HCL.HR

Grand Theft Auto 4

  • 1800 Odgovora
  • 556638 Hitova
*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Odg: GTA IV
« Odgovori #450 : 23. Travanj, 2008., 18:45 »
Eh, eh. Moran reći da i nisam nešto posebno impresioniran modelom vožnje i borbe. Vožnja mi se čini ista ko i prije. Doduše, auti se trzaju lijevo-desno ko da su im ispumpani amortizeri. A i nije me usrećilo ono zabijanje u zid sa oko 60-80 km/h da bi auto normalno nastavio sa samo razbijenim prednjim svjetlom. Borba izgleda bolje, ali i dalje to nije to. Ono udaranje je nekako... drveno. Doduše, ono što me najviše iznenadilo jest pop up. O da, pop up. Auti se i dalje na malo većoj udaljenosti pojavljuju niotkuda.

Damnit. :wildboy:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Benko

  • *****
  • 2370
Odg: GTA IV
« Odgovori #451 : 23. Travanj, 2008., 18:50 »
prevelika očekivanja.. ali sve moguće sitnice su se promjenile što je na kraju krajeva najvažnije.. barem za mene kao obožavatelja..

ali da se slažem sa svim što je under rekao, da, baš se primjeti kako te neke stvari nikad neće bit dovoljno savršene u GTA.. nevertheless, čini mi se da je ovo najbolji dosad, ak niš drugo..

vidio sam jedan kratki gameplay video od jedno 15-20 sekundi gdje niko na misiji dođe do nekog lika ivana koji visi sa krova i sami birate da li ćete ga podići il ćete mu zgazit ruke pa da padne.. inovativno, no već smo čuli da će se priča odvijati kako mi biramo koga ćemo i kada kontaktirati preko nikinog mobitela

Odg: GTA IV
« Odgovori #452 : 23. Travanj, 2008., 19:03 »
Ova vožnja sucksa  :wildboy:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: GTA IV
« Odgovori #453 : 23. Travanj, 2008., 22:24 »
Eh, eh. Moran reći da i nisam nešto posebno impresioniran modelom vožnje i borbe. Vožnja mi se čini ista ko i prije. Doduše, auti se trzaju lijevo-desno ko da su im ispumpani amortizeri. A i nije me usrećilo ono zabijanje u zid sa oko 60-80 km/h da bi auto normalno nastavio sa samo razbijenim prednjim svjetlom. Borba izgleda bolje, ali i dalje to nije to. Ono udaranje je nekako... drveno. Doduše, ono što me najviše iznenadilo jest pop up. O da, pop up. Auti se i dalje na malo većoj udaljenosti pojavljuju niotkuda.

Damnit. :wildboy:
Sve potpis..al, avaj, zar si išta očekivao da će bit drugačije?
Sve je isto ko prije, što uopće nije loše, te ima neki svoj prepoznatljiv izgled i osjećaj. Mene b iskreno začudilo da se vozila realnije ponašaju.  :ementaler:

Samo, da, pop up je iznenađujuć i baš i neb smio postojati. AL opet, to je GTA koji baš i ne pomiče granice grafike, više gameplaya. Uf.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Odg: GTA IV
« Odgovori #454 : 23. Travanj, 2008., 22:28 »
Pa ono. Mislio sam da će makar malo realnije staviti upravljanje i to. Naravno, sve i dalje ima svoj prepoznatljivi GTA štih koji kao i ti i velik broj ljudi i ja volim.

Dobio sam neke ideje nakon što je igra dobila 100 % u onoj reci. Popušio sam hype. Štaš. :ementaler:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: GTA IV
« Odgovori #455 : 23. Travanj, 2008., 22:32 »
nekako imam dojam da je sve u nekakvom usporenom montion efektu
nema one neke žestine, i auti nekak previse skacu  :solidus:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: GTA IV
« Odgovori #456 : 23. Travanj, 2008., 23:09 »
igra pwna  :ave: napokon se može provaljivati u aute  :thumbs:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: GTA IV
« Odgovori #457 : 23. Travanj, 2008., 23:20 »
igra pwna  :ave: napokon se može provaljivati u aute  :thumbs:

Misliš napokon su auti zaključani  :loludara:

igra izgleda gumeno, još uvijek koriste ono spawnanje vozila (nadam se da su ga barem poboljšali za razliku od SA, gdje mi se policijski džipac stvorio 2 sekunde nakon što sam autom ušao u bazu), fajt je poboljšan,...

zanima me dal su opet auti eksplodirajuće bombe ili se može jednostavno ugasiti da ne radi... one eksplozije prilikom prevrtanja su toliko nerealno iritantne da mi se diže želudac...

nadam se da će bit oke... i da će požurit sa PC portom...

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: GTA IV
« Odgovori #458 : 23. Travanj, 2008., 23:43 »
igra pwna  :ave: napokon se može provaljivati u aute  :thumbs:

Misliš napokon su auti zaključani  :loludara:

? ne  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: GTA IV
« Odgovori #459 : 24. Travanj, 2008., 00:00 »
? ne  :wildboy:

Inače u svim GTAovima koje sam ja dosad igrao (znači 1, 2, 3 ,VC i SA) 90% automobila sastrane parkirana su bili otključani tako da ih nije bilo potrebno razvaljivati :D, a oni koji su bili zaključani, e njih je trebalo znat na silu otvorit :loludara:

Ovo je pametan ali i logičan potez Rockstara

*

toma007

  • *
  • 67
  • We Ride Together,We Die Together,Bad Boys For life
Odg: GTA IV
« Odgovori #460 : 24. Travanj, 2008., 06:22 »
Meni igra izgleda kao gta 3 u onom intro trileru...meni je bas fora kako Niko mlati onog lika...da li ste vidjeli snimku gdje Niko pljacka neku trgovinu???

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: GTA IV
« Odgovori #461 : 24. Travanj, 2008., 12:10 »
Meni izgleda cisto oke i vise od toga. Šora je puno bolja nego u predhodnim gta-ovima i ono mi je ful zakon kad stavi kacigu kad sjedne za motor! :thumbs:  Nemora to sad bit nesto ultra realno ostecenje vozila ili naginjanje u zavoju ili sta ja znam vec, ipak je to GTA ljudi!! Sam po sebi pwna! :ave: Ruku na srce, nije za 100 % al mislim da ce bit najbolji nastavak do sad.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Fr3Ak

  • **
  • 313
    • http://www.shuma.org
Odg: GTA IV
« Odgovori #462 : 24. Travanj, 2008., 12:53 »
može netko linkat taj gameplay movie

već na 8 jebenih mjesta gdje sam pogledao je maknut

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: GTA IV
« Odgovori #463 : 24. Travanj, 2008., 13:06 »
Da, na skoro svim mjestima maknut. :tired:
Evo naso sam jedino ovaj:
http://www.breakitdownblog.com/grand-theft-auto-4-leaked/
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Fr3Ak

  • **
  • 313
    • http://www.shuma.org
Odg: GTA IV
« Odgovori #464 : 24. Travanj, 2008., 13:08 »
fensi, hvala

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9