HCL.HR

Mafia II

  • 721 Odgovora
  • 177464 Hitova
*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Mafia II
« Odgovori #555 : 01. Rujan, 2010., 20:04 »
Pilip ne seri. Lauša ima gej glas za popizdit.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Mafia II
« Odgovori #556 : 01. Rujan, 2010., 21:16 »
hah, sličnosti uistinu postoje, ali ti mirne duše mogu reć da HCL nikad nije imao niti će imati praksu prepisivanja tuđih recenzija ili ravnanja prema tuđem iskustvu neke igre. nije nemoguće da smo došli do istih zaključaka u recenziji, zapravo kad pogledaš poprilično je jednostavno doći do istih, moglo ih se praktički saznati praćenjem ove teme tjedan dana prije same recenzije. ako su se tu i tamo dogodile slično sročene rečenice, to se pripisuje čistoj slučajnosti. igru smo dakako odigrali od početka do kraja, što smo i potkrijepili video sadržajem i vlastitim screenshotima.

Nisi me razumio (ili nisam ja tebe derp :( ). Mislio sam da je sadrzaj video rece i obicne :( rece jednak, tj da ste obicnu recu samo procitali ili video recu prepisalo. Beres? ;) ;)

Pilip ne seri. Lauša ima gej glas za popizdit.

A ko si ti? :(
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Mafia II
« Odgovori #557 : 02. Rujan, 2010., 00:36 »
Laušin frizer

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Mafia II
« Odgovori #558 : 02. Rujan, 2010., 09:09 »
hah, sličnosti uistinu postoje, ali ti mirne duše mogu reć da HCL nikad nije imao niti će imati praksu prepisivanja tuđih recenzija ili ravnanja prema tuđem iskustvu neke igre. nije nemoguće da smo došli do istih zaključaka u recenziji, zapravo kad pogledaš poprilično je jednostavno doći do istih, moglo ih se praktički saznati praćenjem ove teme tjedan dana prije same recenzije. ako su se tu i tamo dogodile slično sročene rečenice, to se pripisuje čistoj slučajnosti. igru smo dakako odigrali od početka do kraja, što smo i potkrijepili video sadržajem i vlastitim screenshotima.
Nisi me razumio (ili nisam ja tebe derp :( ). Mislio sam da je sadrzaj video rece i obicne :( rece jednak, tj da ste obicnu recu samo procitali ili video recu prepisalo. Beres? ;) ;)


Jup, takav je format za sada, tekstualna recenzija ima više detalja, ali u suštini su video recenzija i tekstualna vrlo slične. Ritam govora ti se ne čini u redu? Nije ovo prva video recenzija, dakle to si tek sada primjetio u ovoj recenziji?

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Mafia II
« Odgovori #559 : 02. Rujan, 2010., 09:53 »
hah, sličnosti uistinu postoje, ali ti mirne duše mogu reć da HCL nikad nije imao niti će imati praksu prepisivanja tuđih recenzija ili ravnanja prema tuđem iskustvu neke igre. nije nemoguće da smo došli do istih zaključaka u recenziji, zapravo kad pogledaš poprilično je jednostavno doći do istih, moglo ih se praktički saznati praćenjem ove teme tjedan dana prije same recenzije. ako su se tu i tamo dogodile slično sročene rečenice, to se pripisuje čistoj slučajnosti. igru smo dakako odigrali od početka do kraja, što smo i potkrijepili video sadržajem i vlastitim screenshotima.
Nisi me razumio (ili nisam ja tebe derp :( ). Mislio sam da je sadrzaj video rece i obicne :( rece jednak, tj da ste obicnu recu samo procitali ili video recu prepisalo. Beres? ;) ;)


koliko sam primjetio tekstualna i video recenzija su gotovo identicne sto mi je i logicno... sto ce posebno smisljati tekst za oboje (nema smisla) i ne kuzim zasto se ljudi bune na tako sto... meni je osobno vide recenzija dovoljna da tekstualnu ni ne pogledam jer smatram da su sve vazno pokrili s video recenzijom. u svakom slucaju pohvala za take vrste recenzija jer uzimaju daleko vise vremena i truda, htio bi samo vidjeti da na red dodju malo ozbiljnije igre (def lijepo poceto s mafiaom 2)

« Zadnja izmjena: 02. Rujan, 2010., 09:55 smigl »

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Mafia II
« Odgovori #560 : 02. Rujan, 2010., 09:56 »
ozbiljnije igre? ozbiljnije igre od trenutno najvećeg hita?  :tired:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Mafia II
« Odgovori #561 : 02. Rujan, 2010., 10:06 »
+1

Točno to, al mislim da ste dali premalu ocijenu baš zato što je to Mafija2, zbog neki prevelikih ili samo očekivanja, i prije sam se zauzimao za neke već ocijene, ali tu stvarno mislim da zavrijeđuje u taj 80+ kategoriju...

