HCL.HR

Anketa

Jeste li zadovoljni uspjehom Hrvatske?

Da
8 (80%)
Ne
2 (20%)

Ukupno Glasova: 10

SP rukomet Hrvatska 2009

  • 308 Odgovora
  • 30384 Hitova
*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #135 : 31. Siječanj, 2009., 14:31 »
taman da sam ja prao pod, stvar je u tome da su IHF-ovci nadgledali stvar, tako da me zaboli kurac za onog ko je prao pod. Uglavnom ja sam u pravu, fala bye

ok, ti si pobjednik. ti imaš frenda u savezu ja nemam... to bi svakog učinilo pobjednikom.  :tired:

u najboljem slučaju, čovjek iz IHFa je objasnio našem čovjeku kako se pere pod, koji je zatim nadgledao cijeli proces pranja podova. druga je stvar što u našoj nesposobnoj zemlji često na takvim pozicijama rade tardovi koji se eto baš u tom trenutku ne mogu sjetit što im je onaj drag čovjek iz IHFa spominjao o čarliju i tome kako se pod ne pere čarlijem i vodom.

isto tako, čisto sumnjam da ihf ima zaposlenika sa zvanjem dipl. promatrač ljudi koji peru podove.

čovjek iz ihfa je eventualno mogao proć terenom kad je pod već bio opran i reć da je sve gg, jer je očito sve bilo gg kad je tekma odigrana. ali hej, šteta je već učinjena.

oni nisu krivi. krivi su hrvatski perači podova koji ne slušaju na predavanjima, krivi su šabani od njihovih šefova koji si misle da su prepametni i prevažni za nadgledanje nečeg što se zove pranje podova i krivi su ljudi iz IHFa što se nisu raspitali u kakvoj lejm, nesposobnoj zemlji organiziraju svjetsko prvenstvo
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #136 : 31. Siječanj, 2009., 14:40 »
Bitno da je RTL suptilno naglasio miljardu puta da nije njihova krivica. :tired: :wildboy:

U biti, vidi se da su i rvacka i francuska za klasu bolji od ostalih rukometnih reprezentacija. Ono, baš s lakoćom smo prošli kroz sve ovo, ko i oni..
Jedino mi je Balića jadnog ža, bogisus je, ali svako malo mu ispadne lopta ili nešto..  :wildboy: i onda napravi neki božanski megapwnateljski potez kojim pokaže koji je to car zapravo. :hug

Meni je više žao jadnog Šprema koji je carčina kakve nema, ali lino čokolino je debil pa ne igra.

@biver
svejedno sam u pravu, možeš pričat kaj oćeš  \:D/

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #137 : 31. Siječanj, 2009., 14:41 »
isuse kriste daj biver umri više jebo te  :tired:

ubili poljake ,čupić pwna,imam dvije karte za finale,ali si još uvijek razmišljam dal da idem il da prodam za velke pare...
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Armor

  • ******
  • 4195
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #138 : 31. Siječanj, 2009., 14:41 »
čisto sumnjam da ihf ima zaposlenika sa zvanjem dipl. promatrač ljudi koji peru podove.

Ok, vjerojatno nemaju ( :mrgreen:) al čemu tolka frka oko tog poda.
Glavno da smo u finalu i na to treba misliti.

Nadam se da ste razriješili sve te "čarli-voda+pod+moroni koji peru+IHF" konflikte i da se možemo okrenuti rukometu :thumbs:


"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #139 : 31. Siječanj, 2009., 14:42 »
isuse kriste daj biver umri više jebo te  :tired:



Ej polako momak, nemoj Davora.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #140 : 31. Siječanj, 2009., 14:47 »
isuse kriste daj biver umri više jebo te  :tired:

ubili poljake ,čupić pwna,imam dvije karte za finale,ali si još uvijek razmišljam dal da idem il da prodam za velke pare...

Nebih to propustio da imam karte. Pare ćeš potrošit kad tad, a doživljal s finala češ pamtit cijeli život. Osim ako nisi tip osobe kojeg to ne dira previše
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

waka

  • ***
  • 641
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #141 : 31. Siječanj, 2009., 15:00 »
Taj sam. :wildboy:

Ja bi prodo, tekmu moš gledati sa ekipom negdi ako ti je već do ludog navijanja. :ementaler:

Btw, jesul vama išli na kurac oni izleti u "navijački kutak" na trg? :tired:
Ono, ekipa mrtva hladna prati utakmicu, a oni ih u nekom random trenutku ubace.. bez razloga.
 :tired:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #142 : 31. Siječanj, 2009., 15:10 »
isuse kriste daj biver umri više jebo te  :tired:


da umrem, potrudio bi se postati duh samo kako bi tebe cijeli tvoj život mogao plašiti. H3, govno malo...  :clap:

al istina, boli me kita za pod, šteta je učinjena, činjenica je da je cijelo prvenstvo otpočetka loše organizirano i nema dana da ne bude neka negativna vijest vezana uz prvenstvo.

