HCL.HR

Mafia II

  • 721 Odgovora
  • 177428 Hitova
*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Mafia II
« Odgovori #495 : 27. Kolovoz, 2010., 09:52 »
http://www.hcl.hr/screenshots-mafia-2-the-betrayal-of-jimmy-dlc-ps3-1238.html

Između 15 tisuća skrinsa koje već imamo na sajtu osjećali smo se dužnima objaviti još par komada. Zašto ?
Pa zato jer kako i ime skrinšot sekcije kaže ovdje je riječ o DLC-u. The Betrayal of Jimmy DLC dolazi na datum izlaska igre ekskluzivno samo na PS3.

Ostali jebiga.

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Mafia II
« Odgovori #496 : 27. Kolovoz, 2010., 10:18 »
http://www.hcl.hr/screenshots-mafia-2-the-betrayal-of-jimmy-dlc-ps3-1238.html

Između 15 tisuća skrinsa koje već imamo na sajtu osjećali smo se dužnima objaviti još par komada. Zašto ?
Pa zato jer kako i ime skrinšot sekcije kaže ovdje je riječ o DLC-u. The Betrayal of Jimmy DLC dolazi na datum izlaska igre ekskluzivno samo na PS3.

Ostali jebiga.

Kakve su to papcine, ja sam racunao da ce taj DLC pokusati izvuci igru iz ove tak malog broja misija i tak kratkog gameplay.a i onda oni papci najave exkluzivu za ps3... koma :(

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Mafia II
« Odgovori #497 : 27. Kolovoz, 2010., 10:21 »
zašto su papčine? zato što vole novce kao i svaki drugi normalan čovjek?
ekskluzivan je na određeno vrijeme, bar je to jasno odmah u glavnom meniju igre.

Odg: Mafia II
« Odgovori #498 : 27. Kolovoz, 2010., 10:26 »
Zašto su papčine?

Možda zato jer rade igru pecto godina, da bi dobili igru koja traje (kolko vidim na forumu) samo 5-6 sati. Al hej, dobit ćete DLC! Koji smo najavili čim je igra izišla.  :tired:

Da Resident Evil 4 danas izlazi, vjerojatno bi bio podijeljen u pet igara il nešto.  :wildboy:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Mafia II
« Odgovori #499 : 27. Kolovoz, 2010., 10:39 »
ni prva ni zadnja takva igra. barem je tih pet sati kvalitetno odrađeno. plus, nije kao da je netko kupio igru ovdje pa mu je žao novca.
« Zadnja izmjena: 27. Kolovoz, 2010., 10:42 wyzard »

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Mafia II
« Odgovori #500 : 27. Kolovoz, 2010., 10:41 »
 :tired:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Mafia II
« Odgovori #501 : 27. Kolovoz, 2010., 10:47 »
papci su jer se na igri koja je multiplatform rade DLC.ovi za pojedine platforme ... u cemu je bio problem sacekati da se i ostale verzije dlc.a zavrse pa onda pustiti sve zajedno? inace igra je meni jako dobra, cijeli setting je super i bas me uvlaci u igru ali mi je tak zao sto ima tak kratki gameplay... pa daj stancaj misije mislim koji k nije da imas PECTO izvora za ideje.... mislim amerika u 40.ima pa to je carstvo za mafijaske price i ideje...

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Mafia II
« Odgovori #502 : 27. Kolovoz, 2010., 10:49 »
Resident Evil 4 je najkraća igra ikad. Ima onak tri staze, selo, dvorac i bazu. :wildboy:

Slažem se sa smiglom. Meni fali odličan kompetitivni multiplayer.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Odg: Mafia II
« Odgovori #503 : 27. Kolovoz, 2010., 10:50 »
@smigl:
Možda je Sony imao ugovor za ekskluzivni timed DLC?

@wyzard:
Ahaaaa, viš, kad to tako kažeš... i dalje je šabanski. Vrijedi za sve takve igre, ne samo za Mafiju.
I šta sad, ak nisam kupio igru, ne smijem reć da je to smećasto?

Kriste. Radiš možda za njihov marketinški tim il nešto? Jer opravdavaš nešto po čemu bi zapravo, po svoj logici, trebao pljuvati.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Mafia II
« Odgovori #504 : 27. Kolovoz, 2010., 10:59 »
smećasto je da, ali zar bi to trebalo bit nešto čudno? takva praksa je sve češća. dlc je najavljen još prije neka tri mjeseca, a o trajnosti igre također se znalo davno prije samog izlaska. a ljudi se sad ponašaju kao da su im "papčine" nešto skrivile. onak jebote, razočaranja su otkrivena tek jučer ili što?

Odg: Mafia II
« Odgovori #505 : 27. Kolovoz, 2010., 11:01 »
OK, oprosti što nismo svi gorljivo pratili vijesti o razvoju Mafije.  :hiha:

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Mafia II
« Odgovori #506 : 27. Kolovoz, 2010., 11:02 »
E PA MOŽDA STE I TREBALI GRR :b_ljutko: :b_ljutko: :chair: :chair: :chair:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Mafia II
« Odgovori #507 : 27. Kolovoz, 2010., 11:03 »
 :lol: :lol: :lol:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Mafia II
« Odgovori #508 : 27. Kolovoz, 2010., 11:07 »
smećasto je da, ali zar bi to trebalo bit nešto čudno? takva praksa je sve češća. dlc je najavljen još prije neka tri mjeseca, a o trajnosti igre također se znalo davno prije samog izlaska. a ljudi se sad ponašaju kao da su im "papčine" nešto skrivile. onak jebote, razočaranja su otkrivena tek jučer ili što?

Da, developer je ekskluzivno objavio da će napraviti smeće od pet sati i bez ikakvog dodatnog sadržaja. Brijali su samo o nekon vremenskom razdoblju i kak imaju sve savršeno rofl.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Mafia II
« Odgovori #509 : 27. Kolovoz, 2010., 11:39 »
smećasto je da, ali zar bi to trebalo bit nešto čudno? takva praksa je sve češća. dlc je najavljen još prije neka tri mjeseca, a o trajnosti igre također se znalo davno prije samog izlaska. a ljudi se sad ponašaju kao da su im "papčine" nešto skrivile. onak jebote, razočaranja su otkrivena tek jučer ili što?

kakva glupost, kao pustili su u opticaj da ce igra biti kratka i da cemo ovisiti o nekakvih dlc.ovima svakih 6mj i onda sjeli i gledali kak im prodaja ide ko podmazana? nije da cemo ih za nesto optuzivati, sami su si krivi ak im prodaja bude lose isla... razocaranje je veliko jer je igra trebala ponuditi toliko vise, imaju odlican setting, pricu koja ne moze failat, odlican graficki engine koji to sve lijepo tjera i onda naprave fail s 14 misija... mislim wtf jebes sve ak sam ja igra obrisao nakon 5 sati igranja, naravno da mi ne pada na pamet dati 400kn za nesto sto traje 5 sati... sto se uopce cudis sto nitko nije kupio? igra je cisti sp koji je nedovrsen i nista osim tih 5 sati ne nudi.. odi procitati moj post kak ce sp failat debelo, da su ubacili neki mp mod samo da se vozikam s frendom po gradu digli bi igrivost za duplo.. da ne pricam neki bolji mp mod.. mozda bi onda i razmislio o kupnji.. ovako mi je dl trajao duze nego sto sam igrao samu igru... kak to nije fail?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9