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Mafia II
« Odgovori #562 : 02. Rujan, 2010., 10:36 »
hah, sličnosti uistinu postoje, ali ti mirne duše mogu reć da HCL nikad nije imao niti će imati praksu prepisivanja tuđih recenzija ili ravnanja prema tuđem iskustvu neke igre. nije nemoguće da smo došli do istih zaključaka u recenziji, zapravo kad pogledaš poprilično je jednostavno doći do istih, moglo ih se praktički saznati praćenjem ove teme tjedan dana prije same recenzije. ako su se tu i tamo dogodile slično sročene rečenice, to se pripisuje čistoj slučajnosti. igru smo dakako odigrali od početka do kraja, što smo i potkrijepili video sadržajem i vlastitim screenshotima.
Nisi me razumio (ili nisam ja tebe derp :( ). Mislio sam da je sadrzaj video rece i obicne :( rece jednak, tj da ste obicnu recu samo procitali ili video recu prepisalo. Beres? ;) ;)


Jup, takav je format za sada, tekstualna recenzija ima više detalja, ali u suštini su video recenzija i tekstualna vrlo slične. Ritam govora ti se ne čini u redu? Nije ovo prva video recenzija, dakle to si tek sada primjetio u ovoj recenziji?

Iskreno, druge nisam ni pogledao, ali ono, raspravljamo o Mafia 2 jel durpur :(
I u vezi ocjene, da niste toliko subjektivno ocjenili igru jos bi vam oprostio nekih 85, ali ovo se iz avijona vidi da je recenzet ocekivao superduperuber igru, pa nije dobio bas stoje ocekivao, pa je eto radi osvete (hehe ;) ;) ) dao igri tolko nisku ocjenu.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Mafia II
« Odgovori #563 : 02. Rujan, 2010., 10:38 »
Isuse, sad je i 79 niska ocjena.  :hihi:

Podržavam malo strožje ocjenjivanje jer je ovo već smiješno. 70-80 je prosječna igra, al uglavnom razočaranje. 80-90 je super igra. 90-100 je naj ikad.
Ispod 70 je sve neigrivo smeće.  :wildboy:
Kakvog smisla to ima?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Mafia II
« Odgovori #564 : 02. Rujan, 2010., 11:04 »
Al ste je stavili u isti koš s onima ispod 80 kategorije, a dobro znamo kaj su nam te igra pružile...

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Mafia II
« Odgovori #565 : 02. Rujan, 2010., 11:09 »
Zabavu?

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Mafia II
« Odgovori #566 : 02. Rujan, 2010., 11:09 »
daj odrastite s tim ocjena spikama..
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Mafia II
« Odgovori #567 : 02. Rujan, 2010., 11:15 »
Baš nebi cijepidlačio, al točno to što philip kaže, previše nepotrebnog očekivanja i onda kao "razočarenje"...  :tired:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Mafia II
« Odgovori #568 : 02. Rujan, 2010., 11:17 »
nepotrebno očekivanje?  :tired:
jel vi opće razmišljate o čemu govorite.  :tired:

ok, recimo da dođe GT5. i bude onako isti kao...neznam. GT4. Gt4 je dobivao savršene ocjene. ALI zašto bi gt5 dobio savršene ocjene? očekivalo se puno više.

onio....valjda vam je jasno.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Mafia II
« Odgovori #569 : 02. Rujan, 2010., 11:22 »
bar je HCL publika dve godine zaredom mafiju 2 u zlatnom dabru birala za najočekivaniju igru godine. i obzirom na original, svatko je imao pravo očekivati više.

no svejedno, kako god da se okrene, igra je prosječna. i da nije bilo nikakvih očekivanja opet bi bila takva.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9