, nezz.

:hiha:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Premiership
« Odgovori #508 : 19. Kolovoz, 2014., 10:04 »
Pa i dovest će tog CB-a da zamijeni Vermalena, znam da se povezuju sa Manolasom i još nekim. Arsenal po mom mišljenju nikad nije imao jaču ekipu još od one generacije 2003. kad su bez poraza poharali ligu. Ali mislim da opet neće osvojit, njima uvijek nešto fali :tired:. Mišljenja sam da će to Jose sa Chelseaom u svom (šugavom) stilu odradit :kava:.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Premiership
« Odgovori #509 : 19. Kolovoz, 2014., 13:04 »
Chambers igra kao CB trenutno, a sam Wenger je rekao kako ga vidio kao CB ili CDMa jednog dana. I tu najviše i pokazuje. A osim toga povezani su s raznim igračima da, u planu im je još zamjena za Vermaelena ko što Jensen kaže.

Chelsea je sigurno favorit za naslov trenutno.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9