HCL.HR

Grand Theft Auto 4

  • 1800 Odgovora
  • 556529 Hitova
*

SpacePig

  • ****
  • 1400
Odg: GTA IV
« Odgovori #1440 : 26. Siječanj, 2009., 08:45 »
kupi orginal

Odg: GTA IV
« Odgovori #1441 : 26. Siječanj, 2009., 16:18 »
a da neko jednostavno prilipi opomenu ovim kretenima koji tjeraju nove i dobre članove s foruma svojim arogantnim ponašanjem?

Odg: GTA IV
« Odgovori #1442 : 26. Siječanj, 2009., 16:42 »
noob nije ni nov, ni dobar član, još dok GTA IV nije ni izašao on je tvrdio da ga vec igra jer mu je frend nabavio, i smijao se nama koji ga još ne igramo :tired:

Sve se vraća, sve se plaća

*

Blade

  • **
  • 262
Odg: GTA IV
« Odgovori #1443 : 26. Siječanj, 2009., 16:46 »
da noob nije dobar covjek...
ugl. ovaj novi patch je pun pogodak bar za mene... vrti mi 45 fps-a a skoro je sve na high i nekaj sitno na medium...
al ipak... igra mi je slaba u gameplayu tak da ono... neznam bas dali budem igral nekaj posebno...

Odg: GTA IV
« Odgovori #1444 : 26. Siječanj, 2009., 19:23 »
instalira sam ovaj novi patch i stalno mi izbacuje GTA IV FATAL ERROR WS10

vidia sam ne nekim forumima da trebam reinstalirat windows game live.to sam napravia ali mi isto to dolazi

help plz

*

noob

  • *
  • 96
Odg: GTA IV
« Odgovori #1445 : 26. Siječanj, 2009., 20:49 »
Ja ga instalira sve ok radi...Nikakav eror,dodani su jos neki za vodu vidia san... \:D/
Ave

Odg: GTA IV
« Odgovori #1446 : 26. Siječanj, 2009., 21:26 »
a ti si cudo od djeteta
dubre kao ti majka ne rada


dajte ljudi plz help

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: GTA IV
« Odgovori #1447 : 26. Siječanj, 2009., 21:27 »
reinstaliraj igru, šta drugo.

Odg: GTA IV
« Odgovori #1448 : 26. Siječanj, 2009., 21:54 »
to e najlakse imate li koe drugo rjesenje :)))

Odg: GTA IV
« Odgovori #1449 : 27. Siječanj, 2009., 00:33 »
Ja ga instalira sve ok radi...Nikakav eror,dodani su jos neki za vodu vidia san... \:D/

WTF?

@Skitnica, a neznam probaj reinstall pa si barem na miru ako ne pomogne znas da to nije

Odg: GTA IV
« Odgovori #1450 : 27. Siječanj, 2009., 01:50 »
Kako je ljepo imati konzolu i znati da ti sve glatko ide,bez instalacije igre,drivera,podešavanja,bugova,trzanja,..... ;)
Nabavio sam si igru sutra je budem ubacio po prvi puta u X-kutiju da vidim na što to liči nisam je htjeo prije igrati dok nisam prešao neke naslove da mogu na miru uživati u ovoj igri.Jedna stvar me zanima oko igre,nisam gamer koji igra igru da je prelazi na 100% nego mi je bitno samo prijeći igru i uživati u njoj pa me zanima koliko je sati potrebno da se GTA4 igra prijeđe?Hvala

*

SpacePig

  • ****
  • 1400
Odg: GTA IV
« Odgovori #1451 : 27. Siječanj, 2009., 08:31 »
na xfireu imam 40ak sati. prestal sam ju igrat cim sam presel radnju. al normalno da nisam cijelo vrijeme prelazil

Odg: GTA IV
« Odgovori #1452 : 27. Siječanj, 2009., 11:23 »
na xfireu imam 40ak sati. prestal sam ju igrat cim sam presel radnju. al normalno da nisam cijelo vrijeme prelazil
Pitam jel trenutno od nabavke xboxa nisam naletio još na igru koju sam prelazio više od 2 dana igranja maximalno  :approve ajde napokon nešto što mogu igrati 4 ili 6 dana :)
Što se tiče pc verzije malo me i razočaralo ovo,nemogu vjerovati da su tako loše optimizirali igru,računala koja imaju snage u sebi bila i novija ili malo starija nemogu gurati igru kako spada.Čovjek bi očekivao nekakav patch da izdaju u vezi toga ali koliko vidim i njih baš briga za svoje korisnije  :bonk:


EDIT:

This disc's region code is incorrect for this console

 :chair: MRZIM TO!!!

a ništa idemo opet skidati  :tired: :kava:

« Zadnja izmjena: 27. Siječanj, 2009., 11:45 chosen »

Odg: GTA IV
« Odgovori #1453 : 27. Siječanj, 2009., 11:47 »
na xfireu imam 40ak sati. prestal sam ju igrat cim sam presel radnju. al normalno da nisam cijelo vrijeme prelazil
Pitam jel trenutno od nabavke xboxa nisam naletio još na igru koju sam prelazio više od 2 dana igranja maximalno  :approve ajde napokon nešto što mogu igrati 4 ili 6 dana :)
Što se tiče pc verzije malo me i razočaralo ovo,nemogu vjerovati da su tako loše optimizirali igru,računala koja imaju snage u sebi bila i novija ili malo starija nemogu gurati igru kako spada.Čovjek bi očekivao nekakav patch da izdaju u vezi toga ali koliko vidim i njih baš briga za svoje korisnije  :bonk:


EDIT:

This disc's region code is incorrect for this console

 :chair: MRZIM TO!!!

a ništa idemo opet skidati  :tired: :kava:


=D> barem 3 puta provjeri pa onda skidaj
Dođite, okrijepite duh i tijelo glasovitim tramincem, kušajte graševinu, chardonnay, rajnski rizling, bijeli pinot, frankovku i druga vina iločkih vinara

Odg: GTA IV
« Odgovori #1454 : 28. Siječanj, 2009., 19:22 »
dali mi netko na pm može dati linkove ili torrent odakle da skinem ovu igru jel ja 5 dana tražim linkove i nigdje nemogu ništa naći.
Hvala

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9