HCL.HR

Medal Of Honor

  • 215 Odgovora
  • 35838 Hitova
*

Kenny

  • *
  • 20
Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #150 : 23. Srpanj, 2010., 16:56 »
I ja bi MOH key ako nije problem :D

Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #151 : 23. Srpanj, 2010., 16:57 »
Poštovana gospodo urednici HCL-a, molim Vas sa iznimnim poštovanjem i poniznošću jedan ključ za beta verziju video igre imena Medal of Honor
 :ementaler:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #152 : 23. Srpanj, 2010., 16:59 »
Eh Djubre moj taman si uletio prije "zatvaranja", tebi odlazi naš posljednji ključ za MOH danas. Neki su već dobili, a drugi će uskoro dobiti svoje ključeve na forumski PM. Uživajte u igri i javite nam u ovome topicu kako vam se igra sviđa  :piva:

Ako imate problema sa aktivacijom ključa, još jednom vas podsjećamo kako to treba točno obaviti. Sve piše ovdje:
http://www.hcl.hr/forum/index.php?topic=11676.msg427452#msg427452

*

robbenman

  • n00b
  • 1
Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #153 : 23. Srpanj, 2010., 17:01 »
Poštovana gospodo urednici HCL-a, molim Vas sa iznimnim poštovanjem i poniznošću jedan ključ za beta verziju video igre imena Medal of Honor zato što sam fan već 7 godina i neizjerno ga igram svaki dan..airborn.Molim vas ako je mogu samo jedan ključ,i pokušavao sam ga naći ili dobiti ali nisam uspio...i tako kraj..moje price..ako možete..samo 1 ključ i bit cu vam jako zahvala..hvala unaprijed!!

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #154 : 23. Srpanj, 2010., 17:03 »
Hebote, ovi ključevi odoše brže nego kada li bakica na placu snizi cijenu sira i vrhnja za par kuna. Kako rekose Ementaler, uzivajte i javite dojmove :piva:
The greatest teacher, failure is.

*

Mojsije

  • Administrator
  • **
  • 466
  • HCL Secretary
    • HCL.hr
Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #155 : 23. Srpanj, 2010., 17:06 »
Dragi hcl ja vas molim na koljenima jedan MoH key.... I ako biste bili tako dobri pa mi usput nasli neki download za Ps3 jer kako znate u hrvatskoj nemamo Ps store....
kad ubacis kljuc na site-u i odaberes ps3 i dobijes redeem key i onda thank you bla bla bla... =)

receno mi je da ces od tamo onda moc skinut sve sta ti treba  :hug

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #156 : 23. Srpanj, 2010., 17:10 »
Poštovana gospodo urednici HCL-a, molim Vas sa iznimnim poštovanjem i poniznošću jedan ključ za beta verziju video igre imena Medal of Honor zato što sam fan već 7 godina i neizjerno ga igram svaki dan..airborn.Molim vas ako je mogu samo jedan ključ,i pokušavao sam ga naći ili dobiti ali nisam uspio...i tako kraj..moje price..ako možete..samo 1 ključ i bit cu vam jako zahvala..hvala unaprijed!!

Sa iznimnom žalošću te moram informirati kako si malo zakasnio. Ovakve podjele bi mogli i opet organizirati, pa nas samo nastavi pratiti i već ćeš jednom ugrabiti svoj beta key. Uostalom, tu je uvijek Diabolic Servers i njihove dnevne podjele ključeva. Posjeti ovaj topic na Diabolicovom forumu i sve ti bude jasno - http://www.diabolic-servers.com/forum/viewtopic.php?f=27&t=48  :piva:

Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #157 : 23. Srpanj, 2010., 17:48 »
Evo da i ja ocjenim igru:

Ovako

Nije loše,oružje super,iako ga je malo,samo me nervira što frag explodira jako brzo...Grafika je solidna,ništa novo,zvuk sasvim pristojan...

može se reci da su uspjeli napraviti kakvu takvu dobru igru  ;)

Moja ocjena 7.5/10  :)




Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #158 : 23. Srpanj, 2010., 18:19 »
Evo ja mjenjam svoj Beta MOH acc za bilo što drugo tipa : beta za nekaj drugo, neko mi posudi acc u nekoj igri itd... Ponude na PM

*

HellRaz0or

  • n00b
  • 3
  • Krećem Pwnat Online
Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #159 : 23. Srpanj, 2010., 19:06 »
"Evo ja mjenjam svoj Beta MOH acc za bilo što drugo tipa : beta za nekaj drugo, neko mi posudi acc u nekoj igri itd... Ponude na PM"

Ja isto, ja sam Assult lvl5 Znaci LMG+ silencer+rds+m16...
Spec Ops lvl 6  znaci Shotgun+ silencer+rds+m4
Sniper lvl 3 extended mags+ACOG scope

Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #160 : 23. Srpanj, 2010., 19:26 »
ja bi key      :wildboy: :wildboy:   :D :D

Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #161 : 24. Srpanj, 2010., 10:29 »
ja bi isto beta key

*

zolee

  • *
  • 131
    • z0l3e
Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #162 : 24. Srpanj, 2010., 10:34 »
Poštovani Admini, Moderatori i svi vi koji radite na ovom fantastičnom portalu molima Vas za jedan beta key.

*

Aska

  • *
  • 31
Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #163 : 24. Srpanj, 2010., 11:32 »
Moram reči kako na facebooku postoji grupa iz Češke ili Poljske u kojoj je moguće boditi ključ. Učlani se, pozove se 2 ili 3 frenda i dobije se ključ s kojime se redeema beta ključ na službenoj stranici. Neki lik je to reklamirao na postu od HCL-a na fejsu. Ne znam iz osobnog iskustva da li funkcionira ali moj frend je tako uspio nabaviti ključ i igra bez problema. Tako da, slobodno probajte.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #164 : 24. Srpanj, 2010., 11:50 »
Mi nismo probali tu aplikaciju i ne planiramo, osim što izgleda sumnjivo, na češkom je, pa nek se česi igraju, njima je i namijenjeno :) Kada mi nemamo više keyeva, onda preporučamo naše prijatelje iz Diabolic Servers, koji isto dijele keyeve, pa svi koji još želite key zaputite se ovdje - http://www.diabolic-servers.com/forum/viewtopic.php?f=27&t=48 

Osim toga, ako slučajno još niste vidjeli, na najboljem svjetskom portlau o video igrama (da, HCL-u), osvanula je i velika najava / beta test novog Medal of Honora, pa skoknite na link ispod i pročitajte što mislimo o igri za sada te kakvo singleplayer iskustvo vas očekuje.

NAJAVA: Medal of Honor

I naravno...ostavite svoj komentar o igri sada kada smo vam omogućili da ju i isprobate u ovoj ranoj beta fazi  :piva:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9