HCL.HR

Grand Theft Auto 4

  • 1800 Odgovora
  • 556386 Hitova
*

Necto

  • **
  • 151
  • -//-
    • Airguns-HR
Odg: GTA IV
« Odgovori #1020 : 04. Prosinac, 2008., 12:12 »
1680x1050 postavke na Medium (sta mi je automatski postavilo, jedino sam malo pojaca promet)

E7200
HD4850
2GB Kingmaxa
XP - SP3

Smanjite view distance na 40, ... jer nema koliko vidim nikakve razlike izmedju 40 i 100 ... a ima razlike u fpsima, i sjene isto
asdf

*

lovac

  • *
  • 97
  • Angel of Retribution
Odg: GTA IV
« Odgovori #1021 : 04. Prosinac, 2008., 12:29 »
Na jednom sam forumu pročitao da nije samo camera problem nego je igra puna raznih triggera u misijama koji vas sprječavaju da obavite određenu misiju ako nije oriđiđi. Za sad nema druge nego kupiti.

*

sheep

  • ***
  • 687
  • Why so serious???
Odg: GTA IV
« Odgovori #1022 : 04. Prosinac, 2008., 12:54 »
A koju konfu imas, meni sve ma minimalno i opet ne radi dobro

imam E7300 @ 2,7
4GB ddr
HD 3870 toxic 512

ups :D

bio mi je pc na max power saving modu.

Sad kad sam stavio na max performance mod igra leti na 1680*1050  sve na medium osim rendering na high

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: GTA IV
« Odgovori #1023 : 04. Prosinac, 2008., 13:01 »
E tako već da. ono gledam wtf? imam dosta slabiju konfu od tebe, ako tebi radi jedva sta ce tek onda meni :syzygy:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

sheep

  • ***
  • 687
  • Why so serious???
Odg: GTA IV
« Odgovori #1024 : 04. Prosinac, 2008., 14:18 »
evo bas dizem na facebook video igre da se malo nasladjivam, pa dam link da vidis kako ide, doduse nisam nista previse snimao, ali vidi se trcanje po stanu i di mlatim nekog tuduma :D


http://www.facebook.com/video/?upload#/video/video.php?v=38079101697
« Zadnja izmjena: 04. Prosinac, 2008., 15:13 sheep »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: GTA IV
« Odgovori #1025 : 04. Prosinac, 2008., 16:03 »
Na jednom sam forumu pročitao da nije samo camera problem nego je igra puna raznih triggera u misijama koji vas sprječavaju da obavite određenu misiju ako nije oriđiđi. Za sad nema druge nego kupiti.

molim se bogu da je tako. Ovo se kupuje original  :syzygy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: GTA IV
« Odgovori #1026 : 04. Prosinac, 2008., 16:08 »

 Ovo se kupuje original  :syzygy:

Naravno :thumbs:
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Ben

  • *
  • 104
Odg: GTA IV
« Odgovori #1027 : 04. Prosinac, 2008., 16:36 »
Ne znam baš. Nekako mi se uvijek čini da mogu pametnije potrošiti 375kn... strpljiv sam, ako ne bude nešto mimo zaštite, kupit ću. Ali valja pričekati.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: GTA IV
« Odgovori #1028 : 04. Prosinac, 2008., 16:48 »
Ja se nadam da oce.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.


*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: GTA IV
« Odgovori #1030 : 04. Prosinac, 2008., 16:57 »
Zasto kvragu ne?

Ono, imaju retardirani Securom DRM, ali ima neogranicene aktivacije uz validaciju. Sto je prihvatljivo jer ne morate paziti na to koliko ste puta reinstalirali igru.

Jedva cekam da naide igra koja ce se kupovati vise u originalu jer bi bila veca pizdarija igrati piratiziranu kopiju nego original.
I zbilja se nadam da su doslovno cijelu jebenu igru isarali takvim triggerima poput ovog sa kamerom.

Jer ono, sluzbeno sam popizdio kad sam procitao njuzu da je jedna genijalna, simpaticna i stvarno jeftina igra poput World of Goo 90% piratizirana. Ono, svi kukaju da Securom saka, a kad im netko ponudi tako dobru igru poput World of Goo bez ikakve zastite, svi ju piratiziraju. Prepreprejadno.
I s pravom ljudi mogu govoriti da je PC gaming na samrti. Cisto zbog ogromnog postotka retaja koji piratiziraju sve sto stignu cak i kada su u mogucnosti nabaviti original.

Ajd, nek' ljudi skidaju ako nisu u mogucnosti. Ali nek' barem budu toliko fer pa da se svaki jebeni forum koji ima veze sa PC gamingom ne pretvori o raspravu o piratskim verzijama i crackovima. Prejadno. Pre.  :wildboy:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: GTA IV
« Odgovori #1031 : 04. Prosinac, 2008., 17:08 »
Ono, svi kukaju da Securom saka, a kad im netko ponudi tako dobru igru poput World of Goo bez ikakve zastite, svi ju piratiziraju. Prepreprejadno.

Da da, kao 90% je piratizirano. Al, nije. Forsaju.

Iako da, slzem se s tobom.
Doduse, malo mi je teze kupovat takve neke male igre iz hrvatske, jeb ga. S obzirom na pay pal i ine pizdarije. A kreditnu nemam.  :b_wildy:
Najcesce dam frendacu lovu pa m on naruci il kupi na stimu i tako. Al da, komplikovano mi je. S toga, EU ftw!!!1
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Egi

  • *
  • 120
Odg: GTA IV
« Odgovori #1032 : 04. Prosinac, 2008., 17:28 »
Ma stvarno ekipi kojoj je zao dat pare za GTA, a imaju para ko pljeve, ne znam sto bi rekao...Za neke igre se isplati dat pare, za neke ne, ali GTA definitvno spada u prvu kategoriju. Nadam se da ce onima sa crackom cijela igra bit sjebana.. :thumbs:

Odg: GTA IV
« Odgovori #1033 : 04. Prosinac, 2008., 17:34 »
Ja nemam para ko pljeve al kupim si original s vremena na vrijeme. Orange Box 118 kuna, u kutiji a ne preko gej stima.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: GTA IV
« Odgovori #1034 : 04. Prosinac, 2008., 17:42 »
Gdje ste to kupili, jebo vas pas? Hocu i ja za tu cijenu. :(

EDIT:

Nevermind. Nasao. Svugdje je sad ta cijena.

Facoo picko, to govoris samo zato jer si i ti skinuo. Pa se sad osjecas krivim.  :wildboy:
« Zadnja izmjena: 04. Prosinac, 2008., 17:44 Yuri »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9