HCL.HR

Mafia II

  • 721 Odgovora
  • 177499 Hitova
Odg: Mafia II
« Odgovori #165 : 29. Siječanj, 2009., 22:59 »
što se mene tiče neka je konzola šta god da je bolja mi je  :thumbs:
a microsoftu nevjerujem više ni da mi kažu moje ime išao bih provjeriti za svaki slučaj.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Mafia II
« Odgovori #166 : 30. Siječanj, 2009., 13:20 »
microsoftu nevjerujem više ni da mi kažu moje ime išao bih provjeriti za svaki slučaj.

to ti je nekako smiješno, budući da ti u sigu stoji "xbox user"  :wildboy:

Odg: Mafia II
« Odgovori #167 : 30. Siječanj, 2009., 23:22 »
microsoftu nevjerujem više ni da mi kažu moje ime išao bih provjeriti za svaki slučaj.

to ti je nekako smiješno, budući da ti u sigu stoji "xbox user"  :wildboy:


ok ja je prodam i kupim PS3 i hoćeš mi ti svaki mjesec davati 1200Kn za 2 igre? :chair:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Mafia II
« Odgovori #168 : 31. Siječanj, 2009., 00:27 »
Pa nisu baš TAKO skupe PS3 igre, ljudi koji nabave konzolu potrude se i naći neke ljude s kojima se mjenjaju za igre, kupuju polovno, i nađu neke šuć-muć izvore, preprodavače neke, od kojih kupe igru za kojih 100-200 kn manju cijenu nego u dućanu. Kad kupiš konzolu i suočiš se sa skupoćom igara i nedostatkom istih, onda se i snađeš i potrudiš napraviti da taj nedostatak što jeftinije nestane.

Tužno je  zapravo što je činjenica da jedna konzola ne "podržava" pirate postala njezina loša strana. :(

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Mafia II
« Odgovori #169 : 31. Siječanj, 2009., 01:58 »
Nope Tuzno je sto nam je standard ocajan i radimo za minimalac jel?.Ali da i see your point.Imho cijene za konzole games su preskupe 70 eura koliko sam ja placao je previse 50 eura je max koji se meni granici sa nekom normalnom cijenom ali uz to da ima MP koji ce mi "ubiti" bar 50 sati dati za SP igru ma koliko dobra bila 50-70 eura i traje 10 sati je bacanje novca veliko.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Mafia II
« Odgovori #170 : 31. Siječanj, 2009., 10:16 »
Standard nam JE lošiji nego u nekim drugim Europskim zemljama, ali da se baš mora u Hrvatskoj radit za minimalac jer se nema izbora, ne bi rekao. Radi i imat ćeš, kaže stara poslovica i ne priznam ništa drugo.   :ementaler:

Al aj ovo je već debelo off topic pa da se vratimo na temu Mafije 2.  :piva:

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Mafia II
« Odgovori #171 : 30. Svibanj, 2009., 19:02 »
Baš pročitao u hcl-ovoj vijesti da je izlazak odgođen. Jebemu, baš sam se radovao krajem godine da ću je zaigrat.. :wildboy:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Mafia II
« Odgovori #172 : 30. Svibanj, 2009., 19:40 »
da, šteta za odgodu  :wildboy:
btw. topic prebačen u multiplatform, igra nije pc ekskluziva.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Odg: Mafia II
« Odgovori #173 : 30. Svibanj, 2009., 19:51 »
Facinantno. Take Two Interactive zaradi toliko para i na kraju godine i dalje su 10,1 milijuna $ u minusu. :( Ae, makar nisu odgodili Bioshock 2, ako ništa.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Mafia II
« Odgovori #174 : 30. Svibanj, 2009., 19:55 »
Baš pročitao u hcl-ovoj vijesti da je izlazak odgođen. Jebemu, baš sam se radovao krajem godine da ću je zaigrat.. :wildboy:

eh, to je nazalost vec postalo skroz normalno odgađat naslove. One datume koje navode za izlazak vise uopce ne smatram relevantnima... :(
The greatest teacher, failure is.

Odg: Mafia II
« Odgovori #175 : 30. Svibanj, 2009., 20:07 »
Steta, ali valjda ce jos bolja biti sada...

Odg: Mafia II
« Odgovori #176 : 30. Svibanj, 2009., 22:27 »
objavljen je finalni trejler koji me je odusevio...to mi je makar uteha posto su odlozili igru...

trejler u HD rezoluciji mozete videti ovde: http://gs.rs/index.php/video/trejleri/146-mafia-final-trejler

Odg: Mafia II
« Odgovori #177 : 31. Svibanj, 2009., 08:04 »
Trailer je predobar 5/5 valjda ce i igra biti takva. Ne znam jeste li primjetili mafia je izasla 2002 ako se ne varam a san andreas 2005 i koliko je bolja grafika u mafii...

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Mafia II
« Odgovori #178 : 31. Svibanj, 2009., 11:14 »
Da, al san andreas je imao isti engine i sve isto s grafičke strane kao i gta 3 koji je isto izašao 2002. Ali da, mafia je izgledala mnogo lepo za svoje vrijeme.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Odg: Mafia II
« Odgovori #179 : 31. Svibanj, 2009., 11:30 »
San Andreas je pokretan s ispoliran verzijom RenderWarea, ergo, isti grafički stil ko i GTA 3, samo ljepše. Mafiu pokreće LS3D engine, tako da ono. :tired:

Rasprava ko na gempleju. Što ima bolju grafiku. :wildboy:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9