HCL.HR

Premiership (nogomet)

  • 622 Odgovora
  • 82002 Hitova

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Premiership
« Odgovori #541 : 21. Rujan, 2014., 16:08 »
Ovaj Manchester je smijeh smijehova.
Vode protiv Leicestera čak 1:3 i izgube tekmu 5:3.

Jučer gledao Liverpool i ista stvar. Nema igre, nema ideje, taktika jedna velika nula.
Igrači kao drogirani i kao da su amateri. Gerrard šalje lopte napamet kao da prvi put igra utakmicu.
Nezz šta im se dogodilo da su apsolutno sve što su imali prošle sezone izgubili u ovoj.


Odg: Premiership
« Odgovori #542 : 21. Rujan, 2014., 16:15 »
To je ljepota premiershipa svako moze ugazit svakoga :)

*

Storm

  • *
  • 93
Odg: Premiership
« Odgovori #543 : 21. Rujan, 2014., 21:03 »
Ovaj Manchester je smijeh smijehova.
Vode protiv Leicestera čak 1:3 i izgube tekmu 5:3.
Nekad su oni radili takve preokrete, kao u onoj utakmici sa Totenhamom, gdje su gubili 0:3 na poluvremenu, a pobjedili 5:3.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Premiership
« Odgovori #544 : 03. Listopad, 2014., 10:33 »
Benzema prelazi u Liverpool?

Bila bi to sjajna vijest, no bilo bi dobro vidjeti bar jednog top midfieldera.
Ovo što sam gledao par utakmica ove sezone bilo je užasno i vjerovatno najgora razina Liverpoola od kada ja znam za njega...
Makar nezz, zašto nisu zadovoljni Benzemom, ionako se igra Reala ne vrti oko njega previše, a svoj posao i više nego uredo ispunjava.

Dogovoreno: Manchester United kupuje Falcaa za 55 milijuna eura! - Goal.com

Ovo mi je drago čuti, makar je ukupna cifra vrtoglava.
Jednogodišnja posudba ovog kalibra je valjda najgluplja stvar koja se desila u nogometu u zadnjih 10 godina...

United želi vratiti Piquea - Goal.com

Ja nezz di sam ja bio u nogometu tih 4 godine dok je on bio u Unitedu, no ja ga se ne sjećam ni sekunde...
Brijao sam da je oduvijek iz Barce...

Bio bi jebeno pojačanje za propusne i "izgubljene" vragove...

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Premiership
« Odgovori #545 : 03. Listopad, 2014., 11:16 »
Falcao deal nikad nije bio jednogodišnja posudba. To je samo način da se zaobiđe FFP, iako United ima ohoho lufta za transfere. Vjerojatno nisu htjeli zgurati sve u isto ljeto da si olakšaju smanjenje prava.

Pique je startao karijeru u Unitedovoj akademiji, al je nastupio tipa 3 puta za klub il nešto i bio je na posudbama. A što ja znam, ne bih ga htio vidjet baš u Manchesteru, ne cijenim ga dovoljno i ne bi mi bilo drago da potrošimo £23 mil na njega + Španjolac je, što bi samo naškodilo, tj. usporilo implementaciju LVG-ove filozofije. Puno bih radije doveo Laportea i još jednog iskusnog stopera uz njega. Očito je sad da Hummels neće doć, pa možda Boateng, on ima iskustva u Engleskoj, nebi to bilo loše.

EDIT: kad sm oveć tu, ono što meni osobno smeta je to što nemamo čvrstu zamjenu za Rafaela. Drag mi je Rafael i ne igra loše, ne kažem da treba naći nekog boljeg od njega, neka on igra, ali ne možemo se pouzdati da će Valencia vječito krpati tu poziciju. Valencia tamo igra samo zato što je fizički vjerojatno najimpresivniji igrač na svijetu, tehnički on nije dorastao toj poziciji i takav nemar i ignoriranje bitne pozicije nije dostojno tako velikog kluba.
Naravno, ne dolazi u obzir da Jones ikad više igra tu poziciju, užasno je kako se njega šetalo po terenu dok smo bili kratki s igračima i očekujem da će on sad napokon imati zagarantirano svoje centralno mjesto.
« Zadnja izmjena: 03. Listopad, 2014., 11:25 Freddy »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Premiership
« Odgovori #546 : 04. Listopad, 2014., 17:00 »
Lovren skrivio penal i još jednom katastrofalnom reakcijom skoro bio zaslužan i za drugi gol WBA.
Najlošija utakmica njegova, koji mu je kurac od kad je došao. :(

