HCL.HR

Grand Theft Auto 4

  • 1800 Odgovora
  • 556491 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA IV
« Odgovori #1680 : 06. Travanj, 2012., 18:37 »
Malo sam se opustio jel?!   :ementaler:









Jedino malo puno potrošio, jedno 240$, ali dobre su kurve. ^^

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: GTA IV
« Odgovori #1681 : 06. Travanj, 2012., 18:38 »
ali nije smočio  :hiha: :mrs:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: GTA IV
« Odgovori #1682 : 09. Travanj, 2012., 19:25 »
Prešao danas. Dosta je dugačka, možda i predugačka ako uzmemo u obzir nelošu jednostavnu priču koja je ipak prerastegnuta kroz razne nepotrebne side misije.
Grafika i fizikalije su generacijski pomak od San Andreasa, kao i vozni model koji djeluje dosta realno. Kretnje također teže nekakvoj realnosti,
ali se vide ograničenja koja su nametnuta razvojem igre primarno za konzole, tako da na PC-u djeluju dosta tromo i u nekim slučajevima neresponzivno.

Napucavanje je kao i uvijek dosta zabavno, a ispucavanje RPG-a i rezultirajuće eksplozije izgledaju prejebeno. Čak i nakon nekolicine patcheva,
igra je još uvijek dosta neoptimizirana. U mojem slučaju, igra je bila neigriva dok su sjene bile uključene, čak i na najnižim grafičkim postavkama,
dok je sa isključenim sjenama i svim ostalim na max išlo glatko.

Grafika sama po sebi i nije nešto, a PC verzija čak nema ni anti-aliasing tako da sve izgleda dosta kockasto i loše.
Srećom tu je vrijedan modding community koji krpa te nedostatke pa ako patite na grafiku nije teško naći neki takav mod.

Sustav spremanja igre je nešto najlošije ikad. U misijama nema nikakvih check-pointova, a kako pred kraj znaju biti dosta dugačke i teške,
fejlanje izaziva veće frustracije, pogotovo kada treba voziti određeno vozilo s jednog kraja mape na drugi. Ali to su standardne GTA bolesti.

Niko je memorabilan lik, okarakteriziran detaljnije od prijašnjih GTA protagonista zbog čega djeluje stvarnije i vjerodostojnije,
(osim u trenucima kada sam svladava vojsku ruskih mafijaša).

GTA svijet u ovoj igri još više parodira stvarnost, tj. svakodnevicu SAD-a. To je najviše izraženo kroz ingame medije,
sada već standardni radio, te dva nova nova, televiziju i internet u koje je uloženo dosta truda i na koje se ponekad da pošteno nasmijati.

Bez obzira na lošu optimizaciju i još neke zamjerke, igra je zabavna i ne žalim utrošeno vrijeme. Preporuka svima koji su je kao i ja odgađali godinama.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: GTA IV
« Odgovori #1683 : 09. Travanj, 2012., 21:15 »
Imaš checkpoitnovima na nekim misijama. Kada umreš dođe ti poruka da je ponoviš i ne stavi te na početak misije nego na neki checkpoint. Sustav spremanje je takav u svim GTAima(moraš spava/otić u kuću da sejvaš), jedino što su dodali je automatski sejv nakon svake misije.


Ali sada to na stranu. Ima ko od vas original? Da malo nabacimo freeroam multiplayer.  :hiha:  :ementaler:


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA IV
« Odgovori #1684 : 09. Travanj, 2012., 21:57 »
Sustav sejvanja i čekpointa je nešto najbolje ikad!?  :wildboy:

Odg: GTA IV
« Odgovori #1685 : 09. Travanj, 2012., 22:09 »
Pa budimo realni zbog toga sustava sejvanja je GTA to što i je. Nije fora da sad svakih 100m imam checkpoint... :/
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: GTA IV
« Odgovori #1686 : 10. Travanj, 2012., 09:23 »
Sustav spremanja igre je nešto najlošije ikad. U misijama nema nikakvih check-pointova, a kako pred kraj znaju biti dosta dugačke i teške,
fejlanje izaziva veće frustracije, pogotovo kada treba voziti određeno vozilo s jednog kraja mape na drugi. Ali to su standardne GTA bolesti.

 :hihi: :fpalm:

nabavi jaja frajeru.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: GTA IV
« Odgovori #1687 : 10. Travanj, 2012., 09:36 »
Oke :wildboy:
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA IV
« Odgovori #1688 : 10. Travanj, 2012., 10:44 »
Neznam uopće što te smeta u tom sejvanju.  :(
Neznam baš kada sam igrao prvi put i sada drugi put si mislim kako su dobro sejvanje odradili  :wildboy:

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: GTA IV
« Odgovori #1689 : 10. Travanj, 2012., 17:13 »
Dečki jel može pomoć?
http://screenshot.xfire.com/s/122725331-4.jpg
Pogledajte stakla na autu.  :wildboy: GTA IV je stock nikakvih modova, verzija je sa steama i 1.0.7.0 je. Neznam šta da radim.  :wildboy: Na piratskoj verziji nisam imao takvih problema a ista je konfiguracija kompa.


Odg: GTA IV
« Odgovori #1690 : 10. Travanj, 2012., 17:28 »
PC GAMING
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Car:)

  • **
  • 159
Odg: GTA IV
« Odgovori #1691 : 16. Travanj, 2012., 21:49 »
Evo igra se intezivno konačno, dosta lijepo izgleda na max ,oružije je nekako mlohavo napravljeno,Niko i komentari legendarni al opet San Andreas je najbolj GTA igra :D

*

supa

  • *
  • 52
Odg: GTA IV
« Odgovori #1692 : 19. Travanj, 2012., 23:24 »
treba mi pomoc oko save game-a.

kako skinuti games for windows i napraviti offline acc.? radi se o "onoj verziji".

 :wildboy:

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: GTA IV
« Odgovori #1693 : 20. Travanj, 2012., 05:54 »
Skini xliveless i doviđenja.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: GTA IV
« Odgovori #1694 : 20. Travanj, 2012., 06:52 »
treba mi pomoc oko save game-a.

kako skinuti games for windows i napraviti offline acc.? radi se o "onoj verziji".

 :wildboy:
Create A Games For Windows Live Offline Profile

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9