HCL.HR

Anketa

Jeste li zadovoljni uspjehom Hrvatske?

Da
8 (80%)
Ne
2 (20%)

Ukupno Glasova: 10

SP rukomet Hrvatska 2009

  • 308 Odgovora
  • 30344 Hitova
*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #210 : 01. Veljača, 2009., 19:51 »
bar to ne govore svi svugdje. :tired:
samo što se jedino u hrvatskoj svi naslađuju na to. :tired:

Vau, jebote. Jebeš mi mater, sad mi još draže što su izgubili zbog takvih ljudi. Bitno da je na Facebooku prije utakmice bila osnovana grupa: "IDEMO DOČEKAT SVJECKE PRVAKE U RUKOMETU NA TRGU". TO! Kak da se ne naslađujem na takve "fanove"?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #211 : 01. Veljača, 2009., 19:52 »
Bar nisu svi govorili: UNIŠTIČEMOIH, POJEŠČEMOIH, FRANCUZI NEMAJU ŠANSE, RVACKA!!!!
Prenapuhana hrpa govana. :thumbs:
Enivej, drago mi je zbog pobjede Francuza.
SRBIJA!111

Bravo Lino, opet si dokazao da si majstor zanata, ne pozvat time-out nakon 10 minuta bez pogotka dok je još bilo 1-2 razlike, to mogu stvarno veliki treneri. BRAVO  :ave:

Ajde ne seri isusa ti  :tired: Ti ćeš sigurno dogurat repku do srebra. Muči
« Zadnja izmjena: 01. Veljača, 2009., 19:53 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #212 : 01. Veljača, 2009., 19:55 »
bar to ne govore svi svugdje. :tired:
samo što se jedino u hrvatskoj svi naslađuju na to. :tired:

Vau, jebote. Jebeš mi mater, sad mi još draže što su izgubili zbog takvih ljudi. Bitno da je na Facebooku prije utakmice bila osnovana grupa: "IDEMO DOČEKAT SVJECKE PRVAKE U RUKOMETU NA TRGU". TO! Kak da se ne naslađujem na takve "fanove"?

ono kako možeš facebook mrtvi zauzimati za ozbiljno. :tired:
boli me kurac za navijače, ja navijam za hrvatsku i neću sad biti veseo zbog nekih ljudi niti će oni meni određivati stav prema navijanju. krivi je trenutak.

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #213 : 01. Veljača, 2009., 19:56 »
Kako ne? Budući da prosvjedi školski recimo tamo počinju? :(



 :approve

Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #214 : 01. Veljača, 2009., 19:57 »
meni su to počeli na msn slat.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #215 : 01. Veljača, 2009., 19:57 »
Ma. Eto gdje ja živim. Jebeni pra-Balkan. Umrite svi. Umrite da vam se mogu po grobovima popišati. Bježim u Švicarsku čim dođem do para.  :thumbs:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #216 : 01. Veljača, 2009., 20:00 »
Bar nisu svi govorili: UNIŠTIČEMOIH, POJEŠČEMOIH, FRANCUZI NEMAJU ŠANSE, RVACKA!!!!
Prenapuhana hrpa govana. :thumbs:
Enivej, drago mi je zbog pobjede Francuza.
SRBIJA!111

Bravo Lino, opet si dokazao da si majstor zanata, ne pozvat time-out nakon 10 minuta bez pogotka dok je još bilo 1-2 razlike, to mogu stvarno veliki treneri. BRAVO  :ave:

Ajde ne seri isusa ti  :tired: Ti ćeš sigurno dogurat repku do srebra. Muči

o nemoj molim te, jer ima previše materijala koji pokazuju da je lino govno i od čovjeka i od trenera. Da imamo jednog Onestu, bili bi prvaci jebenog svemira.

