HCL.HR

Grand Theft Auto 4

  • 1800 Odgovora
  • 556415 Hitova
*

BenXXX

  • Gost
Odg: GTA IV
« Odgovori #255 : 12. Travanj, 2007., 18:33 »
Glupost je ovo s glavnim likom... Nekužim zašto bi netko skrivao glavnog lika  :tired:
Da, upravo zato mi dođe da posumnjam da je bilošta od rečenog istina..

*

morski_pas

  • ****
  • 988
  • Team Zissou
Odg: GTA IV
« Odgovori #256 : 12. Travanj, 2007., 18:53 »
Zbog sira?  :winknkiss:

Hm...neznam ne vjerujem baš da će biti neki lik našeg podrijetla, iako bliskost Rusije sa Srbijom bi se mogla pokazat. Ah who knows  :wildboy:
And if the dam breaks open many years too soon
And if there is no room upon the hill
And if your head explodes with dark forbodings too
Ill see you on the dark side of the moon ...

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: GTA IV
« Odgovori #257 : 12. Travanj, 2007., 19:15 »
neznam zašto bi uopće netko išao govoriti priču igre 6 mjeseci prije neg je igra uopće izašla
inače, nije im loša ideja uopče..
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: GTA IV
« Odgovori #258 : 12. Travanj, 2007., 19:37 »
da ne serem, pala mi je na pamet ideja da ovaj smuggler lik zapravo nije glavni lik igre.
al ne serem.
stvarno sam mislio.
i mislio napisat, al mi se išlo drkat, pa ono....

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

morski_pas

  • ****
  • 988
  • Team Zissou
Odg: GTA IV
« Odgovori #259 : 12. Travanj, 2007., 20:43 »
Hm malo procuri informacija navodno, reklama velika, svaki gaming sajt koji drzi do sebe ce je objavit...
Promidžbena kampanja, na kraju će lik ispast neki sa Kavkaza kojemu se ne zna originalno podrijetlo. Krasno nema šta \:D/
And if the dam breaks open many years too soon
And if there is no room upon the hill
And if your head explodes with dark forbodings too
Ill see you on the dark side of the moon ...

Odg: GTA IV
« Odgovori #260 : 25. Svibanj, 2007., 23:32 »
e ako išta izgleeeda loše to je bogami ovaj skrin aupičku lošeeeeeeeeeee
 :dancing: :dancing: :anthrax: :anthrax:

http://www.hcl.hr/img/galerija/390779321-7.jpg

 :tired:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: GTA IV
« Odgovori #261 : 25. Svibanj, 2007., 23:36 »
Prokleti pijanac :wildboy:

Screen izgleda malo generički, ali zamisli da to gledaš sa leđa glavnog lika... bilo bi malo prekul

Ma grafika owna, a ti si pijandura :(

Odg: GTA IV
« Odgovori #262 : 25. Svibanj, 2007., 23:38 »
grafika je loša. onak veoma?!  :dancing:

ono, obožavam kad varaju kul trejlerima i to onak ali

nije kul kad stave normalnu grafiku i to zgleda loše....jel ono,
 :(
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Benko

  • *****
  • 2370
Odg: GTA IV
« Odgovori #263 : 26. Svibanj, 2007., 00:16 »
grafika je čisto okay za GTA igru, ali za PS3 igru izgleda preloše.. al nema veze, igra će ownat previše guzica..

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: GTA IV
« Odgovori #264 : 26. Svibanj, 2007., 10:32 »
Ono što sam očekivao od GTA4, jeste to da će imati grafiku ala Max Payne 2. Ali ne, oni i dalje furaju svoje niskopoligonske likove koji izgledaju kao pogrbljeni kripli.  :tired:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Benko

  • *****
  • 2370
Odg: GTA IV
« Odgovori #265 : 26. Svibanj, 2007., 14:21 »
nemoj pričat gluposti, molim te.. takva je evolucija u engineu koji koriste za ovaj GTA da je to nenormalno.. uvjerit ćeš se tek kad dođe na PS3, srat ovak bez argumenata je bezveze.. inače, GTAIV je još u beta fazi.. uvjeri se samo kakva je grafika bila u GTAIII beta fazi:


