HCL.HR

FIFA 13

  • 618 Odgovora
  • 176738 Hitova
*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: FIFA 13
« Odgovori #555 : 16. Svibanj, 2013., 14:20 »
Meni kad se tako zamrzne moram otici misom na "resume" jer gamepad zablokira i onda bude sve uredu.Inace imo sam iste probleme kao i cole al bez peceva,korumpirani sejvovi,zamrzavanje u transferima,potpuno plava slika za vrijeme tekme,rendom kresevi itd...Al u zadnje vrijeme nemam nikakvih problema.

Idalje dominram sa Galatasnajperom u engleskoj ligi,svako malo povecajem slajdere.U zadnje vrijeme se trudim da se da neprimam golove uopste,te da mi golman ima najbloji "clean sheet" nezz zanimljivo mi to nekako :fpalm:

*

shelob

  • **
  • 152
Odg: FIFA 13
« Odgovori #556 : 16. Svibanj, 2013., 16:02 »
Kako je krenulo mislio sam da će biti više, ali i ovo je dobro. :clap:
Nisu stvorili niti jednu pravu priliku... mogu reći da mi je ovo jedna od boljih utakmica koje sam odigro.

« Zadnja izmjena: 16. Svibanj, 2013., 16:04 serdax »
I'm forever blowing bubbles...

Odg: FIFA 13
« Odgovori #557 : 16. Svibanj, 2013., 23:29 »
Meni je zamrzlo možda par puta u menijima i to je to. :( ps3
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: FIFA 13
« Odgovori #558 : 17. Svibanj, 2013., 01:16 »
veni, vici, deinstalle
pipl must plej gejms

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: FIFA 13
« Odgovori #559 : 17. Svibanj, 2013., 10:09 »
Cole :(((((

Vrijeme je za nove izazove :hiha:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 13
« Odgovori #560 : 17. Svibanj, 2013., 10:45 »
Treći reinstal igre i nikako pokrenut karijeru... :wildboy:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: FIFA 13
« Odgovori #561 : 17. Svibanj, 2013., 13:34 »
origin reinstall?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 13
« Odgovori #562 : 17. Svibanj, 2013., 14:00 »
Ajde probam.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: FIFA 13
« Odgovori #563 : 20. Svibanj, 2013., 14:02 »
NASTAVAK LOL

Okej je bio uvod u sezonu. Par nepotrebnih poraza, ali polako gradim igru i to mi se sviđa.
Polako se pokazuje koje su ključne figure u ekipi, tko može odlično uskočit s klupe i slično.

U nastavku slijedi pobjeda protiv Oldhama, u C1 Cupu, a mediji prepoznaju da se dobro snalazim u engleskom nogaču:

 

zanio sam se, te u 5 minuta sudačke nadoknade gubim od Stokea. Retardirano sam odigrao završnicu, i tako mi treba. Gotovo je s C1 kupom. Također u finalnim minutama remiziram s West Hamom, a u istoj utakmici mi se ozlijeđuje Steven Fletcher:



Dominacija u prvom poluvremenu omogućuje mi pobjedu nad Liverpoolom, ali opet poklekćem u zadnjim minutama protiv Wigana. Slijedi horor protiv Man Citya:



Nemam želju opet igrati protiv Stokea jer jednostavno mi se neda pa simuliram tekmu i remiziram. Derbi Tynesidea završava podjelom bodova, a nakon toga slijedi mlaka igra s moje strane i poraz od Aston Ville:



Napokon pronalazim pravu igru te uz napetu završnicu pobjeđujem Everton, laganica protiv Fulhama, i onda podjela bodova protiv QPR-a, i ozljeda Stevena Fletchera opet:



Lejm riport, imam još masu slika ali neda mi se realno. Brzo će kraj sezone pa bude bio poduži report.

P.S. Kupio sam Miguela Lopesa iz Porta (RB)
P.P.S. vjerovatno ste primjetili bug da uopće nemam publike. lol
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: FIFA 13
« Odgovori #564 : 25. Svibanj, 2013., 11:40 »
Veliki report ali ne finalni jer realno ima hiljadu slika.


Nakon koliko toliko solidnih prvih par mjeseca u Sunderlandu, polako se navikavam igrati sa svojom momčadi. Napamet znam vrline i mane svakog igrača, a to se vidi i u igri gdje manje više odlično upravljam igračima. Cijela ekipa se polako diže u formi, a zasad nema ozblijnijih ozljeda pa imam kompletnu momčad.

Nastavljam s dobrim utakmicama te slijedi pobjeda protiv Norwicha, teški remi protiv vodećeg Chelsea u kojem sam obranio čak dva penala i imao stativu, ali sreća jednostavno nije bila na mojoj strani. Slijedi poraz na Old Traffordu od moćnog Uniteda.



Malo mi je zgusnut raspored, pa odmah dva dana nakon gostovanja na Old Traffordu slijedi gostovanje kod Sotona. Veoma teška utakmica budući da je Southampton jedna vrlo kompletna mlada momčad, u neku ruku slična mojoj, a opet ima i neke iskusnije igrače koji vuku konce igre. Odličan uvod u utakmicu kontrom i finišom Colbacka, no samo 10 minuta kasnije Lambert s nekih 25 metara zabija slobodni udarac. U 51. minuti fenomenalni solo prodor Adama Johnsona koji nesebično dodaje loptu samom Sessegnonu za 2-1. Slijedi presing Southamptona gdje me najviše terorizira fenomenalni Mayuka. Nekako uspijevam preživjeti sve do 85. minute, kad Mayuka krade loptu i lagano završava 1 na 1 s golmanom i postavlja konačnih 2-2. Nakon toga poraza kao glavni cilj postavio sam si dovođenje Mayuke u Sunderland, što bi donijelo brzinu i svježinu u napad.



