HCL.HR

Call of Duty: Black Ops

  • 217 Odgovora
  • 49991 Hitova
*

supa

  • *
  • 52
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #135 : 16. Studeni, 2010., 11:22 »
po onome sto sam procitao ovdje,bojim se da će i crysis 2 biti jedna komercijalna igra,u kojoj se istice samo grafika...  

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #136 : 16. Studeni, 2010., 11:25 »
Tamo barem uživaš u prekrasnoj grafici, solidnom AI-u i dodacima u gameplayu koje nemaju druge pucačine, dok ovdje jedina stavka koja vrijedi je multiplayer. Sve ostalo je reciklaža koja se provlači jos od prvog Modern Warfarea.
The greatest teacher, failure is.

Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #137 : 16. Studeni, 2010., 11:25 »
po onome sto sam procitao ovdje,bojim se da će i crysis 2 biti jedna komercijalna igra,u kojoj se istice samo grafika... 

Za razliku od jedinice, koja je bila totalno indie.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #138 : 16. Studeni, 2010., 11:27 »
Intervju :hihi:

Nego, jel taj glupi patch izasao izvan steama nekako?

Crysis je govno inace. Samo pucam a nista ne umire :tired:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #139 : 16. Studeni, 2010., 11:29 »
hej Deadwalker, Activision nije izdao originalnu igru još od... ne pamtim više. Što je originalno, to odbace. Primjerice Brutal Legend.

*

supa

  • *
  • 52
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #140 : 16. Studeni, 2010., 11:31 »
Crysis je govno inace. Samo pucam a nista ne umire :tired:


neznam...zasto je onda bio game of the year 2007,a ne bi reko da si igro crysis2...nebitno

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #141 : 16. Studeni, 2010., 11:33 »
hej Deadwalker, Activision nije izdao originalnu igru još od... ne pamtim više. Što je originalno, to odbace. Primjerice Brutal Legend.

Acitivision samo žudi za novcima i prodaje provjerene brendove. Zato su se spojili s Blizzardom. I zato su danas najjaci izdavački div na tržištu.
I sad čitam kako će vjerojatno i Diablo 3 završiti na konzolama. Money, money, money. Ako bi novi nastavak Blizzardove uspješnisce završio na konzolaškom tržištu, uz brutalan marketing kakav ima ova firma, ta će igra potući u zaradi sve njihove igre do sada.
The greatest teacher, failure is.

Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #142 : 16. Studeni, 2010., 11:34 »
Naime, sve ostale velike izdavačke kompanije misle samo na gejmere i njihove osjećaje. I kako im je dan prošao i je li im prehlada napokon prošla.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #143 : 16. Studeni, 2010., 11:36 »
Bioware u zadne 3-4 godine izbacio dva nova ip-a koji su postali megauspješni. Iduće godine dolazi The Old Republic (dobro, nije novi ip, ali je svejedno nešto skroz novo). Ono, može se, samo je problem što je novi ip veliki rizik uvijek.
The greatest teacher, failure is.

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #144 : 16. Studeni, 2010., 11:37 »
Smigl, si igro gw1? Pitanje, onak čisto me zanima  :ementaler:

jesam, cak sam ga kupio prije wow.a, ali jednostavno nisam tip koji forsa pvp i arene i jako mi je lose bilo rijesenje svijeta (nivoa,podrucja) odvojenih u instance u kojima je iskljucivo ekipa s kojom si u grupi pa sam odustao od njega, ali gw2 (po obecanjima i pricama) mi je totalna suprotnost svega onoga sto mrzim u mmo.u : http://www.youtube.com/watch?v=35BPhT-KI1E

inace polazem puno nada u ncsoft jer su vani vec duzi niz godina s manje vise jako dobrim mmo rjesenjima u kojima je prevladavao hardcore grind, cak je i zadnji njihov naslov Aion ostao hc grind i to me odmah u startu odgurnulo od mogucnosti kupovine Aion.a s gw2 mi se cini da i oni rade ogroman okret prema igracima


Tamo barem uživaš u prekrasnoj grafici, solidnom AI-u i dodacima u gameplayu koje nemaju druge pucačine, dok ovdje jedina stavka koja vrijedi je multiplayer. Sve ostalo je reciklaža koja se provlači jos od prvog Modern Warfarea.

