HCL.HR

Grand Theft Auto 4

  • 1800 Odgovora
  • 556286 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: GTA IV
« Odgovori #1110 : 06. Prosinac, 2008., 15:41 »


 :tired:
« Zadnja izmjena: 06. Prosinac, 2008., 15:44 blaster32 »
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Odg: GTA IV
« Odgovori #1111 : 06. Prosinac, 2008., 15:53 »
SmeČe od igre.
 :thumbs:

Gle, nemoj tako, boli nas kurac šta si ti jadni siromah pa ga nemreš vrtit.  :thumbs:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: GTA IV
« Odgovori #1112 : 06. Prosinac, 2008., 16:00 »
I ne jebes.  :thumbs:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: GTA IV
« Odgovori #1113 : 06. Prosinac, 2008., 16:11 »
Da, sjeva mi bez beda skroz. Eto jedino šta me jebu su te usrane teksture.

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Odg: GTA IV
« Odgovori #1114 : 06. Prosinac, 2008., 16:29 »
meni sve dobro osim sjene i svjetla nisu dobre kad si vani, stalno ti nes blinka i smeta

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: GTA IV
« Odgovori #1115 : 06. Prosinac, 2008., 16:50 »
Netreba, moze se i na SP2 pokrenuti.
Citat:
Step 1: Run Regedit by Clicking on Start -> Run , type in regedit and press enter
Step 2: Make a backup of your registry (just in case)
Step 3: Browse to "HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contr ol\Windows"
Step 4: Modify the value of "CSDVersion" from "0x00000200" (SP2) to the Windows XP SP3 value of "0x00000300"
Step 5: Close registry editor
Step 6: Reboot
Step 7: Start GTA play it!
fala budem probao  :b_dodo:

Ja imam WinXP 64edition i nisam trebao to radit, a bome nemam ni SP3. Nemam pojma o kakvoj vi to "pijanoj" kameri pričate, to još nisam vidio, igram već drugi dan. Jedino mi JAKO MNOGO PUNO PREVIŠE ide na živac ono sranje s teksturama kad nestanu itd.

AMD Athlon 6200+ X2 64
2GB DDR2 800MHz
Powercolor HD4870 PCS+
WD Caviar 400GB

Teksture midijum to mi je lokano neda mi povećat.
Render na highest.
Vju distens 40.
Ditejl je na 100.
Vijekl densiti mi je brijem na 50 il 80 nisam siguran.
Šedou na 0 brijem.
Reza 1024x768

Ček, pa ovo je zahtjevnije od Crysisa?
ROFL.
 :hihi:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

faca_sk

  • **
  • 184
  • 4ever2gether
Odg: GTA IV
« Odgovori #1116 : 06. Prosinac, 2008., 17:36 »
Da, sjeva mi bez beda skroz. Eto jedino šta me jebu su te usrane teksture.
kak ti sejva jesi registrira il
Dok nema lava u indexu, za mene je labud kralj životinja

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: GTA IV
« Odgovori #1117 : 06. Prosinac, 2008., 17:41 »
Ma napraviš si samo offline live acc i to je to.

Da, zahtjevnije je od krajsisa. Krajsis sam igrao na sve MAX moguće i reza je bila 1280x1024 (max kolko mi dozvoljava ovaj monitor) i išlo je bez T od trzanja. Moram priznati da mi je grafika u krajsisu daleko ugodnija oku, detaljnija i ljepša od ove u GTA.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: GTA IV
« Odgovori #1118 : 06. Prosinac, 2008., 17:50 »
Znam.
Općenito su gameri bičali po Crysisu kao neoptimiziranoj igri, al sudeći po onome što sam vidio iz prve ruke, igra je daleko od toga.
Štoviše igra se na max. detaljima (DX9) i rezoluciji 1440x900 bez problema vukla konfi od 4K (slična tvojoj, samo je grafa 3870 il tako nešt) s tim da su jedina usporavanja/trzanja bila u trajanju od 2-3 sec prilikom loadanja novih terena (možda je i HDD tu bio problem).

