HCL.HR

Far Cry 3

  • 614 Odgovora
  • 159752 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #390 : 09. Siječanj, 2013., 13:18 »
Fakat si micek.
Ti si jedan od onih koji ne igraju igru, nego igra se sama igra? Cijepidlačiš žešće, a argumenti su ti vau.

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #391 : 09. Siječanj, 2013., 13:19 »
Pitao sam se kad će doć Čole igra je 11/10 lik :hihi:

Al stvarno ne cjepidlačim nešto previše a sve što sam rekao ima neku osnovu u igri :wildboy:
Jebote još sam rekao da je i igra super, jer realno gledajući je, super je i zabavna.
Al ne, nije 10/10 i ajmo sad mene kaj ja znam bennat ? :wildboy:
« Zadnja izmjena: 09. Siječanj, 2013., 13:22 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #392 : 09. Siječanj, 2013., 13:33 »
POSRAT ĆU IGRU I DAT JOJ 9/10 SOZZ NISAM HTIO LOL

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #393 : 09. Siječanj, 2013., 14:04 »
Tko je posrao igru ?

imaš smisla kolko i zvezde granda šow jbt
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #394 : 09. Siječanj, 2013., 14:32 »
Nisam joj dao 10 :hiha:

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #395 : 09. Siječanj, 2013., 15:21 »
Ček ak joj ne dam 10 po vašoj logici je to posrana igra ili ?
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #396 : 09. Siječanj, 2013., 15:45 »
Freddy nisam rekao da bi to s tipkom E i trideset mrtvaca bilo realnije i da ja to želim. Pitao sam se zašto je to lootanje tako šlampavo usudio bih se reć konzolaški napravljeno i zašto nije moglo biti malo jednostavnije kao u Borderlandsu, nauči se čitat. 
I ne skačem si u usta niti ne iznosim ništa na užasno loš način, smatram da ne moram pisat sve kao u Mažuranićevo doba. Sve što sam napisao je razumljivo. A ti klinjo nemoj zabrijavat da si neki filozof zato jer tri dana pišeš za HCL.

:hihi: pišem četiri godine za HCL i nakon tolikog broja recenzija (među kojima je i ova igra) smatram da dovoljno objektivno mogu doživljavati igre. I po mom mišljenju igra ima svojih mušica i nesavršenosti, i jasno mi je da si igru ocijenio izrazito visokom 9/10 ocjenom, a naveo samo manje boljke koje su ti upale u oko, ali si ih na nekako loš način prezentirao. Nije do mene da sam JA krivo shvatio i krivo pročitao što ti hoćeš reći, dovoljno ti govori da se svakome korisniku moraš posebno izjašnjavati s "Joj pa nisam to htio reć... pa nisam to ni rekao... ne kažem ja to... krivo si shvatio" i sličnim isprikama i ispravcima svojih postova i argumenata. Navedeš jedno rješenje za neke stvari u igri koje bi po trebi funkcioniralo bolje i onda ga drugom željom i primjedbom pobiješ.

Na kraju, shvatio sam sve što si htio reći, i većina toga stoji, a neke sam stvari i ja primjetio i već komentirao o njima. Sve je to ok i ocjena je visoka i na mjestu, samo si svojim načinom pisanja koji na neki način sugestira preveliko zamjeranje tim propustima i nesavršenostima pokrenuo bespotrebnu raspravu. A ne pomaže niti to što na svačiji post skačeš kao da je to povreda tvoje osobe. Nitko se u ovoj raspravi nije uvrijedio, niti naljutio. Neki su se dijelovima svojih postova malo našalili, ali ti si sve preozbiljno shvatio.

Eto, toliko.

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #397 : 09. Siječanj, 2013., 16:01 »
Pa forum valjda i je tu za rasprave, ne bih se složio s tobom da je rasprava nepotrebna.

Obraćam se korisnicima nekim pojedinačno jer smatram da su glupi ko k.... a ne da bih se nešto posebno ispravljao. A jesi bogami nabrojao isprika, samo jedan je problem. Ja ne vidim da sam igdje se tako ispričavao niti pretjerano ispravljao svoje postove. i da doista je do tebe jer ne znaš čitat sa razumijevanjem.
doista ponekad je nevjerovatno iritantno htjet lootat leš ali ne brate moraš stat na centimetar gdje je Ubisoft to zamislio. Kako je to samo lijepo napravljeno u Borderlandsu.
Ne vidim tu gdje se moje prvotno rješenje pobija drugom primjedbom stvarno nezz. Jednostavno smatram da je lootanje šlampavo napravljeno i to je to.