*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: GTA IV
« Odgovori #266 : 26. Svibanj, 2007., 15:19 »
nemoj pričat gluposti, molim te.. takva je evolucija u engineu koji koriste za ovaj GTA da je to nenormalno.. uvjerit ćeš se tek kad dođe na PS3, srat ovak bez argumenata je bezveze.. inače, GTAIV je još u beta fazi.. uvjeri se samo kakva je grafika bila u GTAIII beta fazi:


Onaj koji priča gluposti si ti, zato odjebi sa tim bahatim tonom. Boli me kurac za engine i njegove mogućnosti, nisam ga ni spominjao. Osim ako si retaj i ne znaš čitati što piše? Osvrnuo sam se konkretno na grafički dio, koji je poprilično loš, pa makar se radilo o GTA igri.

A što se tiče ove GTA 3 beta slike, šta želiš dokazati? Grafika je ispolirana do izlaska igre, no nigdje se nisu dogodile neke revolucijonarne promjene u istoj. Tako da jedino što može spasiti GTA4 je visoka rezolucija next gena.

A što se tiče argumenata, pa jebote ja pričam o slikama koje možeš vidjeti sad u ovom trenutku, a ti pričaš o nagađanjima. Daj jebote  :loludara:
« Zadnja izmjena: 26. Svibanj, 2007., 15:21 black_out »
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Benko

  • *****
  • 2370
Odg: GTA IV
« Odgovori #267 : 26. Svibanj, 2007., 17:48 »
ja nažalost nemam jebenog vremena da pišem zidove teksta, tako da ti ne mogu odvratit na ovu osim što mogu reć da ja ne nagađam već se informiram, a ti konkretno na skrinove zaključuješ grafiku.. nisi ti spominjao engine, ali mogu ti reć da se ovdje radi o RAGE engineu koji se zapravo i odnosi na grafiku u igri, tj. GTA koristi potpuno novi engine, a ne onaj stari, tako da grafika neće biti nipošto ista, već umnogo bolja..

P.S. nemam ja nikakav bahat ton, nit ga mogu imat jer je ovo forum.. samo želim reć da je tvoje mišljenje krivo.. koliko god izgledala grafika primitivno na ovim screenovima, neće biti takva kakva se čini, jer kako si i sam spomenuo, grafika će bit ispolirana do izlaska igre..

P.S.S. nemoj odmah ić flejmat, nisam se išao svađat s tobom, stavio sam suprotno mišljenje jer sam fan ovog serijala i krivo mi je kad netko pljuje da će grafika bit nikakva, već sad zaključujem da će bit spektakularna.. ako hoćeš više info-a (mislim, ak te zanima), idi po fan siteovima, ima zanimljivosti i svega, grafika nije ni bit ove odlične igre.. ;)

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: GTA IV
« Odgovori #268 : 26. Svibanj, 2007., 19:01 »
Fanovsko mišljenje ne uvažam, ni najmanje, niti me boli k za isto. Obrazlaži samo korektnim informacijama, tvoje osobne simatizacije me ne zanimaju.
I ne, grafika neće biti ista, ali i dalje ima onaj isti "kockasti štih". I koliko god bude bila ispolirana, neće biti spektakularna, može biti samo dobra. Zašto? Čisto zato što na tržištu već postoje igre koje su postavile nove standarde (Oblivion, Gears Of War...).

A to što je tebi krivo, jbg, tvoj problem. Grafika izgleda prilično loše za next-gen, kao što je bila na svakom dosadašnjem GTA-u. I nisam ja niti rekao da je bit ove igre grafika (zapravo me za istu boli kurac), jer onda to nadoknađuje količinom detalja, velikim prostorom, igrivošću itd. No to ne mijenja činjenicu da serijal nastavlja u svom dosadašnjem stilu prosječne grafike i kockastog dizajna. Šteta, tim koji je radio na Max Paynu bi im mogao dati par instrukcija na tom području.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: GTA IV
« Odgovori #269 : 26. Svibanj, 2007., 19:04 »
da, ali problem je u tome da u trejleru grafika izgleda 20 puta bolje
sad neznam čemu vjerovati  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9