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #217 : 01. Veljača, 2009., 20:02 »
a jeli. kako to da nas je upravo on doveo do svjetskog i olimpijskog zlata i još mnogih opstolja ako je govno od trenera. i ko bi moga biti sad bolji na njegovom mjestu iz hrvatske?

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #218 : 01. Veljača, 2009., 20:04 »
uz takve igrače moraš bit jebeni debil da ih ne dovedeš do medalje :))))

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #219 : 01. Veljača, 2009., 20:04 »
Maae, fora je u tome da je on koristan samo kad zove time-out na vrijeme. Igrači sami već znaju šta i kako, samo ovi Gojun, Kopljar itd. slušaju Červara u time-outu. :(

uz takve igrače moraš bit jebeni debil da ih ne dovedeš do medalje :))))

To, da.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #220 : 01. Veljača, 2009., 20:05 »
(Klikni za pregled slike.)

Ja se nisam nasmijao, jel to znači da ja nisam 'Rvat?  :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Del@

  • **
  • 184
    • http://lnl.com.hr/
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #221 : 01. Veljača, 2009., 20:06 »
kreten says: Otvaranjem ove poruke ubio si jednog danskog suca. Sudeći po osmjehu na tvojem licu, šalji ovu poruku dalje i vrati hrvatski osmjeh na lice.

barem 100 ovakvih poruka preko msna nisam primio  :tired:

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #222 : 01. Veljača, 2009., 20:07 »
uz takve igrače moraš bit jebeni debil da ih ne dovedeš do medalje :))))

pa ono imali smo 9 pobjeda i on je napravio grešku u finalu, što sad. nije govno. :(

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #223 : 01. Veljača, 2009., 20:10 »
uz takve igrače moraš bit jebeni debil da ih ne dovedeš do medalje :))))

pa ono imali smo 9 pobjeda i on je napravio grešku u finalu, što sad. nije govno. :(

dobro ok i sam si vjerojatno vidio njegove time-oute u ostalim utakmicama kak izgledaju. Vrhunac mi je bio kad je Horvata stavio na desnog vanjskog.

Maae, fora je u tome da je on koristan samo kad zove time-out na vrijeme. Igrači sami već znaju šta i kako, samo ovi Gojun, Kopljar itd. slušaju Červara u time-outu. :(

uz takve igrače moraš bit jebeni debil da ih ne dovedeš do medalje :))))

To, da.

upravo to, ali time-out nije fora samo zvat minutu pred kraj tekme da bi dobio puni napad, nego ga je ok i tu i tamo pozvat kad vidiš da ti tim jebeno PADA

EDIT: nisam vidio ko je proglašen igračem svjetskog?

Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #224 : 01. Veljača, 2009., 20:18 »
Vori.
Zasluženo IMO.

Što se tiče Line, vi ste stvarno retardirani. Čovjek je legenda.

A što se tiče sudaca, da, pokrali su nas. Onak, na nekoliko vrlo bitnih situacija (tipa kad je Karabatić uletio rukom Baliću u facu i slične), poslije čega je teško odigrati dobro.
Istina, nismo igrali baš kak smo mogli - Metličić je 3 dodavanja upropastio, a Šprem je 5 šansi fulao.
S druge strane, suci su stvarno smeća. Vi niste primijetili da je Metličić prilično brzo zaradio 2 isključenja? I ostali naši? I da je bilo nekoliko situacija gdje su Francuzi branili iz prostora? Ili možda čak i onaj gol iz prostora kad je Vori poludio? Ništa to ne bi bilo tolko loše da im je jednak kriterij bio s obje strane. Prve 2 minute koje je Metličić dobio, dobio je jer je obgrlio... nekog, ne sjećam se više koga. Oni su to nama također konstantno radili.

Onesta je doveo do ovakve situacije jer je još prije utakmice napao suce da će suditi protiv Francuza, pa su ovi vjerojatno htjeli ispasti fer il nešto.

Al da, Lacković kao najbolji vanjski?  :hihi:  :ave:
Asti.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9