Jesi imao prije drugi nick, da ti se ispričam ako sam pogriješio ?
« Zadnja izmjena: 09. Siječanj, 2013., 16:17 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #398 : 09. Siječanj, 2013., 16:32 »
Rekao sam sam sebi da će ono biti zadnje što ću reći u vezi ove rasprave, al ajde, još jednom, samo jednom :wildboy:

Zašto sve shvaćaš osobno? Kako možeš diskreditirat svih u raspravi i reć da su ostali korisnici glupi kko kurac, a svoje mišljenje smatrati ultimativno ispravnim?
Kažem ti, problem je u tvom načinu pisanja. Ne u tome što ne pišeš književno i savršeno pravilno, koga zaboli za to prrrd, ali vidiš i sam da je svima teško isčitati što pokušavaš reći. Što želiš, što ne?

Ne vidim tu gdje se moje prvotno rješenje pobija drugom primjedbom stvarno nezz. Jednostavno smatram da je lootanje šlampavo napravljeno i to je to.

Naravno da postoje takve stvari u drugim igrama ali nisu tako šlampavo napravljene. Lulz odjebi nisam retardiran konj doista ponekad je nevjerovatno iritantno htjet lootat leš ali ne brate moraš stat na centimetar gdje je Ubisoft to zamislio. Kako je to samo lijepo napravljeno u Borderlandsu. Dođeš na metar stisneš e i sav loot iz kruga od dva metra je kod tebe. Moglo se to i ovdje napravit.
Ovo je pun citat. "MOGLO SE TO I OVDJE NAPRAVIT" - da rekao si tehnički. Ajde recimo da si samo izložio mogućnost, a ne izrazio i želju, ali ako to dodatno ne obrazložiš ne zvuči tako jebote, budi realan :wildboy:

I ne odnosi se taj dio s pobijanjem svojih izjava na to. Odnosi se u malo širem smislu na to da kažeš kako bi loot mogao biti realniji kada u grobnicama nebi bilo smartphoneova (ŠTO JE PLUS NA REALNOST), ali onda nakon toga kažeš da bi mogao biti bolji kada se nebi saginjao kad svakog čovjeka posebno, nego stisnuo E i da ti sve u blizini od nekoliko metara skoči u džep (ŠTO NIJE PLUS NA REALNOST, JEL JE?). Eto, to mi je malo upalo u oko. ALI...

Stoji dosta stvari koje si rekao, i jasno je da si dao visoku i korektnu ocjenu 9/10. Prihvati to, nemoj preskakat taj dio postova i vrijeđat se. Čemu to? Prihvaćam tvoje mišljenje i primjedbe, ne pokušavam te diskreditirat ni omalovažavati ni nešto. Tvoje je mišljenje OK! Ne slažem se sa svime i na čudan je način napisano, al neke su stvari stvarno ok. Nemoj se osjećat povrijeđenim niti napadnutim i očajno se braniti i pokušavati izvući iz rasprave. :(
« Zadnja izmjena: 09. Siječanj, 2013., 16:34 Freddy »

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #399 : 09. Siječanj, 2013., 17:29 »
Oprosti Freddy ti si ovdje najkorektniji i ovo glupi su ko k... nije se nimalo odnosilo na tebe ili na ljude koji lijepo i čitko pišu argumentirane činjenice poput tebe. Svaka ti čast. Nije ovo trolanje to doista tako mislim. Ta rečenica se odnosila najprije na lulza,  Ixija i ostale starije članove kojima je jedini argument ; igrica je 10/10 frajeru a samim time što su stariji članovi misle da je njihovo mišljenje ono pravilno i da su boga povukli za jaja.. Trolanje ili namjerno živciranje (mene) nije bitno al volio bih razmjeniti koji argument u raspravi a ne bi KAO poražen jer eto on misli da je igra 10/10 frajeru, ima 3455550 postova i to je to rasprava gotova igra je 10/10. Ma nabijem ih.

Ne ne shvaćam sve osobno niti se ne vrijeđam, dapače ovo me jako zabavlja :hihi:
Prije bih rekao da su se neki članovi uvrijedili kad sam dotakao nedostatke igre ili ne daj bože uzvišenog Vaas-a. I stvarno ne znam odakle si izvukao da svoje mišljenje smatram ultimativno ispravnim ? Odakle to ? dapače Freddy nastavi raspravu naročito ako si igrao igru jer eto s tobom je bar neki užitak razmjenit argument bez obzira da li se slagali ili ne. Isprike za napad al kažeš da pišeš za HCL 4 god, a nick si rego prije 2 hihi, zato te i pitam da li si imao neki drugi nick prije da se eto ispričam ako sam ispao douchebag.

