HCL.HR

Anketa

Jeste li zadovoljni uspjehom Hrvatske?

Da
8 (80%)
Ne
2 (20%)

Ukupno Glasova: 10

SP rukomet Hrvatska 2009

  • 308 Odgovora
  • 30397 Hitova
*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #150 : 31. Siječanj, 2009., 15:54 »
Isuse biveru kako si ti ogranicena osoba.  :wildboy:
Cudi me da nisi spomenuo lose sudce.




Edit:



 :ementaler:
« Zadnja izmjena: 31. Siječanj, 2009., 15:57 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #151 : 31. Siječanj, 2009., 16:07 »
izviždani politički službenici na otvaranju prvenstva, pretučen makedonski navijač u centru zadra, skinuta srpska (a zatim i ostale) zastava od strane proustaškog zadarskog gradonačelnika, zapaljena hrvatska zastava u dvorani u poreču, izviždana srpska himna u zadru (više puta)... i kao šlag na kraju... ultimativna razglednica upućena bijelom svijetu: pet puta prekinuta utakmica polufinala svjetskog prvenstva zbog toga što se podloga raspala...

isusati boga :wildboy:
kao prvo kakve to ima veze, kao drugo odjebi s tom spikom ono koji ti je kurac, ne živiš u zadru i sve što znaš su o tome je preko medija, a to je daleko od stvarnosti i ne seri. jak si sad preko tipkovnice ali brijem da si neka kukavica jadna ovako uživo. :wildboy:

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #152 : 31. Siječanj, 2009., 16:12 »
Ajmo sad objesit Beavera, i sve koji ponekad iznesu krivu informaciju, a?
Ubiše nas bre vručina.

Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #153 : 31. Siječanj, 2009., 16:14 »
igrić...uska osobo. keso.  :(
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #154 : 31. Siječanj, 2009., 16:26 »
ja sam naveo negativne vijesti vezane u prvenstvo za koje ste rekli da ih nema. kao što vidite, moji, dragi ignoranti, negativnosti ima. dobro, istina, ono za džombu je bilo malo prenapuhano i nema veze sa prvenstvom u hrvatskoj.

izviždani politički službenici na otvaranju prvenstva, pretučen makedonski navijač u centru zadra, skinuta srpska (a zatim i ostale) zastava od strane proustaškog zadarskog gradonačelnika, zapaljena hrvatska zastava u dvorani u poreču, izviždana srpska himna u zadru (više puta)... i kao šlag na kraju... ultimativna razglednica upućena bijelom svijetu: pet puta prekinuta utakmica polufinala svjetskog prvenstva zbog toga što se podloga raspala...

isusati boga :wildboy:
kao prvo kakve to ima veze, kao drugo odjebi s tom spikom ono koji ti je kurac, ne živiš u zadru i sve što znaš su o tome je preko medija, a to je daleko od stvarnosti i ne seri. jak si sad preko tipkovnice ali brijem da si neka kukavica jadna ovako uživo. :wildboy:

ok, majmune. kad ja već sav glup slušam hrvatske medije u potrazi za istinom, reci mi ti pravu istinu. jer ipak si ti bolje upućen od 100 i nešto novinara. i naime, imaš fotografije i izjave aktera crno na bijelo, pa bi ja definitivno trebao vjerovati tebi. možda je srpska zastava sama od sebe odšetala sa stupa. možda su si srbi sami fućkali na himnu kako bi pokazali kako smo nekulturan narod. stvarno, vidiš...

reci mi, gdje je istina. pokaži mi ju, o presvetli.

@ facaa

nisam spomenuo suce. jer loše suđenje nema veze sa ovim specifičnim prvenstvom pošto je loše na svakom.

ali bi zato sve gornje činjenice i vijesti bile izbjegnute ili bi barem bile manjeg intenziteta da se prvenstvo održalo negdje drugdje.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #155 : 31. Siječanj, 2009., 16:30 »
Prica se o organizaciji prvenstva.
Nema greske. Nema.


Uostalom, koji kurac pokusavas dokazati?


I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #156 : 31. Siječanj, 2009., 16:35 »
izviždani politički službenici na otvaranju prvenstva, pretučen makedonski navijač u centru zadra, skinuta srpska (a zatim i ostale) zastava od strane proustaškog zadarskog gradonačelnika, zapaljena hrvatska zastava u dvorani u poreču, izviždana srpska himna u zadru (više puta)... i kao šlag na kraju... ultimativna razglednica upućena bijelom svijetu: pet puta prekinuta utakmica polufinala svjetskog prvenstva zbog toga što se podloga raspala...

isusati boga :wildboy:
kao prvo kakve to ima veze, kao drugo odjebi s tom spikom ono koji ti je kurac, ne živiš u zadru i sve što znaš su o tome je preko medija, a to je daleko od stvarnosti i ne seri. jak si sad preko tipkovnice ali brijem da si neka kukavica jadna ovako uživo. :wildboy:

ok, majmune. kad ja već sav glup slušam hrvatske medije u potrazi za istinom, reci mi ti pravu istinu. jer ipak si ti bolje upućen od 100 i nešto novinara. i naime, imaš fotografije i izjave aktera crno na bijelo, pa bi ja definitivno trebao vjerovati tebi. možda je srpska zastava sama od sebe odšetala sa stupa. možda su si srbi sami fućkali na himnu kako bi pokazali kako smo nekulturan narod. stvarno, vidiš...

reci mi, gdje je istina. pokaži mi ju, o presvetli.