S druge strane, GTA izgleda masu lošije kao takav, a još tjera na spuštanje detalja/rezolucije.
Čini se da je Rockstar napravio najbolji posao dosada.
 :b_kita:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

faca_sk

  • **
  • 184
  • 4ever2gether
Odg: GTA IV
« Odgovori #1119 : 06. Prosinac, 2008., 17:56 »
Ma napraviš si samo offline live acc i to je to.

Da, zahtjevnije je od krajsisa. Krajsis sam igrao na sve MAX moguće i reza je bila 1280x1024 (max kolko mi dozvoljava ovaj monitor) i išlo je bez T od trzanja. Moram priznati da mi je grafika u krajsisu daleko ugodnija oku, detaljnija i ljepša od ove u GTA.
a offline se napravi kad se ides konektat a nisi na internetu pa te onda pita zelis li offline zapocet igru, jel tak il?
Dok nema lava u indexu, za mene je labud kralj životinja

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: GTA IV
« Odgovori #1120 : 06. Prosinac, 2008., 18:10 »
Ne, neg kad se ideš regat pita te dal želiš online ili offline acc. U igri.

*

SpacePig

  • ****
  • 1400
Odg: GTA IV
« Odgovori #1121 : 06. Prosinac, 2008., 18:27 »
 skinul sam igru, al u opstions kad ocu nariktat kontrole mi je nacrtan đojstik od xboxa, i nemogu uopce mjenjat kontrole
a kad igram, na pocetku igre ti gore pise kaj je kaj. i pisalo je da je space za rucnu, wasd za vozit auto.??? wtf


i jebe me kaj moram okretat kameru s misem stalno

*

sheep

  • ***
  • 687
  • Why so serious???
Odg: GTA IV
« Odgovori #1122 : 06. Prosinac, 2008., 18:46 »
i sta ti je tu cudno, a za kontrole ulaziš u krivo, citaj malo pažljivije opcije.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: GTA IV
« Odgovori #1123 : 06. Prosinac, 2008., 18:48 »
skinul sam igru, al u opstions kad ocu nariktat kontrole mi je nacrtan đojstik od xboxa, i nemogu uopce mjenjat kontrole
a kad igram, na pocetku igre ti gore pise kaj je kaj. i pisalo je da je space za rucnu, wasd za vozit auto.??? wtf

To znači da igraš XBOX verziju igre na svom računalu!  :ohnoes:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Ben

  • *
  • 104
Odg: GTA IV
« Odgovori #1124 : 06. Prosinac, 2008., 19:32 »
Znači, nabavio sam si novi HDD od 500gb i naravno, "nabavio" GTA i odgovarajući Securom bypass.


...


Fenomenalna je igra! Bez problema instalirao, učlanio se u Social Club i napravio offline account za LIVE (ovo je neophodno za mogućnost spremanja igre). Automatski mi je podesio graphic settings i kad sam vidio, bilo mi je toliko drago, neopisivo. Sve je na high, view distance je čak 32 (znam da nije puno, ali sam bio skeptik zbog svih ljudi koji su govorili da im zapinje i slično). Pokrenuo sam igru i bio po prvi put jako uzbuđen što igram igru za računalo. Prvo me nasmijao jadan srpski Nike i Romana, predobro. Onda sam malo vozio okolo i fps nije padao. Isprobao sam Euphoriu koja me ostavila bez daha. Nešto preprejebeno, kako li je igra samo realna zbog ovog. Kamera je malo zajebana (ne, nije pijana zbog bypassa, već je takva igra, al se navikneš kako pleše dok se ne smiri ako ne diraš miš). Probao sam damage na autima, i zadovoljan sam. Sad ću ići prolazit nakon što sam vidio što igra može. Radi odlično i bez ikakvih problema. Konfiguracija na kojoj igram jest:

Intel C2D E4500 @ 3.4GHz
GeForce 8800GTS 320-bit
4GB KingMAX (800MHz)
1TB HDD

CloneDVD verzija + FeD0R Securom bypass + commandline.txt

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9