HCL.HR

Far Cry 3

  • 614 Odgovora
  • 159761 Hitova
*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #255 : 06. Prosinac, 2012., 19:44 »
A ček on se ne spominje toko početka i cijelo vrijeme?  :fpalm:

Sam se nigdje ne spominje, pa eto, kvarenje "iznenadenja" oko cinjenice da upoznas uvrnutog nacista i tako to.

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #256 : 07. Prosinac, 2012., 04:03 »
Igra je fenomenalna! Ne znam zašto nekolicinu tolko smeta HUD, XP ja nisam ni skužio da se pojavljuje kad ubiješ nekoga, do nakon 10ak sati igre, stvarno ne upada u oči... one strelice, ok, malo je sve preočito, prelako se nađe sve što treba, al mislim da su dobrano naknadili taj istraživački dio sa špiljama na primjer... nekad treba proći i 50-100m da nađeš ulaz u špilju (ako na mapi vidiš da stojiš na mjestu gdje je loot case, ili relic, a ne vidiš ga).
Meni igra radi na oko 25FPS, sve low, 1200 i nešto, 700 i nešto rezolucija - i svejedno izgleda fantastično! A igram na laptopu i5 2.27 ghz, geforce gt330m, 4gb ram...

Ne znam koji mi je najbolji aspekt igre... (MOGUĆI SPOILERI DALJE!)

Lov na životinje mi je super zabavan, onaj bounty hunter tip questa zna bit jako zahtjevan ako se ide na stealth... Dosta puta mi se nije dalo, pa sam snajperom iz daljine poskidao sve osim mete. Oni mission questovi, ili kako se već zovu (plavi uskličnik), su malo čudni, ima i smiješnih. Priča mi je ok - kul, urbani lik dođe s brdo para na otok, a završi kao narodni heroj, jer ima nešto u sebi i tetovaže to bude, aj ok, al malo mi je nategnuto bilo kolko puta te Vaas pokuša ubiti! Na početku odmah, pa te ostavi u zgradi koja se urušava, pa potoneš zajedno s njegovim brodom koji eksplodira, pa te baci u vodu s vezanog za blok, pa te upuca, pa probode nožem...(btw, ako netko nije skužio, u pećini gdi se skrivaju rendovi ima posudica s crvenim tebleticama - uzmeš tableticu i dobiješ trip s dijelom priče prije otmice) to mi je bilo malo nategnuto. Od likova ne znam koji mi je bolji. Vaas je fantastičan, ko što je netko napisao, mislim da nije bilo boljeg negativca IKAD! Willis, onaj doktor su ludi očito, Buck - perverzno australsko đubre - on mi je bio fantastičan do pred kraj isto  :mrgreen:, Citru nisam previše doživio, ne znam koji je razlog tome. Denis mi je ok, ajde, uvodni lik za priču, ne znam čemu se usred priče napije ko svinja, valjda je ljubomoran zbog Citrae. I Sam se čini ko luđak, taman sam stigao do drugog otoka, pa još ne mogu reći.
Preko 20 sati igre do sad, i ni jednom mi nije bilo dosadno... fantazija od igre!

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #257 : 07. Prosinac, 2012., 16:30 »
Jedino ne kužim zašto se Vaas preziva Montenegro - Crna Gora? :hihi: Slučajnost ili...

*

PavleC

  • *
  • 136
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #258 : 07. Prosinac, 2012., 17:52 »
Evo nakon 18 sati predjoh igru, utisak je veoma dobar.Prica je interesanta, kraj je mi se nije svideo ali bar nije kretenski :D (izabrao sam "lijevi" kraj)

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #259 : 07. Prosinac, 2012., 18:13 »
Za ovu igru imam samo jednu riječ - GOTY

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #260 : 07. Prosinac, 2012., 18:16 »
to su četiri riječi  :mrs:

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #261 : 07. Prosinac, 2012., 18:39 »
Najbolja igra koju sam igrao ove godine =D> =D> =D>

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #262 : 07. Prosinac, 2012., 18:51 »
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #263 : 07. Prosinac, 2012., 19:57 »
Radi se na patchu koji će omogučiti toliko traženo isključivanje HUD-a.

[Kotaku]
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #264 : 07. Prosinac, 2012., 20:29 »
to su četiri riječi  :mrs:

Kralju to su ovdje četiri slova  :mrs:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #265 : 07. Prosinac, 2012., 20:46 »
... koja sama po sebi ne znače ništa.  =D>

korištenje akronima za opis nečega. to je baš LOL.

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #266 : 07. Prosinac, 2012., 21:27 »
Gle svi znamo kaj znači Goty

al lik je napisao 4 slova ne riječi

nemreš napisat BBB i reč to su tri riječi kad su tri slova
Bad Blue Boys su tri riječi, a ne tri slova

a jebote uzo sam preloš primjer  :wildboy:
dajte mi opomenu ovo nema veze sa Far Cry 3  :wildboy:
« Zadnja izmjena: 07. Prosinac, 2012., 21:29 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #267 : 07. Prosinac, 2012., 21:47 »
Ej ljudi poceo sam raditi nekakav James Bond feeling spot sa Far Cry 3 footage-om (da toliko sam pod dojmom igre I DALJE).
Bit ce tu svasta, padajucih helikoptera, eksplozija i naravno gole Citre, al nisam siguran dali ce izgledati privlacno ljudima, pa evo preview prvih 40ak sekundi pa mi molim vas iskreno recite kak vam se cini i dal da nastavim bacati vrijeme u to :D
Gledajte u 1080p inace je premutno.

 :piva:

FC3 project

EDIT: pjesma je iz James Bond filma istog imena od Sheryl Crow. Snimam gameplay footage sam sa Frapsom.
« Zadnja izmjena: 11. Prosinac, 2012., 22:11 Shazaam »

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #268 : 08. Prosinac, 2012., 15:31 »
to su četiri riječi  :mrs:

Kralju to su ovdje četiri slova  :mrs:
:fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #269 : 10. Prosinac, 2012., 16:14 »
Radi se na patchu koji će omogučiti toliko traženo isključivanje HUD-a.

[Kotaku]

Ranije postao na nekoj stranici. Kolega to ručno napravio preko fajlova.  :approve :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9