HCL.HR

Call of Duty 4: Modern Warfare

  • 232 Odgovora
  • 59956 Hitova
*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #180 : 17. Studeni, 2009., 13:57 »
Hauevr,MW1 rastura i rasturat će.Dvojka je super,ali ne može se nositi sa jedinicom.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #181 : 17. Studeni, 2009., 14:10 »
istina. s onom černobilskom misijom nadmašili su sami sebe i teško da će nešto takvo ikad više ponoviti (iako je vidljivo da pokušavaju u mw2)
« Zadnja izmjena: 17. Studeni, 2009., 14:15 wyzard »

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #182 : 17. Studeni, 2009., 14:41 »
istina. s onom černobilskom misijom nadmašili su sami sebe i teško da će nešto takvo ikad više ponoviti (iako je vidljivo da pokušavaju u mw2)

potpis. Riječ je o jednom od najboljih levela koje sam imao prilike odigrati u životu.
The greatest teacher, failure is.

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #183 : 17. Studeni, 2009., 15:01 »
Ima i podosta nepredvidivih situacija,to mi se skroz sviđa i kraj mi je fantastičan.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #184 : 17. Studeni, 2009., 16:56 »
istina. s onom černobilskom misijom nadmašili su sami sebe i teško da će nešto takvo ikad više ponoviti (iako je vidljivo da pokušavaju u mw2)

potpis također. Atmosfera je nevjerojatna, priča, muzika, preyebeno.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #185 : 17. Studeni, 2009., 22:34 »
+1

Obožavam snipere. <3

Vjerojatno nebi lagao kad bi reko da mi je to najboljih sat vremena ikad doživljenih u nekoj igri. Ono, savršeno. Mogo bi je beskonačno puta ponovit i nebi mi dosadila. :hug
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #186 : 18. Studeni, 2009., 15:16 »
The greatest teacher, failure is.

*

Pinnah

  • n00b
  • 1
Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #187 : 09. Siječanj, 2012., 00:48 »
Pozdrav svima,

Dakle, igram COD4 poprilično od kad je izašao. Prije nekih 3 mjeseca mi se pojavio problem. Tek kada se pojavio, nije bio toliko velik problem jer se nije pojavljivalo često, no sad se pojavljuje sve više i više. Naime, nakon otprilike pola sata igranja multiplayera, PC mi se potpuno zamrzne i jedino riješenje je hard restart. Task manager, CTRL+ALT+DEL, ništa od toga ne pomaže niti malo. Zamrzne se i stoji na jednoj slic uz nekakav naporan zvuk koji ide u loop. PC mi je malo zastarjeo, ali svaka druga igrica koja zahtijeva i još vise grafike neko COD4 radi normalno bez ikakvih problema (cod2, black ops, modern warfare 2 i 3). Probo sam puno toga pa ću to navest samo ispod uz komponente kompa.



  • Update: Driveri od grafičke kartice (Nije pomoglo)
  • Update: Driveri od matične (Nije pomoglo)
  • Update: Audio driveri i software (Nije pomoglo)
  • Stavio sam sve ventilatore u kućištu na 100% i otvorio obije strane kućišta (Nije pomoglo)
  • Skinuo sam preko 10 različitih verzija igre i od 10 različitih ljudi, ripova i tako dalje (Nije pomoglo)
  • p.s. radi se o crackanoj igri


PC info: -Grafa: Gainward GeForce 8800 GT 512MB (Nikad overclockana)




Ovaj video opisuje moj problem:

Weird Call of Duty 4 Freeze & "trrrrr" sound (hard freeze, no auto reboot)

Hvala unaprijed.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #188 : 09. Siječanj, 2012., 02:05 »
Temperatura procesora ti se vjerovatno penje. Probaj nanovo staviti pastu pa onda pogledaj temperature.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #189 : 09. Siječanj, 2012., 09:41 »
Dešavalo bi mu se onda i u drugim igrama isto.... Možda druge nisi igrao dovoljno dugo da se procesor zagrije toliko da se to desi? Jer definitivno zvuči kao blokiranje usljed pregrijavanja procesora.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #190 : 09. Siječanj, 2012., 12:04 »
Pa to i ja mislim.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #191 : 09. Siječanj, 2012., 12:42 »
Citat:
Naime, nakon otprilike pola sata igranja multiplayera, PC mi se potpuno zamrzne i jedino riješenje je hard restart. Task manager, CTRL+ALT+DEL, ništa od toga ne pomaže niti malo. Zamrzne se i stoji na jednoj slic uz nekakav naporan zvuk koji ide u loop.

Identičan problem sam imo prije par mjeseci, uopće nije bilo bitno kolko je zahtjevna igra totalno se rendom uvjek dešavalo. Uglavnom nosio sam ga na servis par puta i tek iz trećeg navrata su otkrili kaj ne valja (u međuvremenu su mi dali novu matičnu jer su mislili da je to problem).

Ispostavilo se da je problem bio u nekakvim kablovima koji idu u matičnu (sad kojim točno nisu mi rekli ali su rekli da takav problem još nisu vidli) i matičnu su narihtali na tvorničke postavke i preporučili da se stave novi windowsi.

Odi na servis, ak imaš isti problem doma to nemreš rješit.
« Zadnja izmjena: 09. Siječanj, 2012., 12:44 Mzehn »

Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #192 : 10. Siječanj, 2012., 19:58 »
kako mrzim ovi hebenu igru -.-" na bilo kojem serveru dodem i budem prvi odma me kickaju -.-" ono imam score 24:9 i oni men stalno WH!!WH!!WH!!..a jeb*te vise -.-" jel covjek danas nesmije imati skill i biti prvi -.-" a WH uopce nemam...imam oko 30 sati cod4 ali zato mi je mw2 oko 1600h....i kada sam dosao na cod4 sa mw2 normalno da sam svaku je*enu rundu prvi zato jer je mw2 120 puta teža igra za igrati! i onda se oni čude mater im je*em vise -.-" od 1000 servera na 600 imam nekakve BAN - ove   :banging:  :fpalm: :wildboy:
They say they want heaven; They say they want god. I say I have heaven, I say I am god.


*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #193 : 10. Siječanj, 2012., 22:27 »
Oh. Jadan. Nađi si skilovan server onda  :wildboy:

*

summertime

  • **
  • 198
  • Save it for the DA, Chico.
Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #194 : 11. Siječanj, 2012., 01:59 »
 :ave:
"Words are like leaves and where they most abound, much fruit of sense beneath is rarely found."
-Darksiders

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9