HCL.HR

Need for Speed: Shift

  • 247 Odgovora
  • 47292 Hitova
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #150 : 18. Rujan, 2009., 21:39 »
nfs serijal ima jako puno igara...meni je najbolji most wanted,mom frendu unercover,mom rođaku need for spedd 9,mom kumu need for speed 3...svatko ima drugačije mišljenje...shift mi se po screenovima čini dobar ali vidjet ćemo...
Tražim pin codove nintendovih igara i konzola za nintendo club.brojeve na pm ili email.hvala unaprijed!

*

netko

  • **
  • 307
  • This is job for... Captain Weldar
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #151 : 18. Rujan, 2009., 22:03 »
Need for Speed se vrača svojim korijenima. Najbolji NFS u ove 3-4 godine.



*

Ben

  • *
  • 104
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #152 : 18. Rujan, 2009., 22:44 »
Ne bih se baš složio s time. Definitivno se popravlja situacija, ali ovo nije vraćanje korijenima. Need for Speed nikad se nije vrtio oko zatvorenih staza u Europi, Americi i Japanu i nabrijanih automobila raznih vrsta (tunera, exotica i musclea), već skupocjenih automobila tipa Ferrarija, Lamba i Porschea koji se voze kakvi jesu, i to sve po atraktivnim terenima s "kompliciranim" stazama. Pod tim mislim na formaciju cesta; oni nepregledni zavoji i tuneli koji vode do križanja na kojemu si već bio te trebaš znati gdje točno voziš. Uz to je sve naravno bila i policija, no to se istrošilo već u prvom Hot Pursuitu. E sad, zamjerki ima. Zbog nedostatka rewinda iz GRID-a (znam da nisu iste igre, no imaju isti osjećaj) morali su izbaciti totalke, što oduzima realnosti uvelike. Praktički se mogu zaletiti 200km/h u ogradu koja je uz stazu, i ostati u istom smjeru te na takav način zaobići protivnika. To, i minorni bug koji pomaže kod 1 on 1 modusa, gdje se praktički možete zaletiti protivniku u zadnji bumper, podići ga na krov svoga auta gdje će se on odsklizati i dati vam prednost od 5 sekundi u utrci, te tako i pobjedu. No igra je zabavna, što je je.

Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #153 : 18. Rujan, 2009., 23:14 »
Užasno smrdi na Pro street. Grid wannabe. Fuj  :(
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #154 : 18. Rujan, 2009., 23:43 »
Ne bih se baš složio s time. Definitivno se popravlja situacija, ali ovo nije vraćanje korijenima. Need for Speed nikad se nije vrtio oko zatvorenih staza u Europi, Americi i Japanu i nabrijanih automobila raznih vrsta (tunera, exotica i musclea), već skupocjenih automobila tipa Ferrarija, Lamba i Porschea koji se voze kakvi jesu, i to sve po atraktivnim terenima s "kompliciranim" stazama.

Paaa...kružne staze su od početka.
Exotika također. A i od samih početaka ima koketiranja sa tjunanjem.

Ono.
Iako, ne doživljavam ga kao povratak korijenima. Ova igra je više GRID neg old skul NFS. Dobro il loše ovisi o tome kad ste prvi put igrali NFS.


Najbolji NFS u ove 3-4 godine.

Ko da veliš, jeeej, dobio sam sifilis. Najbolju od svih spolno prenosivih bolesti. (tm JC) :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #155 : 19. Rujan, 2009., 09:30 »
oce ti reci da su prije bile kurzne staze kroz grad,planinu i tako , znaci cestovne, a ne racing.Ja se ne sjećam tuninga u ikojem NFS osim ovih zadnjih par. MW je bio dobar, a High Stakes je bio najbolji :). Doduše ovaj NFS je radio ko ono ? ekipa iz burnouta , tako da se vidi definitivno pomak napred
easy-forex-basics.blogspot.com

*

faca_sk

  • **
  • 184
  • 4ever2gether
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #156 : 19. Rujan, 2009., 09:45 »
imam 2 gb rama, 4.2 procesor,  grafu GF8600 256mb i jebena igrica mi trza za poluditiiiiiiii..

jel mozda problem u tome sto imam rezoluciju 1920x1200 :wildboy:
Dok nema lava u indexu, za mene je labud kralj životinja

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #157 : 19. Rujan, 2009., 09:53 »
 :hihi: da

ovaj NFS je radio ko ono ? ekipa iz burnouta , tako da se vidi definitivno pomak napred

nope, criterion radi na sljedećem, slightly mad studios je radio na gt legends i gtr2.
pomak napred, al u odnosu na što? ak se misli na pro street ili undercover, bolje je i shift jednostavno ignorirat.

inače, demo je vani, pa navali narode:
http://www.bigdownload.com/games/need-for-speed-shift/pc/need-for-speed-shift-demo

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #158 : 19. Rujan, 2009., 10:02 »
pfft da povratak korijenima... korijenima se vratio test drive unlimited (kad bi to bio nfs)


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #159 : 19. Rujan, 2009., 10:08 »
imam 2 gb rama, 4.2 procesor,  grafu GF8600 256mb i jebena igrica mi trza za poluditiiiiiiii..


ja imam isti takav komp
Tražim pin codove nintendovih igara i konzola za nintendo club.brojeve na pm ili email.hvala unaprijed!

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #160 : 19. Rujan, 2009., 11:20 »
oce ti reci da su prije bile kurzne staze kroz grad,planinu i tako , znaci cestovne, a ne racing.Ja se ne sjećam tuninga u ikojem NFS osim ovih zadnjih par. MW je bio dobar, a High Stakes je bio najbolji :). Doduše ovaj NFS je radio ko ono ? ekipa iz burnouta , tako da se vidi definitivno pomak napred

Ak se dobro sjecam u high stakes je bilo tuninga, doduse u obliku 3 stagea.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #161 : 19. Rujan, 2009., 15:02 »
e i to je bio pravi tuning..ko da su tvornički nabrijani


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #162 : 19. Rujan, 2009., 15:39 »
Evo nakon malo igranja, mogu reći da je igra dobra, iako je mogla biti bolja ;) :D

Šteta da ju nisu napravili sa free rom-om i sa malo više nabrijavanja i onda bi to bio najbolji NFS ikada, ovako je samo neki prosječan NFS :thumbs:

A evo vam još malo SS-a: :D (Kao što ste primijetili promjenio sam ekstenziju, sada uslikam u PNG umjesto JPG pa je i veličina slike oko 2MB te sada uppam na Imagesforme)  :thumbs:







































Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #163 : 19. Rujan, 2009., 15:44 »
nemoj stavljat slike s bmw-om.mogao si stavit i ostale aute.
Tražim pin codove nintendovih igara i konzola za nintendo club.brojeve na pm ili email.hvala unaprijed!

Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #164 : 19. Rujan, 2009., 15:46 »
Samo s bmw-ovima i vozim :mrgreen:

Kada kupim neko drugo auto, onda ću i njega uslikat :D

EDIT:

Evo, snimio sam vam i video te ga uppao na youtube :mrgreen:

Komentirajte malo :D

http://www.youtube.com/watch?v=oi3TKHH3LGI&

Kliknite desni klik na njega i onda na watch on youtube te ćete ga tamo moći gledati u HD rezoluciji :thumbs:
« Zadnja izmjena: 19. Rujan, 2009., 16:26 Downloading »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9