HCL.HR

Grand Theft Auto 4

  • 1800 Odgovora
  • 556290 Hitova
*

sheep

  • ***
  • 687
  • Why so serious???
Odg: GTA IV
« Odgovori #1365 : 26. Prosinac, 2008., 23:59 »
kakvi nasjeckani ljudi?Lol,ajd dobro...


a nema nista samo ona 2 standardna alt + f4    i     ctrl + tab

Odg: GTA IV
« Odgovori #1366 : 27. Prosinac, 2008., 01:02 »
Neka mi oproste svi koji mrze Lauša ali...
Svaka mu čast na ocjeni i treba imat muda dat ovakvu ocjenu ovakvoj igri.
Ja se slažem s njim.
http://max.tportal.hr/default.aspx?categoryId=4
Ubiše nas bre vručina.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: GTA IV
« Odgovori #1367 : 27. Prosinac, 2008., 01:03 »

Svaka mu čast na ocjeni i treba imat muda dat ovakvu ocjenu ovakvoj igri.


Da, stvarno kolika muda trebaš imat, mislim da mu je sad život u opasnosti, možda će mu netko stavit bombu pod auto.
SVAKA MU ČAST KOJA MUDA IMA.  :tired:

Odg: GTA IV
« Odgovori #1368 : 27. Prosinac, 2008., 01:06 »

Svaka mu čast na ocjeni i treba imat muda dat ovakvu ocjenu ovakvoj igri.


Da, stvarno kolika muda trebaš imat, mislim da mu je sad život u opasnosti, možda će mu netko stavit bombu pod auto.
SVAKA MU ČAST KOJA MUDA IMA.  :tired:
Nekužiš  :tired:
Iskreno, dali bi ti ikad dao tak mizernu ocjenu tako nečem razvikanom i dignutom u nebo kao GTA4 i to javno objavio?
Iskreno...
Ubiše nas bre vručina.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: GTA IV
« Odgovori #1369 : 27. Prosinac, 2008., 01:11 »
Ne kužim što želiš reći. Na početku recenzije kaže kako će se u recenziji usredotočiti samo na razlike PC i konzolaške verzije.
I da, sasvim je u pravu što je igri dao nisku ocjenu jer bi istu stvar učinio bilo tko tko ima imalo mozga u glavi i ne pada na marketinške pizdarije i hype.
I ono, kao da je on prva osoba koja je PC verziji dala nisku ocjenu, PC verzija ima prosjek ocjena koji je čak 10% manji od konzolaške verzije.  :b_ae:

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: GTA IV
« Odgovori #1370 : 27. Prosinac, 2008., 01:15 »
Također, ono što sam htio reći je da će se svatko tko je igrao konzolašku verziju složiti da je PC verzija jedan veliki promašaj. Oni koji nisu će biti prisiljeni zadovoljiti se PC verzijom.
Možda je i on u recenziji nasrao neke pizdarije jer je isfrustrirani idiot koji ne jebe, ali ajmo reć da se slažem s većinom stvari.

Odg: GTA IV
« Odgovori #1371 : 27. Prosinac, 2008., 01:18 »
http://www.gamerankings.com/htmlpages2/952150.asp?q=gta4
Ovi koji su joj dali 10% im isto treba skinuti kapu.
Ma kažem, takvo ekstremno odstupanje od nekog prosjeka jako često zna biti meta negativnih kritika.
Oke, nekoga možda zaboli za kritike i za to da se cjeli svjet neslaže s njim, može ugroziti neku reputaciju (ako je već ima), na kraju krajeva, može ispast budala.
Ali po meni je to hrabro i daleko od osuđivanja.
A što se tiče same recenzije, slažem se sa svime rečenim.
« Zadnja izmjena: 27. Prosinac, 2008., 01:20 Loky1862 »
Ubiše nas bre vručina.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: GTA IV
« Odgovori #1372 : 27. Prosinac, 2008., 01:21 »
Čak 10% manji? uuuuu znači da je igra samo za 1 stupanj niža od onog s konzola...  :wildboy:

usporedimo to s bullyem koji naspram ps2 verzije ima i dosta naprednije grafičke opcije i jednako bugovima uništen gameplay pa je u prosjeku dobio i do 3 stupnja nižu ocjenu...

mogu reći da se 100% slažem s laušem (nešto što me nikad ikad prije niste mogli uloviti da govorim)

Peace  :thumbs:

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: GTA IV
« Odgovori #1373 : 27. Prosinac, 2008., 01:23 »
Oke, nekoga možda zaboli za kritike i za to da se cjeli svjet neslaže s njim, može ugroziti neku reputaciju (ako je već ima), na kraju krajeva, može ispast budala.

