HCL.HR

Grand Theft Auto 4

  • 1800 Odgovora
  • 556299 Hitova
*

noob

  • *
  • 96
Odg: GTA IV
« Odgovori #960 : 03. Prosinac, 2008., 12:06 »
Ma sta nema cracka prijatelj mi igra igru i posla mi je CRACK :D
Ave

*

sheep

  • ***
  • 687
  • Why so serious???
Odg: GTA IV
« Odgovori #961 : 03. Prosinac, 2008., 12:12 »
rekao sam ti vec, prijatelj ti je lažov ili si ti lažov.

Odg: GTA IV
« Odgovori #962 : 03. Prosinac, 2008., 17:09 »
Ma sta nema cracka prijatelj mi igra igru i posla mi je CRACK :D

Nemoj mi solit pamet molim te :tired:

Ni na jednom warezu nema cracka, a ti ga imas :hihi: :thumbs:

btw rockstar je navodno potrošio 200 000$ samo na programere da naprave prvu igru koji nitko nece probit, zasad cracka nema i dosta ljudi kažu da ce ovo bit revolucija među igrama, naime ako je nitko ne probije bit ce prva igra u povjesti gaminga da je ostala zašticena...ja bi cak volio da tako bude, vec mi se sere od stalnih priča o warezima i crackovima i ostalome...dosta je bilo ajmo malo kupovat igre, jer cemo ih samim time i više cjenit...sad ce me neki popljuvat ali neka.

Kad smo vec kod kupovine zna li itko gdje se može u HR konkretno u Rijeci kupit GTA IV za pc, i po kolikoj je cijeni?
« Zadnja izmjena: 03. Prosinac, 2008., 17:12 Traxxtor »

*

Necto

  • **
  • 151
  • -//-
    • Airguns-HR
Odg: GTA IV
« Odgovori #963 : 03. Prosinac, 2008., 17:17 »
Dostupna je od sutra u Algoritmu u Zagrebu za 375 Kn ...

E sad meni bi triba netko da mi kupi u Zagrebu sutra ujutro u Algoritma i posalje postom express ili autobusom ili nekako.   :b_dodo:
(ja uplatim veceras 400kn na racun, ili sutra ujutro rano)

Jer ovi u Sibeniku koji nabavljaju preko Algoritma kazu da ce imati igru mozda sljedeci tjedan  :bonk:


Pliz help   :b_ae:

asdf

*

noob

  • *
  • 96
Odg: GTA IV
« Odgovori #964 : 03. Prosinac, 2008., 18:37 »
Ok nisan ja kriv meni prijatelj kreten tako tvrdi nisan milia lagat,a ja debil povirova..bash san naivan SKUZAJTE SVI :D  :b_wildy:
Ave

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Odg: GTA IV
« Odgovori #965 : 03. Prosinac, 2008., 18:38 »
Opraštam ti grijehe, idi u miru  :b_dodo:

Odg: GTA IV
« Odgovori #966 : 03. Prosinac, 2008., 18:51 »
Ok nisan ja kriv meni prijatelj kreten tako tvrdi nisan milia lagat,a ja debil povirova..bash san naivan SKUZAJTE SVI :D  :b_wildy:

Pa može bit da ima crack, jer ih je vec 20-ak izašlo...ali su svi fake naravno :D

*

sheep

  • ***
  • 687
  • Why so serious???
Odg: GTA IV
« Odgovori #967 : 03. Prosinac, 2008., 18:56 »
Ma sta nema cracka prijatelj mi igra igru i posla mi je CRACK :D

Nemoj mi solit pamet molim te :tired:

Ni na jednom warezu nema cracka, a ti ga imas :hihi: :thumbs:

btw rockstar je navodno potrošio 200 000$ samo na programere da naprave prvu igru koji nitko nece probit, zasad cracka nema i dosta ljudi kažu da ce ovo bit revolucija među igrama, naime ako je nitko ne probije bit ce prva igra u povjesti gaminga da je ostala zašticena...ja bi cak volio da tako bude, vec mi se sere od stalnih priča o warezima i crackovima i ostalome...dosta je bilo ajmo malo kupovat igre, jer cemo ih samim time i više cjenit...sad ce me neki popljuvat ali neka.

Kad smo vec kod kupovine zna li itko gdje se može u HR konkretno u Rijeci kupit GTA IV za pc, i po kolikoj je cijeni?


A cuj... Novac je dobar motivator, ali ti moras shvatiti da crackeri imaju dva motiva mnogo mocnija od novca, a to su ideal i inat.


*

Blade

  • **
  • 262
Odg: GTA IV
« Odgovori #968 : 03. Prosinac, 2008., 19:18 »
Ok nisan ja kriv meni prijatelj kreten tako tvrdi nisan milia lagat,a ja debil povirova..bash san naivan SKUZAJTE SVI :D  :b_wildy:
DOMA!!!!!  :chair:

*

Blade

  • **
  • 262
Odg: GTA IV
« Odgovori #969 : 03. Prosinac, 2008., 19:33 »
da i ako zbilja neko nabasa na pravi CRACK nek stavi link ili nek posalje na PM
ja moram jos cijeli 2. dvd(6 gb) skinuti...

Odg: GTA IV
« Odgovori #970 : 03. Prosinac, 2008., 19:38 »
Meni nije jasno kakva bi to trebala bit zaštita da se ne može probit.  :b_wildy:

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Odg: GTA IV
« Odgovori #971 : 03. Prosinac, 2008., 19:43 »
Meni nije jasno kakva bi to trebala bit zaštita da se ne može probit.  :b_wildy:


Pa logično...


















NEPROBOJNA  :loludara:





















 :b_wildy:

Zašto je pobogu 13gb? Nedamise to skidat.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: GTA IV
« Odgovori #972 : 03. Prosinac, 2008., 19:46 »
Ovaj, Bring Down The Sky PC ekspanziju za Mass Effect jos nitko nije uspio crackat.
Barem kad sam zadnji put pogledao.
Doduse, to je add-on, ali se i to prije rijesavalo.

Ako se potrude ukodirati zastitu dovoljno duboko u kod igre, piratima ce trebati pun kurac dugo da to sve crackaju i natjeraju da profunkcionira. A poanta je u tome da zastita potraje barem prvih mjesec dana prodaje da ima efekta uopce.

Al' ono, izdavaci su u vecini slucajeva 'tardni, pa se radije oslanjaju na drm/securom koji fajla uvijek.

Odg: GTA IV
« Odgovori #973 : 03. Prosinac, 2008., 20:17 »
jel došo taj krek više? :kava:

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Odg: GTA IV
« Odgovori #974 : 03. Prosinac, 2008., 20:19 »
Citat: MadMan [gamer.hr]
c/p sa TL foruma od jednog lika koji je igro (ja sam reuploadao slike na ifm posto je lik uploadao na smece host..)


So this is how the game runs...
I HAVE to use MEDIUM settings to play good with 30-60fps, sometime 25fps.

E8600 4GHz
4Gb PC6400
ATI X2 4870 2Gb
Vista 64Bit

Settings:









Um... ako njemu igra radi na medium na takvom kompu kako li ce meni onda na low radit, u 10 fpsa?   :blink
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9