HCL.HR

Mafia II

  • 721 Odgovora
  • 177458 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Mafia II
« Odgovori #510 : 27. Kolovoz, 2010., 11:48 »
ma kakav mp jebote, mafia u mp-u  :tired:

jbt koda j e teško napravit 1000 misija kad već imaš grad + igru  :wildboy:
pa bar možeš imat 400 misija di neznam, moraš ubit nekoga. jebote kretenoidnost.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Mafia II
« Odgovori #511 : 27. Kolovoz, 2010., 11:50 »
Odakle tebi smigl uopće pravo da se buniš? Općenito, odkle pravo ikome ko nije kupio igru da se buni?

I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Mafia II
« Odgovori #512 : 27. Kolovoz, 2010., 11:50 »
ok, taj argument ima smisla, ali to ne mjenja činjenicu da je glup.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Mafia II
« Odgovori #513 : 27. Kolovoz, 2010., 11:51 »
ma kakav mp jebote, mafia u mp-u  :tired:

jbt koda j e teško napravit 1000 misija kad već imaš grad + igru  :wildboy:
pa bar možeš imat 400 misija di neznam, moraš ubit nekoga. jebote kretenoidnost.

Ovo. Ne znam, Gay Tony ima one Drug Warove koji su smećurija, al ih ima masa i moš ih igrat, a ne moraš. Uglavnom, ima sadržaja.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Odg: Mafia II
« Odgovori #514 : 27. Kolovoz, 2010., 11:52 »
ma kakav mp jebote, mafia u mp-u  :tired:

jbt koda j e teško napravit 1000 misija kad već imaš grad + igru  :wildboy:
pa bar možeš imat 400 misija di neznam, moraš ubit nekoga. jebote kretenoidnost.

baš bi bilo glupo kombinirat sandbox i mp. baš. zamisli da rdr il gta imaju mp. to bi bilo sranje.
 :wildboy:


nisam igra igru nit imam pojma išta o njoj al eto. sandbox mp je nešto najbolje ikad. :(
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Mafia II
« Odgovori #515 : 27. Kolovoz, 2010., 12:11 »
Prošo sam igru, i razočarao sam se. Prekratka je. :| A i kraj je mutav. Jedino mi se sviđa što su spojili kraj Mafie 1. Oni koji su prošli možda su skužili jednu misiju s time.


*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Mafia II
« Odgovori #516 : 27. Kolovoz, 2010., 12:11 »
GTA multiplayer je nešto najgore ikad. Sveopći kaos + prespora mehanika za multiplayer.
GTA IV još nekako, jer ima samostalan multiplayer, al ona smeća tipa SAMP i slično su smiješno glupavi i za balavurdiju prljavu.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Mafia II
« Odgovori #517 : 27. Kolovoz, 2010., 12:14 »
Odakle tebi smigl uopće pravo da se buniš? Općenito, odkle pravo ikome ko nije kupio igru da se buni?



Daj ne trkeljaj gluposti, imam igru doma na kompu kako se nasla tamo uopce nije bitno niti je vazno za raspravu, sad kao tko god nije kupio neku igru nema pravo komentirati... daj se odi igrati u pijesak s barbikama...

Svatko ima pravo na svoje misljenje, cak i da nije nikad vidio ni jednu igru u zivotu ima pravo doci i reci da je igra smece cak i da ne zna o cemu opce prica.. zato odjeb s tim komunistickim sranjima

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Mafia II
« Odgovori #518 : 27. Kolovoz, 2010., 12:17 »
GTA multiplayer je nešto najgore ikad. Sveopći kaos + prespora mehanika za multiplayer.
GTA IV još nekako, jer ima samostalan multiplayer, al ona smeća tipa SAMP i slično su smiješno glupavi i za balavurdiju prljavu.

neznam što je gore
ionak svi igraju sa čitevima, ono nikome nemožeš ništa, što te naravno tjera da i sam uključiš  :hiha:
al onda nema jebenog smisla

iako je poprilično zabavno radit pizdarije s hrpom ljudi
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Mafia II
« Odgovori #519 : 27. Kolovoz, 2010., 14:45 »
Pa meni je samp bio dobar, igro sam ga jako dugo. Ali to što kažete da svi koriste čiteve baš i nije istina, treba na dobar server otić koji ima anticheat.

A sad na temu. Mafija 2 me jako razočarala, očekivao sam puno više. Pogotovo to zato što su dugo radili igru.


*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Mafia II
« Odgovori #520 : 27. Kolovoz, 2010., 15:15 »
Daj ne trkeljaj gluposti, imam igru doma na kompu kako se nasla tamo uopce nije bitno niti je vazno za raspravu, sad kao tko god nije kupio neku igru nema pravo komentirati... daj se odi igrati u pijesak s barbikama...

Svatko ima pravo na svoje misljenje, cak i da nije nikad vidio ni jednu igru u zivotu ima pravo doci i reci da je igra smece cak i da ne zna o cemu opce prica.. zato odjeb s tim komunistickim sranjima

Misliš kapitalističkim?
Jer, djeljenje i besplatno skidanje i to što ti zapravo promoviraš bi se moglo nazvat komunističkim sranjima.

Jel ti razumiješ uopće šta govoriš?


I ono, naravno da imaš pravo na svoje mišljenje. Al, imam i ja, zar ne?
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: Mafia II
« Odgovori #521 : 27. Kolovoz, 2010., 23:18 »
kad igram onu misiju di dostavljaš cigarete, nakon par minuta uvijek na istom djelu igra se crasha

imam onaj zadnji skidrow crackfix jeboga bog i crasha se, jel još kome?

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Mafia II
« Odgovori #522 : 27. Kolovoz, 2010., 23:33 »
Ja sam taj imao i sve mi ok bilo. Prošo sam cijelu igru bez problema. Pokušaj je opet ....


*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Mafia II
« Odgovori #523 : 28. Kolovoz, 2010., 01:56 »
kad igram onu misiju di dostavljaš cigarete, nakon par minuta uvijek na istom djelu igra se crasha

imam onaj zadnji skidrow crackfix jeboga bog i crasha se, jel još kome?

Ti fakat nemaš sreće frende

Imam: Mafia.II.Crackfix.PROPER-MEiGUO

Ako trebaš  ;)
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Mafia II
« Odgovori #524 : 28. Kolovoz, 2010., 14:24 »
evo za sve one koji su prošli igru ili se boje proč ju jer nema free roama: http://mafia-empire.com/forum/index.php?topic=25.0
"Women don't respect salad eaters."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9