HCL.HR

Grand Theft Auto 4

  • 1800 Odgovora
  • 556562 Hitova
Odg: GTA IV
« Odgovori #1380 : 27. Prosinac, 2008., 13:30 »
Možda je i on u recenziji nasrao neke pizdarije jer je isfrustrirani idiot koji ne jebe

sum up.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: GTA IV
« Odgovori #1381 : 27. Prosinac, 2008., 13:31 »
:hihi:

Okej, čovjek je posro neoptimiziranost igre i bugove... Meni osobno čak i ne smetaju toliko, ignoriram ih, i igra mi je definitivno zabavna, igriva i odlična... kakve veze ima što postoji neka još bolja verzija, ako mi je već i ova igriva zabavna i odlična  :piva:

U biti ovo ne mogu prihvatiti kao recenziju PC verzije igre, već kao osvrt na loše stvari u PC verziji igre naspram konzolaških verzija. Dobre stvari kao da nije spomenuo, tj. je. rekao je već da sve što je rečeno o GTA IV se može naći u njegovoj recenziji iste igre za konzole... al kao da je pri davanju ocjene zaboravio na sve to. O već predosadnim i nesmješnim poserima u vezi cajki da ne govorim.

I malo mi je smješno da netko tko bi trebao biti upućen u sve to kao recenzent igara, ide govoriti da za GTA IV treba komp od 10 000 kn. Za ništa ne treba komp od 10 000 kn.

Ugl, kad već ima tu nepreciznu ljestvicu od 1-5, imho je trebao malo šire sve sagledat i dati joj nekih 3+.

Al svejedno, koda me briga  :ementaler:

Pa u biti kad i zbrojiš te dvije ocjene koje je dao GTA4 (za konzole i "PC") dobiješ 3+, tako da i nije daleko od realne ocjene xD

Što se cajki tiče, to je najvjerojatnije onaj njegov "humor" koji ljudi toliko vole  :wildboy:

I cifra od 10k nije precizna ali da bi igrao na high ti treba recimo 8(AMD)-10(Intel) tisućica...

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: GTA IV
« Odgovori #1382 : 27. Prosinac, 2008., 13:39 »
pa igram na highest i ako i zatrza malo i dalje je igrivo :(

Imam core 2 duo E8500 na 3.8ghz
Gainwardovu HD 4850 GS
2GB rama
Gigabyteovu EP43

... Sve zajedno 4000 kn. za 500 kn više mogao sam imat 4870 grafičku, za još nekih 1000kn više mogla je to biti neka X2 grafička...i to bi na krjau bio vrhunski komp, a koštao bi kojih 6000kn...

uglavnom, neoptimiziran je i bugovit, ali ne toliko koliko bi svi željeli da bude optimiziran.  :ementaler:

Odg: GTA IV
« Odgovori #1383 : 27. Prosinac, 2008., 13:50 »
Mene ovaj GTA užasno podsječa na HALO...
Zna se na što ciljam.
Ubiše nas bre vručina.

Odg: GTA IV
« Odgovori #1384 : 27. Prosinac, 2008., 14:39 »
 :ave:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: GTA IV
« Odgovori #1385 : 27. Prosinac, 2008., 14:55 »
pa igram na highest i ako i zatrza malo i dalje je igrivo :(

Imam core 2 duo E8500 na 3.8ghz
Gainwardovu HD 4850 GS
2GB rama
Gigabyteovu EP43

... Sve zajedno 4000 kn. za 500 kn više mogao sam imat 4870 grafičku, za još nekih 1000kn više mogla je to biti neka X2 grafička...i to bi na krjau bio vrhunski komp, a koštao bi kojih 6000kn...

uglavnom, neoptimiziran je i bugovit, ali ne toliko koliko bi svi željeli da bude optimiziran.  :ementaler:

možda upgrade za 4 soma, taj tvoj dođe oko 5 ako staviš "sve" unutra. samo te komponente dođu 3500.

da, netreba ti 10k al da uzimaš preporučenu konfiguraciju bi ti ispalo oko 8 tisućica

btw, prijašnje GTAove si mogao bez pol beda igrati na 3-4 godine starijim računalima uz malo modifikacija... ovaj nemreš ni sa 2 godine starim xD

Odg: GTA IV
« Odgovori #1386 : 27. Prosinac, 2008., 15:01 »
možda zato jer su oni prije imali nazadnu i ružnu grafiku?  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Odg: GTA IV
« Odgovori #1387 : 27. Prosinac, 2008., 15:05 »
:)
« Zadnja izmjena: 04. Prosinac, 2009., 22:51 Loky1862 »
Ubiše nas bre vručina.

Odg: GTA IV
« Odgovori #1388 : 27. Prosinac, 2008., 15:17 »
ojebote, nije optimizirana, shvatili smo.  :wildboy:
da joj je zbog toga glupo dat tak lejm ocjenu - je.
da je lauš smeće - je.  :thumbs:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: GTA IV
« Odgovori #1389 : 27. Prosinac, 2008., 15:24 »
možda zato jer su oni prije imali nazadnu i ružnu grafiku?  :wildboy:

da li je grafika najvažnija stvar u igrama? - nije

i ocjena je osvrt na neoptimiziranost a ne na ukupnu igru (ta ocjena je dana ranije za X360/PS3 verziju) a kako se ova i ona ne razlikuju gotovo po ničemu onda je mr Lauš odlučio dati jednu korektnu ocjenu za nedostatke PC verzije.

@Loky - ne, GTA se radi samo za Amere... :mrgreen:

*

SpacePig

  • ****
  • 1400
Odg: GTA IV
« Odgovori #1390 : 27. Prosinac, 2008., 16:09 »
jel trebam ic stalno sa romanom i kompanijom pit, jest, na biljar..?
neda mi se, al neznam jel ima kakvih posljedica ak nejdem s njima nikam

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: GTA IV
« Odgovori #1391 : 27. Prosinac, 2008., 16:17 »
Idi s Romanom dok ne dobijes taksi po narudzbi.

*

Blade

  • **
  • 262
Odg: GTA IV
« Odgovori #1392 : 27. Prosinac, 2008., 17:02 »
pa nije samo ta neoptimiziranost za kurac...
pa i gameplay je jadan, dosadi ti igra za 2 tjedna...
tak je ta neoptimiziranost sjebala stvar da mi se cak niti ljude vise neda klat na onih 100 raz. nacina koji postoje...
bilo bi super isprobavati ovu fiziku koju igra ima, al kad mi se tak vuce da jednostavno izgubim volje za cjelim kompom, ne samo za igrom...

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: GTA IV
« Odgovori #1393 : 27. Prosinac, 2008., 17:06 »
2 tjedna čovječe. DVA TJEDNA.

ko što rekoh, igra rula.  :approve

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: GTA IV
« Odgovori #1394 : 27. Prosinac, 2008., 17:21 »
lauš kao iznanađen što mu igra trza na minimalnoj konfiguraciji. ono, bilo bi vrijeme da mu već kupe i novi komp. a bilo bi vrijeme da ga malo nauči održavat jer imam istu konfiguraciju i nisam uočio takva trzanja.
istina da je igra loše optimizirana i da su pc igrači izvjesili, ali da je najgora konverzija i najgori ispljuvak to definitivno nije. očito dotični recenzent nije upoznat sa širim spektrom igara portanih na pc jer je bilo puno igara koje su portane kudikamo lošije. barem su kontrole podesive i to, i barem su dodane neke novosti u igru a ne izbačeni dijelovi.
*zaključimo*, lauš nema pojma.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9