HCL.HR

Anketa

Jeste li zadovoljni uspjehom Hrvatske?

Da
8 (80%)
Ne
2 (20%)

Ukupno Glasova: 10

SP rukomet Hrvatska 2009

  • 308 Odgovora
  • 30383 Hitova
*

morski_pas

  • ****
  • 988
  • Team Zissou
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #225 : 01. Veljača, 2009., 20:20 »
Bravo Francuzi!  :thumbs:
And if the dam breaks open many years too soon
And if there is no room upon the hill
And if your head explodes with dark forbodings too
Ill see you on the dark side of the moon ...

*

waka

  • ***
  • 641
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #226 : 01. Veljača, 2009., 20:27 »
Šola :ave: :ave: :ave:

"Da odgovorim na pitanje, postoji li ikoji pošteni sudac, postoji! Zlatko Sudac!"

 :ave: :ave: :ave: :ave: :ave:


Oh, ironije, što je najbolje u svemu tome. :wildboy: :ave:

Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #227 : 01. Veljača, 2009., 20:31 »
 :ave: :ave: :ave: :ave: :ave:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #228 : 01. Veljača, 2009., 21:00 »
glavno da smo sretni :wildboy: :wildboy:
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #229 : 01. Veljača, 2009., 21:08 »
jebemu mater,bio na tekmi,a mogao sam prodat karte za 3-4 tisuće  :wildboy: :wildboy: :wildboy:

navijanje preloše,a one jebene trube treba zakonom zabranit,jebemu još uvijek slabo čujem .

I ne znam šta svi bičaju po sudiji,malo su naš oštetili al mi nismo gol zabili 15 minuta ,jebemu za to nam nisu krvi oni,

E da,organizacija jebena,bus tamo i natrag nisam više od 5 minuta čekao,u arenu sam ušao odma,nema gužve,sve gg
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #230 : 01. Veljača, 2009., 21:09 »
a eno ljudi se vesele na trgu. to je dobro.
nego
http://www.facebook.com/home.php#/group.php?gid=51760881501&ref=nf
di se brže skupi :solidus:

e da, navijanje e bilo loše. ono, bili smo tu negdi u rezultatu a svi su mučali. :(

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

*

HaZz

  • **
  • 475
  • \o/
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #231 : 01. Veljača, 2009., 21:19 »
Citat:
Nešto je trulo u državi Danskoj.Oh da,sudci. :X

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #232 : 01. Veljača, 2009., 21:35 »


navijanje preloše,a one jebene trube treba zakonom zabranit,jebemu još uvijek slabo čujem .


ane jebote, to je gore od pjevanje "Dalmacijoooo" u Splitu
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

morski_pas

  • ****
  • 988
  • Team Zissou
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #233 : 01. Veljača, 2009., 21:42 »


navijanje preloše,a one jebene trube treba zakonom zabranit,jebemu još uvijek slabo čujem .


ane jebote, to je gore od pjevanje "Dalmacijoooo" u Splitu

Ne kužim, ipak je Split u Dalmaciji, vamo tamo..  :geek:

Dobar doček.  ;)
And if the dam breaks open many years too soon
And if there is no room upon the hill
And if your head explodes with dark forbodings too
Ill see you on the dark side of the moon ...

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #234 : 01. Veljača, 2009., 21:48 »
Onak, igra Hrvatska reprezentacija a ne Dalmatinska repka.
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #235 : 01. Veljača, 2009., 21:56 »
Skoro u svim timskim sportovima mi igramo protiv protivnika i sudaca. Mala smo država i kad igramo sa većom moramo biti dvije klase bolji od njih da bi ih pobjedili. Domaćini smo prvenstva i suci za nas nisu sudili ni najednoj tekmi, na zadnjem SP u Njemačkoj suci su njemce doveli do naslova, i tu su pokušavali ali švabe se bile slabe.

Hrvatska protiv svih, uvjek je bilo i uvjek će biti.

 :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy:

 :ne:

jer sudci nikada neće sudit za jednu malu hrvatsku koja igra protiv jedne francuske, španjolske (sjetiom se suđenja protiv španjoaca u skupini - mi 22 minute isključenja, oni 4!!!, a da ne spominjem njemačke - prvenstvo u njemačkoj!!!). Svaka čast našim igračima, ali moramo se pomirit da bez obzira na sve, pomoć sudaca nećemo imat nikada jer smo mi za svijet tek jedna mala zemljica koja ima VRHUNSKE SPORTAŠE!!!

*

dooks

  • *
  • 115
  • .
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #236 : 01. Veljača, 2009., 21:58 »

 :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave:

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #237 : 01. Veljača, 2009., 22:00 »
Ane. Vori car! :ave:

 :hihi:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #238 : 01. Veljača, 2009., 22:04 »
Skoro u svim timskim sportovima mi igramo protiv protivnika i sudaca. Mala smo država i kad igramo sa većom moramo biti dvije klase bolji od njih da bi ih pobjedili. Domaćini smo prvenstva i suci za nas nisu sudili ni najednoj tekmi, na zadnjem SP u Njemačkoj suci su njemce doveli do naslova, i tu su pokušavali ali švabe se bile slabe.

Hrvatska protiv svih, uvjek je bilo i uvjek će biti.

 :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy:

 :ne:

jer sudci nikada neće sudit za jednu malu hrvatsku koja igra protiv jedne francuske, španjolske (sjetiom se suđenja protiv španjoaca u skupini - mi 22 minute isključenja, oni 4!!!, a da ne spominjem njemačke - prvenstvo u njemačkoj!!!). Svaka čast našim igračima, ali moramo se pomirit da bez obzira na sve, pomoć sudaca nećemo imat nikada jer smo mi za svijet tek jedna mala zemljica koja ima VRHUNSKE SPORTAŠE!!!

+ košarka, protiv Španjolske u Beogradu  :wildboy: :wildboy:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

PiCcC

  • *
  • 87
  • Boo!
Re: SP rukomet Hrvatska 2009
« Odgovori #239 : 01. Veljača, 2009., 22:05 »
Carčina su i on i Balić kad je puko na jebenog Karabatića koju u jebena naša dva napada na isti način faulira igrača, bravo Karabatiću, bravo, zaslužio si nagradu za najboljeg organizatora  :thumbs:

Nego, ti isti suci su, kolko ja znam, sudili i Švabima kad ga je njemački trener htio puknut i nije mi jasno kak su opće upali kao zamjena.. Trebali su sudit Leme i Ulrich, po meni jedini pravi suci na ovom prvenstvu..
A govorit da nam par stvari nisu dosudili ili kajtijaznam je retardirano i glupo jer bi svaki laik dosudil dvije minute kad se igrača faulira rukom u facu  :tired:

No kae tu, drugi smo i nie mi žao, svaka čast naši  :thumbs:
Di si, di si :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9