tako da... jedino pozitivno je naša repka, način na koji igraju i tome se jedino veselim... :clap:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #143 : 31. Siječanj, 2009., 15:20 »
Ti nemas pojma ni o cemu cini se.  :wildboy:

Nema ni jedne negativne vijesti vezane uz prvenstvo i organizaciju istog. To si izvukao iz supka upravo. Savrseno je orgnizirano, posebice jerbo su na svim kljucnim pozicijama stranci, a ne ekipa iz HRS-a il RTL-a.


Za podlogu je kriv IHF. Onaj tko je postavljao/prao/odrzavao podlogu je samo radio svoj posao. Dobro il lose, to procjenjuje IHF koji ga bira na natjecaju i nadgleda ugradnju, odrzavanje itd. Na koncu, nemre se ni igrati dok IHF ne da svoj blagoslov. Tako da, da, oni su krivi. Amen. Njihova je to odgovornost, oni za to odgovaraju.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #144 : 31. Siječanj, 2009., 15:26 »
Ugl, car ima smisla za biznis i sreče do grla.
http://www.njuskalo.hr/oglas315213
Preko 35000 kn čiste zarade.
Ubiše nas bre vručina.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #145 : 31. Siječanj, 2009., 15:29 »
Ugl, car ima smisla za biznis i sreče do grla.
http://www.njuskalo.hr/oglas315213
Preko 35000 kn čiste zarade.

Tog lika treba zatvorit
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #146 : 31. Siječanj, 2009., 15:38 »
/cut

/sign

@loky

Susjed je dvije polufinalne karte dobio 650 ojra, tako da je ova cjena jos i pristojna  :mrgreen:


*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #147 : 31. Siječanj, 2009., 15:41 »
Ti nemas pojma ni o cemu cini se.  :wildboy:

Nema ni jedne negativne vijesti vezane uz prvenstvo i organizaciju istog. To si izvukao iz supka upravo. Savrseno je orgnizirano, posebice jerbo su na svim kljucnim pozicijama stranci, a ne ekipa iz HRS-a il RTL-a.


Za podlogu je kriv IHF. Onaj tko je postavljao/prao/odrzavao podlogu je samo radio svoj posao. Dobro il lose, to procjenjuje IHF koji ga bira na natjecaju i nadgleda ugradnju, odrzavanje itd. Na koncu, nemre se ni igrati dok IHF ne da svoj blagoslov. Tako da, da, oni su krivi. Amen. Njihova je to odgovornost, oni za to odgovaraju.

ok, curice mala. ajmo počet s negativnim vijestima.

mogućnost da se arena na dovrši prije početka prvenstva, krov arene koji bi mogao past ako na njemu bude previše snijega, nepozivanje džombe u repku, svađa džombe i červara koja je trajala tjedan dana, izviždani politički službenici na otvaranju prvenstva, pretučen makedonski navijač u centru zadra, skinuta srpska (a zatim i ostale) zastava od strane proustaškog zadarskog gradonačelnika, zapaljena hrvatska zastava u dvorani u poreču, izviždana srpska himna u zadru (više puta)... i kao šlag na kraju... ultimativna razglednica upućena bijelom svijetu: pet puta prekinuta utakmica polufinala svjetskog prvenstva zbog toga što se podloga raspala...

da. ja stvarno mislim da je ovo odlično organizirano prvenstvo. da ne govorim o činjenici da ga prenosi rtl, i da im jedna od tri novinarke koja se javlja uživo ne zna reć slovo "R"

da zaključim pitanje podloge. slažem se sa vama. ali u poziciji prosječnog gledatelja iz njemačke koji nije tako fenomenalno upućen u činjenicu tko je odgovoran za postavljanje i nadgledanje podloge kao npr. vas nekoliko koji "imate prijatelje u savezu", koga biste vi optužili: IHF ili zemlju organizatora?

čestitam  :tired:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #148 : 31. Siječanj, 2009., 15:49 »
To nije stvar u organizaciji prvenstva.
Ubiše nas bre vručina.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #149 : 31. Siječanj, 2009., 15:51 »
nepozivanje džombe u repku, svađa džombe i červara koja je trajala tjedan dana

Ček, ti si ozbiljan?
Nadalje, kakve veze s organizacijom ima pretučen makedonski navijač, zviždanje publike na himnu i političke službenike, zapaljene zastave?

Nema apsolutno nikakve.  :tired:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9