Lauš ne može biti veća budala nego što je danas, a o reputaciji da i ne govorim.  :b_ae:

*

Blade

  • **
  • 262
Odg: GTA IV
« Odgovori #1374 : 27. Prosinac, 2008., 01:46 »
Svaka cast Laušu, napravio je ono kaj mi koji smo igrali GTA 4 znamo od prvog trena!
posral je igru jer ju treba, steta sto je ograniceni vokabuloraom, jer u suprotnom bi sigurno svasta culi...
ajd ostavimo grafiku na tren...
pogledajte igrivost... kome je ta igra bila zanimljivija vise od 2 tjedna? kao prvo ko je pokrenul, raz*** ga je to kaj je stekalo svako mala, drugo... ma daj gameplay--> katastrofa...
bugova ko u prici, a prici nikad kraja...
ugl. laus je napravil ono za kaj je placeni, igral je igru i "bez" dlake na jeziku je rekel sve o njoj...
tu igru nebi poklonil smrtnom neprijatelju jer ipak nisam takav bezosjecajni gad!!
igra mi se gadi do bola!!!!
rockstar  :b_kita:

*

Egi

  • *
  • 120
Odg: GTA IV
« Odgovori #1375 : 27. Prosinac, 2008., 08:03 »
Jbg, reko bi i ja da je igra katastrofa da mi steka, ovak mogu rec da je uzasno neoptimizirana, nista vise, sve ostalo je meni super... :ave: tak da bi islo 4/5

Odg: GTA IV
« Odgovori #1376 : 27. Prosinac, 2008., 12:04 »
S pravom smo isfrustriranio jer toliko čekati nešto a onda dobit šamar...  :(
Ubiše nas bre vručina.

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Odg: GTA IV
« Odgovori #1377 : 27. Prosinac, 2008., 13:07 »
Komentari recenzije:

jebale vas cajke pa jebote al ste zaboravili sta se dogadalo u ratu izgleda da se hrvatska sve vise pretvara u srbiju

Potpis. :thumbs:

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Odg: GTA IV
« Odgovori #1378 : 27. Prosinac, 2008., 13:12 »
Ja ne vjerujem oko čega vas boli guza toliko :tired: Može se igrat sasvim pristojno kad se malo smanje detalji.
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: GTA IV
« Odgovori #1379 : 27. Prosinac, 2008., 13:20 »
 :hihi:

Okej, čovjek je posro neoptimiziranost igre i bugove... Meni osobno čak i ne smetaju toliko, ignoriram ih, i igra mi je definitivno zabavna, igriva i odlična... kakve veze ima što postoji neka još bolja verzija, ako mi je već i ova igriva zabavna i odlična  :piva:

U biti ovo ne mogu prihvatiti kao recenziju PC verzije igre, već kao osvrt na loše stvari u PC verziji igre naspram konzolaških verzija. Dobre stvari kao da nije spomenuo, tj. je. rekao je već da sve što je rečeno o GTA IV se može naći u njegovoj recenziji iste igre za konzole... al kao da je pri davanju ocjene zaboravio na sve to. O već predosadnim i nesmješnim poserima u vezi cajki da ne govorim.

I malo mi je smješno da netko tko bi trebao biti upućen u sve to kao recenzent igara, ide govoriti da za GTA IV treba komp od 10 000 kn. Za ništa ne treba komp od 10 000 kn.

Ugl, kad već ima tu nepreciznu ljestvicu od 1-5, imho je trebao malo šire sve sagledat i dati joj nekih 3+.

Al svejedno, koda me briga  :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9