Da je ovo pisao lulz odgovor tebi bi bio: gle ono frajeru odbij ne da mi se čitat tvoj post jer sam faca a igra je 14/11
« Zadnja izmjena: 09. Siječanj, 2013., 17:32 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #400 : 09. Siječanj, 2013., 17:58 »
BOZE SVETI! Vecina nas je ocjenila igru 9/10. Vecina nas se slozila da je igra ODLICNA ne "NAJBOLJA IGRA IKAD OMFG NEMA BOLJE IGRE NA SVIJETU :ave::ave::ave::ave::ave::ave::ave::ave::ave:".

Ti si se pojavio odjednom i poceo pljuvati po svim aspektima igre, traziti besmislene propuste i greske koje su dio SVAKE j****e igre koja izađe. Jebe mi se sto moram istrositi municiju na tigra, jebe mi se sto lootanje nije responzivno koliko bi moglo biti. JEBE MI SE. Zato sto igra ima toliko stvari za pruziti, jednostavno bi bio kriminal da shvacam te propuste ozbiljno koliko i ti. Na taj nacin svaka igra je smece:

Dead space 1 i 2 su smece zato sto fizika tijela poludi, mrtvi ostatci se koprcaju ko' som na suncu i zapinju za dizala i vrata. 3/10
Mass Effect serijal je smece zato sto u 1. oruzja imaju beskonacnu municiju a u 2. i 3. ima reload. 2,75/10
Batman Arkham City je smece zato sto kada pokusam baciti henchmena sa zgrade nemogu i on se zabije u nevidljivi zid (BETMEN JE PRENABILDAN). 1,893/10
World of Warcraft je smece zato sto ima jadnu grafiku ("rendom deriste 2012.") - 0.832/10
itd.

FAR CRY 3 JE IGRA VRHUNSKE KVALITETE KOJA PRUZA ZABAVU U MORU GENERICNIH FPS IGARA OD KOJIH SMO SVI UMORNI, IGRA JE ZASLUZILA GOTY I DOBILA GA JE ukoliko ti se ne svida to je sasvim ok i fer. Napisao si zasto i to je uredu, ali svađati se tu sa pola foruma i pokusati nama dokazati da je igra drlog je totalno besmisleno.

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #401 : 09. Siječanj, 2013., 18:32 »
Ali BOŽE SVETI :hihi:

Gdje ti vidiš da ja svima želim dokazati da je igra smeće ? isto sam joj dao 9/10.
Gdje si ti pročitao da sam ja rekao da je Far Cry 3 smeće ?
Gdje ti vidiš da sam ja popljuvao SVE aspekte igre, a ne samo neke ?
Gdje ti vidiš da propuste smatram stvarima koje me jako živciraju i zbog njih želim uništiti svijet ?
Smetaju pomalo, šta se uzbuđuješ toliko jer sam ih spomenuo i što meni smetaju a tebi ne. To što tebi ne smetaju, ne znači da ih nema jel ?
Šta tolko psuješ ?

Oprosti ali ne smatram besmislenim propustom takvu čvrstinu lika kad padne sa zmaja i takvu mekoću kad skoči u trku i ozlijedi se. Jednostavno je retardirano. Taj mali dio. Ne CIJELA igra.

Svašta :tired:


« Zadnja izmjena: 09. Siječanj, 2013., 18:35 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #402 : 09. Siječanj, 2013., 19:05 »
Ovo je davno prešlo raspravu o igri... :kava: Ovome se igra sviđa više, ovome manje i to je to. Kraj priče.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #403 : 09. Siječanj, 2013., 19:08 »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #404 : 09. Siječanj, 2013., 19:13 »
okej meni isto pomalo smeta to da skocis u travu iz sprinta i razbijes se za 3 crte HP-a, ali zamisli, sta ti mislis da tamo u steam rewievovima stoji "Skocio u travu i razbio se ko zrela marelica, ova je igra najveci promasaj godine!" -IGN. ? I sto sad ako treba 2 spremnika da se ubije nekog tigra, mislim da mi je to super napravljeno jer to i predstavlja cinjenicu da je on na vrhu hranidbenog lanca, i ubija druge zivotinje, pa cak i ljude. Prvo govoris kako je prelako ubit obicnog dusmana, a onda kukas kako je tigar besmrtan i da to nikako nije korektno... I jos ono sto je freddy rekao, govoris kako "NIKAK NIJE IGRA REALNA STVARNO JE AI GL0o0p" i onda kazes da je "BESMISLENO LOOTATI SA RUKAMA ZASTO NE MOGU NEKOM SUPERNATURAL SILOM DA LOOTAM POLA MAPE ODJEDNOM?"
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9