HCL.HR

Grand Theft Auto 4

  • 1800 Odgovora
  • 556329 Hitova
*

Blade

  • **
  • 262
Odg: GTA IV
« Odgovori #1395 : 28. Prosinac, 2008., 11:05 »
kolko sam cital svi znaju da je neoptimizirana,ali navodno da je "drukcije" od kompa do kompa, pa sam citajuci neke postove po netu videl da ljudi s dosta slabijom konfom od mene igraju i vrti im po 50 fps-a... e sad dali lazu ili ne, makar ne vidim smisla lagati o tak necem... meni se vrti 38 fps-a i osjeca se lag,ali kak kog da podesim detalje uvjek se vrti tom brzinom i kak god da slozim detalje, nesto jako slabo se uoci,zbilja nist previse...
evo moje konfe:
Intel E8400 3.Ghz
Ati 4870 512 Mb
4 Gb rama (na xp-u 3.25 xD)
hard 500 gb 32 Mb
btw. bilo je ono nekih par stranica prije kao neki hack ili bug da ga prejebes za graf. detalje, je mozda ko to od vas isprobal i dali mu je diglo fps-ove?

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: GTA IV
« Odgovori #1396 : 28. Prosinac, 2008., 11:17 »
Pa na mojoj konfi bi trebalo biti ok;

AMD 6400+ BE (oc 3.5GHZ-kad treba)
4GB DDR2 800Mhz
Powercolor 2600 XT oc 870/2450
 :b_dodo:

Jel ima to čudo multi?
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: GTA IV
« Odgovori #1397 : 28. Prosinac, 2008., 13:27 »
Multiplayer? Ima. I igraci lagaju pun kurac pa je neigrivo  :tired:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Blade

  • **
  • 262
Odg: GTA IV
« Odgovori #1398 : 29. Prosinac, 2008., 13:56 »
5. Sada napravite commandline file u main folderu od igre i stavite ove komande unutra
sry kaj pitam, sigurno je noob pitanje, ali daj mi objasni kak se radi tam command line file... to u notepadu?? neznam opce nist o tome...

*

Necto

  • **
  • 151
  • -//-
    • Airguns-HR
Odg: GTA IV
« Odgovori #1399 : 29. Prosinac, 2008., 13:58 »
Yup, samo napravis text file u notepadu i nazoves ga commandline
asdf

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: GTA IV
« Odgovori #1400 : 29. Prosinac, 2008., 16:17 »
Netko je pitao za odjecu?
Ja sam nasao tam kod kipa slobode tj. srece il kak vec, jednu kul majcu  :syzygy:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Odg: GTA IV
« Odgovori #1401 : 29. Prosinac, 2008., 16:39 »
Ane, ane, posjedujem istu.

Inače, u Playboyevom stanu imate odjeću iz GTA 3, samo odite u garderobu.

*

Blade

  • **
  • 262
Odg: GTA IV
« Odgovori #1402 : 29. Prosinac, 2008., 20:11 »
i u koji folder da ubacim taj commandline? koji bi bil main folder? samo ovaj od gtaIV ili neki unutar njega?

*

sheep

  • ***
  • 687
  • Why so serious???
Odg: GTA IV
« Odgovori #1403 : 29. Prosinac, 2008., 20:38 »
samo taj

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Odg: GTA IV
« Odgovori #1404 : 30. Prosinac, 2008., 00:39 »
iam pitanje, brucie je reko nekom liku da mi salje poslove kao. I on meni posalje poruku i sliku auta kojeg za njega moram maznut, kao prvo nema uopce oznaceno na mapi di je i sta je, al to nije bitno jer sam nasao bez pol frke, al problem je u tome sto ja ne znam sta s tim autom, di ga odvest da zavrsim, pokusao sam zvat sve zive, al nis ne pomaze.... ajd neko sigurno zna

*

SpacePig

  • ****
  • 1400
Odg: GTA IV
« Odgovori #1405 : 30. Prosinac, 2008., 00:42 »
iam pitanje, brucie je reko nekom liku da mi salje poslove kao. I on meni posalje poruku i sliku auta kojeg za njega moram maznut, kao prvo nema uopce oznaceno na mapi di je i sta je, al to nije bitno jer sam nasao bez pol frke, al problem je u tome sto ja ne znam sta s tim autom, di ga odvest da zavrsim, pokusao sam zvat sve zive, al nis ne pomaze.... ajd neko sigurno zna
trebas mu pozitivno replyat na mail i automatski ce ti se na mapi pokazat ruta do odredenog auta

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Odg: GTA IV
« Odgovori #1406 : 30. Prosinac, 2008., 00:46 »
aha, jos je mail u pitanju, hehe, toga se nisam ni sjetio  :bonk: :bonk: :bonk:

tenx

Odg: GTA IV
« Odgovori #1407 : 30. Prosinac, 2008., 00:53 »


kako kraljuje jakna  :hihi:

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Odg: GTA IV
« Odgovori #1408 : 30. Prosinac, 2008., 01:27 »
iam pitanje, brucie je reko nekom liku da mi salje poslove kao. I on meni posalje poruku i sliku auta kojeg za njega moram maznut, kao prvo nema uopce oznaceno na mapi di je i sta je, al to nije bitno jer sam nasao bez pol frke, al problem je u tome sto ja ne znam sta s tim autom, di ga odvest da zavrsim, pokusao sam zvat sve zive, al nis ne pomaze.... ajd neko sigurno zna
trebas mu pozitivno replyat na mail i automatski ce ti se na mapi pokazat ruta do odredenog auta

ne, krivo si me shvatio, nije to obican posao kod brucija, neg neki njegov frend, to je valjda kad te brucie dovoljno voli pa te preporuci nekom liku, on ti samo poruku posalje di je taj auto i njegovu sliku, nista vise, neko je valjda do tuda dosao, valjda se nekom dalo ici pit i radit gluposti po gradu s frendovima

*

Necto

  • **
  • 151
  • -//-
    • Airguns-HR
Odg: GTA IV
« Odgovori #1409 : 30. Prosinac, 2008., 01:34 »
Imas ikonu od garaze u Bohanu, gornji desni dio grada, u tu garazu dostavljas aute za Stevie-ja  :piva:

http://gta4onlineguide.com/stevies-vehicles/
asdf

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9