HCL.HR

Need for Speed: Shift

  • 247 Odgovora
  • 47304 Hitova
*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #135 : 17. Rujan, 2009., 18:07 »
Da, igram sa takvom kamerom, jer mrzim kokpit, ma koliko god on dobro bio napravljen ;)

Isto tako kad sam u kokpitu vozim ko majmun naprosto nemam "Feeling" kuda i gdje sam i to zavrsava mnogo losim ulascima u krivine :(

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #136 : 17. Rujan, 2009., 18:24 »
evo, ne radi više, jednom sam pokreno, pročačko menije i ušao u igru... sad kaže neki error tipa emulator not found  :mrgreen:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Ben

  • *
  • 104
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #137 : 17. Rujan, 2009., 19:29 »
Sjećam se kada sam jedva čekao da izađe Underground 2. Tada je još standard bila dial-up konekcija i skidao sam demo 18 sati (as I recall). To mi je bio zadnji, iako drukčiji od klasičnih NFS-a, nastavak koji mi se svidio. Poslije toga - smeće. Shift mi je vratio nadu u ovaj serijal. Nalikuje na GRID, no pretpostavljam da je to većina već primijetila, što znači da ne može biti loše. Cockpit view je savršeno odrađen. Sve u svemu, zabavan NFS nastavak.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #138 : 17. Rujan, 2009., 20:25 »
evo, ne radi više, jednom sam pokreno, pročačko menije i ušao u igru... sad kaže neki error tipa emulator not found  :mrgreen:

rofl, mi smo jedini šabani kojima ne radi :hihi:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #139 : 17. Rujan, 2009., 20:55 »
vi imate sreću što ste ga uspjeli "sk***ti.torrent ima 32 tisuća lechera a meni piše da će biti dovršen za 2 tjedna.
Tražim pin codove nintendovih igara i konzola za nintendo club.brojeve na pm ili email.hvala unaprijed!

Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #140 : 17. Rujan, 2009., 21:02 »
 :hihi:

Brzina je prednost privatnih torrent trackera ;)

I da ne bude spam, mogu vam reći da mi igra već postaje dosadna :(

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #141 : 17. Rujan, 2009., 21:14 »
vi imate sreću što ste ga uspjeli "sk***ti.torrent ima 32 tisuća lechera a meni piše da će biti dovršen za 2 tjedna.

heh. bar sam ti stavio link na torrenthr, ali sad je zatvoren i nećeš igru skinuti brzinama od par MB u sekundi, odnosno koliko god ti veza dopušta. Šabanoviću.  :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #142 : 17. Rujan, 2009., 21:28 »
evo, ne radi više, jednom sam pokreno, pročačko menije i ušao u igru... sad kaže neki error tipa emulator not found  :mrgreen:

rofl, mi smo jedini šabani kojima ne radi :hihi:
Vi ste sretnici ;)

*

Tola

  • **
  • 429
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #143 : 18. Rujan, 2009., 06:45 »
Da ste uzeli odavde, nebi se mucili sa crashanjem i sa crackovima
http://www.game.co.uk/search.aspx?platform=10&s=Need+for+Speed%3a+Shift&sort=itemOrderasc&page=1

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #144 : 18. Rujan, 2009., 08:47 »
Nakon sinoćnjeg malo detaljnijeg isprobavanja i oslobađanja svijesti od prvobitne fanatične reakcije na igru, koja je zapravo jedan veliki šminkerski balon pod visokim pritiskom, kod mene je pal permanent deinstall i brisanje igre sa harda.
Žalim za utrošenim vremenom i živcima ali bilo je fala Bogu kratko, varljivo iskustvo koje se neće samo tak lako ponoviti!!
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #145 : 18. Rujan, 2009., 08:58 »
ja sam već na prvom zavoju htio rewindat u replayu pa ponovo. ali začudo nije išlo  :ementaler:
pa što uspjelo naživcirat Armore, iskusnog vozača? podijeli to s nama.

*

xGAME

  • **
  • 250
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #146 : 18. Rujan, 2009., 12:09 »
Moze pomoc...koji setup da slozim za gamepad, mislim an ono dead zone etc, kako god stavim mi ne pase -.-
Gigabyte Z97X-Gaming 5 | Intel i5-4690k @ 3.50GHZ + LC-CC-120 | Gigabyte GeForce GTX 970 Windforce 3x | Kingston HyperX FURY 16GB DDR3 @ 1866MHz (2x8GB) | WD Blue 1TB + Intel SSD 530 120GB | XFX TS 550W 80+ Gold | Acer G247HLbid 24"

Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #147 : 18. Rujan, 2009., 19:50 »
Nakon sinoćnjeg malo detaljnijeg isprobavanja i oslobađanja svijesti od prvobitne fanatične reakcije na igru, koja je zapravo jedan veliki šminkerski balon pod visokim pritiskom, kod mene je pal permanent deinstall i brisanje igre sa harda.
Žalim za utrošenim vremenom i živcima ali bilo je fala Bogu kratko, varljivo iskustvo koje se neće samo tak lako ponoviti!!

Pa jesam rekao da je gore od katastrofe :D

Dugo ti je trebalo da to skužiš, čak jedan dan...to je puno za potrošit na ovakvo smece od igre.

Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #148 : 18. Rujan, 2009., 19:54 »


Dugo ti je trebalo da to skužiš, čak jedan dan...to je puno za potrošit na ovakvo smece od igre.
[/quote]većina ljudi je reklo da je to najbolji nfs u zadnjih par godina a ti kažeš da je smeće?
Tražim pin codove nintendovih igara i konzola za nintendo club.brojeve na pm ili email.hvala unaprijed!

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #149 : 18. Rujan, 2009., 21:32 »
ne znam, meni igra rula... igrao sam kod frenda na kompu s nekim volanom ne baš G25, ali pošten je čini mi se... Vozio sam starog skylina i osjećaj vožnje, zvuk, grafika itd itd je stvarno super i nekako zadovoljavajuće... Dođe mi da si nabavim pošten komp lol... Nije baš najbolji NFS ikad, očito, ali ulazi u krug dobrih nfsova, gdje su isključeni undercover, pro street, i svi street tuner kurci...



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9