gledaj ti ne živiš u zadru i nemaš pojma niti što je bilo tamo za vrime prvenstva. prije nego što su srbu došli u zadar, odma su novinari počeli pisati o tome i nabrijavati atmosferu, a ustvari ničeg nije bilo.(i sam sam se iznenadio kako je sve prošlo u redu). je, bilo je zviždanja, ali zviždanja bi bilo i u zagrebu, u splitu, u osijeku. i ono koji kurac su zadrani krivi za spuštanje srpske zastave???? to je napravija gradonačelnik, i sami su ljudi govorili na trgu kako toga nije trebalo biti(spuštanja zastava jeli)
i na kraju krajeva, U ZAGREBU SU ZAPALILI SRPSKU ZASTAVU, U ZADRU NISU, zašto o tome nitko ne sere??????
eto vam "kulturnog" zagreba grada. :tired:

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #157 : 31. Siječanj, 2009., 16:41 »
da su hrvati retardiran, neradnički, zatucani narod i ne treba im davati u ruke ništa više od organizacije seoske pijanke...

jer iskreno, ovim prvenstvom smo se samo više etablirali kao smrdljivi balkanci. što i jesmo.

izviždani politički službenici na otvaranju prvenstva, pretučen makedonski navijač u centru zadra, skinuta srpska (a zatim i ostale) zastava od strane proustaškog zadarskog gradonačelnika, zapaljena hrvatska zastava u dvorani u poreču, izviždana srpska himna u zadru (više puta)... i kao šlag na kraju... ultimativna razglednica upućena bijelom svijetu: pet puta prekinuta utakmica polufinala svjetskog prvenstva zbog toga što se podloga raspala...

isusati boga :wildboy:
kao prvo kakve to ima veze, kao drugo odjebi s tom spikom ono koji ti je kurac, ne živiš u zadru i sve što znaš su o tome je preko medija, a to je daleko od stvarnosti i ne seri. jak si sad preko tipkovnice ali brijem da si neka kukavica jadna ovako uživo. :wildboy:

ok, majmune. kad ja već sav glup slušam hrvatske medije u potrazi za istinom, reci mi ti pravu istinu. jer ipak si ti bolje upućen od 100 i nešto novinara. i naime, imaš fotografije i izjave aktera crno na bijelo, pa bi ja definitivno trebao vjerovati tebi. možda je srpska zastava sama od sebe odšetala sa stupa. možda su si srbi sami fućkali na himnu kako bi pokazali kako smo nekulturan narod. stvarno, vidiš...

reci mi, gdje je istina. pokaži mi ju, o presvetli.

gledaj ti ne živiš u zadru i nemaš pojma niti što je bilo tamo za vrime prvenstva. prije nego što su srbu došli u zadar, odma su novinari počeli pisati o tome i nabrijavati atmosferu, a ustvari ničeg nije bilo. je, bilo je zviždanja, ali zviždanja bi bilo i u zagrebu, u splitu, u osijeku. i ono koji kurac su zadrani krivi za spuštanje srpske zastave???? to je napravija gradonačelnik, i sami su ljudi govorili na trgu kako toga nije trebalo biti(spuštanja zastava jeli)
i na kraju krajeva, U ZAGREBU SU ZAPALILI SRPSKU ZASTAVU, U ZADRU NISU, zašto o tome nitko ne sere??????
eto vam "kulturnog" zagreba grada. :tired:

da, majmune, znam ja to sve. i shvaćam da nisu zadrani skinuli zastavu. ali ju je skinuo zadarski gradonačelnik. a znaš ko je izabrao zadarskog gradonačelnika? zadrani. HEJ, JEBEMU, poveznica!!!111

i ovo sa zviđdanjem nema veze sa zadrom, to sam naveo kao činjenicu, negativnu vijest vezanu za prvenstvo.

i treće, zagreb nikad nije bio kulturni grad, niti sam ja to ikad rekao. možda su i gori.

btw. ovo za novinare i nabrijavanje atmosfere je istina. i ja sam to zamjetio. to je još jedna od loših strana ovog prvenstva.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #158 : 31. Siječanj, 2009., 16:46 »
Niđe veze jebo te.
 :tired:

I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #159 : 31. Siječanj, 2009., 16:51 »
bože ovaj biver. čovjek kojeg izaberu ljudi = ljudi?  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #160 : 31. Siječanj, 2009., 16:53 »
u jebote,nisam znao da postoji lošija osoba od face

gg biver  :thumbs: :thumbs:
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #161 : 31. Siječanj, 2009., 16:57 »
STA? STA?

 :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #162 : 31. Siječanj, 2009., 16:57 »
bože ovaj biver. čovjek kojeg izaberu ljudi = ljudi?  :wildboy:

da. aha. upravo tako. čovjek kojeg izabere većina ljudi = ljudi. ako ti se ne sviđa koncept demokracije, slobodno preseli u venezuelu...

Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #163 : 31. Siječanj, 2009., 17:12 »
Davore, sereš apsolutne pizdarije.
Pročitaj svoje postove i stvari koje si naveo kao argumente "loše organizacije". Nakon toga promisli kakve veze ima skidanje zastave, zviždanje srbima, političarima ili boguisusukristu sa samom organizacijom?

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #164 : 31. Siječanj, 2009., 17:18 »
pročitaj ti moj post i nakon toga facin (onaj na koji je moj post odgovor)

pa ti meni reci koji se argumenti odnose na kao što facaa kaže: "negativne vijesti vezane uz prvenstvo" a koje uz "organizaciju istog".

ajd pomoći ću vam. ovo su argumenti vezani uz prvenstvo koji šalju sve samo ne pozitivnu sliku o hrvatskoj. uz organizaciju se vezuju parket, izgradnju dvorane,...

Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9