HCL.HR

Grand Theft Auto 4

  • 1800 Odgovora
  • 556402 Hitova
*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: GTA IV
« Odgovori #1605 : 09. Lipanj, 2010., 00:51 »
Vidio sam zajebancije oko GTA IV,normalnog :fpalm:....ali u ovog Liberty City Stories jeli i u njega jebada oko instalacije ili....?

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: GTA IV
« Odgovori #1606 : 09. Lipanj, 2010., 07:18 »
Čisti dokaz da imaš više zajebancije ako original kupiš :bonk: I onda zanovijetaju što je piratluk toliko raširen :fpalm:
"Women don't respect salad eaters."

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: GTA IV
« Odgovori #1607 : 09. Lipanj, 2010., 19:57 »
Nije Liberty City Stories nego je Episodes from Liberty City... I nije zajebano kolko sam čuo, ja sa piratom nisam imao problema.


*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: GTA IV
« Odgovori #1608 : 09. Lipanj, 2010., 20:14 »
Ma znalo je bit sa starijim verzijama, sad odkak u 1.0.6.0 više ne koristi social club, sve je lako :clap:
"Women don't respect salad eaters."

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: GTA IV
« Odgovori #1609 : 15. Lipanj, 2010., 07:59 »
Ovako, jučer stigo komp, i instaliram GTA, stavim sve patcheve do 1.0.6.0, ali pri pokretanju igre mi je neku grešku javljao, ma nebitno, ugl, ja sam onda ponovo samo instalirao patch 1.0.5.0 i 1.0.6.0., no nije u tome problem bio, nešto je zezao GFWL.

Ugl, može li nešto naštetiti igri ako sam tako ponovo zadnja 2 patcha instalirao? Jer jako sam malo igrao da bih uspio skužit ako se igra slučajno kolje ili crasha ili nešto...
"Women don't respect salad eaters."

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: GTA IV
« Odgovori #1610 : 15. Lipanj, 2010., 09:21 »
Ovako, jučer stigo komp, i instaliram GTA, stavim sve patcheve do 1.0.6.0, ali pri pokretanju igre mi je neku grešku javljao, ma nebitno, ugl, ja sam onda ponovo samo instalirao patch 1.0.5.0 i 1.0.6.0., no nije u tome problem bio, nešto je zezao GFWL.

Ugl, može li nešto naštetiti igri ako sam tako ponovo zadnja 2 patcha instalirao? Jer jako sam malo igrao da bih uspio skužit ako se igra slučajno kolje ili crasha ili nešto...

Čisti dokaz da imaš više zajebancije ako original kupiš :bonk: I onda zanovijetaju što je piratluk toliko raširen :fpalm:

 :thumbs:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: GTA IV
« Odgovori #1611 : 15. Lipanj, 2010., 09:51 »
ko je rekao da imam original :ementaler:

ma reinstalirao sam cijelu igru, 15-20 minuta posla :mrgreen:

Ali stvarno, to što su napravili s patchevima i zaštitama i glupostima stvarno su zaribali. Pa znam koliko ljudi ima originale pa pišu po službenim GFWL i Rockstar forumima da nemogu pokrenut igre, mali miliju errora javlja.

Evo meni javilo da mi fali neki file. pa error pod nekim brojem(neznam više koji), da bi se ispostavilo da sam samo morao s neta skinuti noviji GFWL i instalirat ga :bonk:
"Women don't respect salad eaters."

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: GTA IV
« Odgovori #1612 : 24. Lipanj, 2010., 01:18 »
dobro, di ja mogu nač i pogledat slike koje sam s mobom slikao?
"Women don't respect salad eaters."

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: GTA IV
« Odgovori #1613 : 24. Lipanj, 2010., 03:11 »
Na mobu ili u my documents tamo u rockstar GTA IV user files. Nisam ziher gdje točno ali u ova dva mora bit.


*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: GTA IV
« Odgovori #1614 : 24. Lipanj, 2010., 10:15 »
u rockstar folderu u documents nema, ima samo muzika, video editor i podaci od benchmarka... A baš bih htio te slike pogledat i negdje ovak uploadat
"Women don't respect salad eaters."

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: GTA IV
« Odgovori #1615 : 28. Lipanj, 2010., 19:13 »
Nije Liberty City Stories nego je Episodes from Liberty City... I nije zajebano kolko sam čuo, ja sa piratom nisam imao problema.

Misliš? Možda je igra optimiziranija, ali uzmi zadnji PCPlay u kojem je recenzija EFLC i pročitaj. Cijeli prvi ulomak je 'hvalospjev' originalu
« Zadnja izmjena: 28. Lipanj, 2010., 19:15 vilim »
"Women don't respect salad eaters."

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: GTA IV
« Odgovori #1616 : 07. Srpanj, 2010., 22:32 »
čovječe, triple post, neugodno mi je :tired:

nego, neznam jel to zadnja misija, kad sa little jacobom loviš dimitrija i nastojiš ga ubit, pa nakon potjere helikoptera sa gliserom kad LJ dođe s heličem... piše TAP SPACE TO CLIMP, i klikčem space, mlatim ga, ali samo se kamera mijenja, trza nekak i ništa, nakon par sekundi lik padne s heliča :geek: Koji im je to štos???
"Women don't respect salad eaters."

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: GTA IV
« Odgovori #1617 : 07. Srpanj, 2010., 23:23 »
Pa kolko se sjećam ti bi se trebao dić u helić, ili se držat za njega nisam ziher sad.


*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: GTA IV
« Odgovori #1618 : 07. Srpanj, 2010., 23:59 »
googlao, našao problem, bug u igri neki. Kad klikčeš space neće se popest frajer, kamera izvodi neke pizdarije i nakon nekon vremena lik padne s heliča. Ugl, kako to onda riješiti? Upaliti fraps, i staviti da na tom dijelu snima video... tak rekla ekipa, ja probao, i radi :geek:

Evo, baš prošao igru, tj. glavnu priču :wildboy: Tužna priča, sad sam tak deprimiran :( A zanima me što bi se dogodilo s Romanom, i opčenito kakav bi završetak bio da sam ubio Dimitrija kad sam mogao birat dal da se suočim s njim ili da obavim onaj posao(ako bi ga uopče ubio)? To je isto pred sam kraj igre bilo. Nemojte mi samo reč da ponovo pređem igru pa vidim, jer mi se za to neda ponovo prelazit :mrgreen:
"Women don't respect salad eaters."

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: GTA IV
« Odgovori #1619 : 08. Srpanj, 2010., 15:21 »
U svakom slučaju ubijaš Dimitrija, samo ti ovisi jel će ti ubiti brata ili curu. A ovo ostalo je isto.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9