Nakon drame sa Sotonom, domaća utakmica protiv Man. Citya koji su me u prošloj utakmici rasuli visokih 3-0. Sada igram veoma drukčije i poletnije, što se vidi i na rezultatu. Lagana 3-1 pobjeda. Nakon toga teška gostovanje na White Hart Laneu završava podjelom bodova, a gostovanje na Anfieldu završava mojom 3-2 pobjedom.



Nastavljam s dobrom formom u FA kupu pobjedom protiv Birginhama, te u ligi pobjeđujem West Ham s visokih 3-1. Gotov je prvi dio sezone, kreće mjesec dana zimskog transfernog ludila.



Odmah prvi dan krećem s ponudom za Mayuku. Nudim im Fraziera Campbella koji je negdje u istom cjenovnom rangu s Mayukom, ali Soton odbija ponudu jer žele nešto para. Nalazimo se na 600,000 € i Campbell ponudi. Izlazim zadovoljan jer sam dobio ultra brzog mladog napadača za kojeg vjerujem da će brzo napredovati i postati jedan od lidera momčadi. Također i produžujem ugovor sa Stephaneom Sessegnonom u kojem mu povisujem plaću jer čovjek svojom fenomenalnom igrom to zaslužuje.



Napeta pobjeda protiv Wigana, i poraz u završnim minutama od Arsenala. To nije ni toliko bitno jer Sessegnon odjednom traži promjenu kluba. FIFA logika. Tjedan dana prije frajer potpisao novi unosan ugovor i sad želi otići. To mu ne dopuštam, motiviram ga preko medija. Najveća moguća cijena koju mogu dobiti za njega je 35,000,000 € ali sam tvrdoglav i ne želim ga pustiti jer mi znači sve. No, mrljava uprava bez mog saznanja prodaje Sessegnona za duplo manje od njegove maksimalne cijene. Bijesan sam xD



Mišljenja lol
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: FIFA 13
« Odgovori #565 : 25. Svibanj, 2013., 12:05 »
di su ti navijaci? :wildboy:

cole kako fifa :/
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: FIFA 13
« Odgovori #566 : 25. Svibanj, 2013., 12:35 »
:) Taman sam mislio kako ću te pitat dal ti je Sesenjon htio ić ća i naletim na dio kad zatraži transfer :hiha:

Daj malo ljestvicu poslikaj i nađi si nekog baš ono finog veznjaka u rangu Sunderlanda. Napad ti za sad još uvijek mogu držat Danny i Steven, al Sunderland ima dobru vezu i šteta bi bilo ostavit rupu na mjestu Sessea. Imaš ludog Larssona koji je jedan od najboljih krila, nemoj ga ni u ludilu prodavat, McClean ti se dobro razvije, Adam Johnson ti je dijamant, dobro ga je igrat kao CM. Dakle ovisno o formaciji, još jednog CM uz Johnsona da igra, ili skupljeg CAM i jeftinog CM.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: FIFA 13
« Odgovori #567 : 25. Svibanj, 2013., 13:06 »
Ehehehehehehe Fredi sad gledam šta pišeš i totalno sam drugo napravio još prije (sad sam druga sezona, jel).

U zimskom transfernom roku sam zamijenio Adama Johnsona za Walcotta (jerbo adam me nije zadovoljio, brz je i sve, ali jednostavno mu fali ono nešto,,). Prebacio sam postavu u 4-4-2 flat budući da je Cattermole apsolutni biser. Frajer je odličan defanzivac koji je uglavnom bliži obrani pa često igram 5-5 formaciju, a kad se izvuče u napad uvijek stvori neku lijepu šansu, tako da sam upario Cattermolea i Colbacka u centralnoj vezi, na lijevoj stavio McCleana.
McClean je okej ali frajer se jako brzo umara pa sad tražim neku dostojnu zamjenu. Larsson mi je užasno meh. Uvijek igram s brzim krilima, šibam u kontre tako da se on uopće ne uklapa u moj stil igre. Prespor je. Prodao sam ga nedavno za 8,000,000 € Unitedu budući da imam jednog odličnog wingera iz mlade momčadi.

Trenutno tražim jednog solidnog napadača koji će biti na klupi i eventualno ponekad uskočiti. Kupio sam i Morgana Schneiderlina, jer frajer je potencijal OGROMNI. Već prva tekma u 15 minuta zabio pogodak i super odrađivao defanzivne zadatke.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: FIFA 13
« Odgovori #568 : 25. Svibanj, 2013., 13:32 »
Riješio si se najboljih igrača :(

Al ajde, ako igraš defanzivu + brze kontre mogu shvatit još nekako.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: FIFA 13
« Odgovori #569 : 25. Svibanj, 2013., 15:48 »
A kombiniram defanziva + brze kontre i visoki presing ;(

P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9