Potpuno se slazem. Sve igre su reciklaze necega, jednostavno nije moguce izmisliti novi fps zanr, bitno je samo posvecenost sitnicama koje izdvajaju igru iznad mase ostalih. BF BC2 sam kupio isljucivo zbog mp.a odnosno vozila i mogucnosti unistavanja svih objekata i svidio mi se nacin kako to mjenja taktike u odnosu na ostale fps.ove. COD ne budem nikad kupio jer mi jednostavno naganjanje po 5 kuca na mapi vise ne lezi kao nesto zabavno sto ofc ne znaci da je igra losa ...
« Zadnja izmjena: 16. Studeni, 2010., 11:42 smigl »

Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #145 : 16. Studeni, 2010., 11:41 »
@deadwalker:
Da, i? Sigurno su to radili za KOLAČE!  :lol:
I milijun DLC-ova i svega.

Ne znam, glupo mi je to bičanje zbog komercijalnosti. Ono, Call of Duty je komercijalan! :O
Jučer si počeo gejmat?

@smigl:
Ane, destrukcija u BF-u je nešto što su oni prvi isfurali. Pa ih je prokleti Red Faction kopirao. Kroz prostorno-vremenski kontinuum.

*

supa

  • *
  • 52
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #146 : 16. Studeni, 2010., 11:43 »
i sad u ovoj gomili danasnjih pucacina, covjek se pita koju igru uzet,a da je vrijedna para,koja ima dobar multi i koji ce se jos dugo igrati...

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #147 : 16. Studeni, 2010., 11:45 »
@smigl
Da, kako sam zaboravio, sitne mape su isto već dosta zamorne. Posebice ljudima koji su igrali Bad Company 2.
Al jebi ga, nema tu puno pomoći kad je engine boostani ficek.

S druge strane, Bad Company 2 nudi DX11 grafiku i ostale tehničke prednosti koje nudi PC platforma. Žao mi je što se EA povukao za CoD-om i išao raditi poluproizvod MoH.

@Ixy
jebe me se što je komercijalan. Nego ne kužim masu koja daje 60€ za takvu očiglednu reciklažu. Ono, kupi rađe onda CoD 4 i imas praktički istu igru za manje novce(ili igra jos uvijek kosta 60€, ne bi se cudio opce). Al, da, komercijalnost. Nisi IN ako ne igraš najnoviji CoD. Isto kao kad nisi IN što nemaš najnovije starke. :fpalm:
« Zadnja izmjena: 16. Studeni, 2010., 11:46 Deadwalker »
The greatest teacher, failure is.

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #148 : 16. Studeni, 2010., 11:48 »
@deadwalker:
Da, i? Sigurno su to radili za KOLAČE!  :lol:
I milijun DLC-ova i svega.

Ne znam, glupo mi je to bičanje zbog komercijalnosti. Ono, Call of Duty je komercijalan! :O
Jučer si počeo gejmat?

@smigl:
Ane, destrukcija u BF-u je nešto što su oni prvi isfurali. Pa ih je prokleti Red Faction kopirao. Kroz prostorno-vremenski kontinuum.

Ne citas, ili citas i zujis!
Nigdje nisam rekao da su ga oni izmislili nego da je su ga prvi kvalitetno progurali u cisti mp i odlicno rijesili, i da ja to bio jedan od glavnim MOJIH razloga zasto sam ja kupio tu igru i igram ju i danas uz kvalitetnu zabavu koju mi pruza. Zato nema smisla dalje trolati oko toga kak sam ja u krivu i kako je RF prvi ponudio unistavanje zidova (been there done that)

i sad u ovoj gomili danasnjih pucacina, covjek se pita koju igru uzet,a da je vrijedna para,koja ima dobar multi i koji ce se jos dugo igrati...

na vrhu su ti cod i bf bc2 i sasvim je lako odluciti... volis male mape i takticko napucavanje iza zidova ili volis velike mape s vozilima i rekao bi sandbox-style gaming.

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #149 : 16. Studeni, 2010., 11:53 »
@smigl

spomenuo si fiziku govoreći o black ops igri, ak si ti tamo vidio fiziku onda pričamo o različitim igrama

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9