Na kraju dobili 2:1

Odg: Premiership
« Odgovori #547 : 10. Listopad, 2014., 12:17 »
United se polako vraća, mislite da bi mogao biti u prvih 4 na kraju sezone?
a i ne znam zašto se smijete United-u, treba vremena da se navikne na nove načine treniranja itd. pa nije ni Barca preko noći postala najbolji klub na svijetu, to se gradilo godinama.
They say they want heaven; They say they want god. I say I have heaven, I say I am god.


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Premiership
« Odgovori #548 : 28. Studeni, 2014., 23:10 »

Odg: Premiership
« Odgovori #549 : 14. Prosinac, 2014., 16:08 »

*

Tomz

  • *
  • 82
Odg: Premiership
« Odgovori #550 : 14. Prosinac, 2014., 16:13 »
-
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2015., 23:09 Tomz »

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Premiership
« Odgovori #551 : 14. Prosinac, 2014., 16:55 »
Naravno da igra u prvoj postavi kad im je obrana glavni drlog Premiershipa.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Premiership
« Odgovori #552 : 14. Prosinac, 2014., 17:33 »
Lijepo je komentator sumirao tu utakmicu izjavom da se ne sjeća kad je zadnji put neka tekma završila 3:0 a da je igrač utakmice bio golman na pobjedničkoj strani.

Odg: Premiership
« Odgovori #553 : 14. Prosinac, 2014., 17:42 »
Naravno da igra u prvoj postavi kad im je obrana glavni drlog Premiershipa.

Nije uopće stvar u tome što nema boljih, jer je i Kolo Toure s 33 godine bolji od njega, a o Sakhu (koji je prošle sezone plaćen 20 milja i najgora partija mu je i dalje bolja nego Lovrenova najbolja) da ne pričam.

Problem je u treneru koji je teški idiot, nesposoban voditi i NK Slobodu, a ne Liverpool. Čovjek protiv Uniteda starta s 3 stopera od kojih je jedan Johnson - lijevi bočni umjesto kojeg na njegovoj poziciji igra Henderson koji je veznjak?! Zašto igra Lovren? Zato jer je plaćen masne pare i Rodgers nema muda priznati da se radi o još jednom propalom transferu u nizu. Aspas, Alberto, Ilori, Balotelli, Marković... Koji idiot je pomislio da Lovren vrijedi 25 milijuna? Ne znam postoji li transfer comitee na kojeg se može izvlačiti, ali sigurno je većim dijelom Rodgers birao te igrače.

Kad gubiš tekmu, od Ludogoreca ili Basela i kad napraviš jednu izmjenu, i to u 80. minuti i to napadač za napadača, lagano bih ti dao otkaz odmah nakon tekme. Da ima imalo dostojanstva, nakon ovakve sezone podnio bi ostavku sam. Glavni i odgovorni krivac, ne zaslužuje nikakvu otpremninu.

I da, danas smo bili bolji. Da Sterling igra kao što zna umjesto da izigrava zvijezdu, možda bi nešto i zabio.

Lovren čim prije iz kluba kao i ostatak panjeva zvanih pojačanja, novi trener i možda će igra i početi ličiti na nešto.
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Premiership
« Odgovori #554 : 14. Prosinac, 2014., 18:04 »
Budimo realni odbrana je i prošle sezone bila loša,dosta se golova primalo ali tu je bio taj napad koji je uvjek davao više i više..
Ove sezone imamo katastrofalnu odbranu i isto takav napad,a da ne govorim o treneru koji svaku utakmicu forsira jedno te isto.
A ne znam,treba napraviti velike promjene u januaru da bi se uspjela spasiti sezona

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9