HCL.HR

Need for Speed: Shift

  • 247 Odgovora
  • 47300 Hitova
*

Ben

  • *
  • 104
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #165 : 19. Rujan, 2009., 17:05 »
Evo nakon malo igranja, mogu reći da je igra dobra, iako je mogla biti bolja ;) :D

Šteta da ju nisu napravili sa free rom-om i sa malo više nabrijavanja i onda bi to bio najbolji NFS ikada, ovako je samo neki prosječan NFS :thumbs:
I što bismo dobili? Jedno te isto smeće kao unazad nekoliko godina. To što si upravo nabrojao je i kočilo ovaj serijal. Želiš free roam modus i nabrijavanje? Igraj San Andreas.

Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #166 : 19. Rujan, 2009., 20:19 »
Evo nakon malo igranja, mogu reći da je igra dobra, iako je mogla biti bolja ;) :D

Šteta da ju nisu napravili sa free rom-om i sa malo više nabrijavanja i onda bi to bio najbolji NFS ikada, ovako je samo neki prosječan NFS :thumbs:
I što bismo dobili? Jedno te isto smeće kao unazad nekoliko godina. To što si upravo nabrojao je i kočilo ovaj serijal. Želiš free roam modus i nabrijavanje? Igraj San Andreas.

Koliko znam, na San Andreasu se nije moglo nabrijavat aute kao na NFSU 2 ;)

Uostalom, NFSU 2, skoro svi govore da im je najbolji NFS ikada, a imao je free roam i nabrijavanje autiju ;)

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #167 : 19. Rujan, 2009., 22:06 »
Svi NFS fanovi (u živo jel) će reć da je NFSU1 320948923 puta bolji od U2, a nekolicini je NFS5:PU još bolji.

Meni je četvorka ownala.  \:D/

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #168 : 19. Rujan, 2009., 22:41 »
ne znam, ja kad zamislim need for speed, sjetim se kako mi je ponekad falilo brzine da bježim policajcima pa sam većbao sve zavoje i ownao sam... dakle potrebujem brzinu... i onda se sjetim da igram need for speed... neprocjenjivo...

ovo je kurac sisa hljeb  :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #169 : 20. Rujan, 2009., 15:24 »
Evo, pošto ste se bunili da imam samo BMW-ove na slikama, evo vam SS-ovi sa različitim autima :D








































*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #170 : 20. Rujan, 2009., 15:51 »
koji ti je vrag, zašto uploadaš png-e?


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #171 : 20. Rujan, 2009., 15:56 »
Stavljaj rađe u jpg, slika bude i do 10 puta manja.  Koliko si vremena uopće to uploadao? Ono svaka slika ima 2-3 mb. :ave:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #172 : 20. Rujan, 2009., 15:58 »
koji ti je vrag, zašto uploadaš png-e?
Stavljaj rađe u jpg, slika bude i do 10 puta manja.  Koliko si vremena uopće to uploadao? Ono svaka slika ima 2-3 mb.

Zato jer se tako valjda smatra uploaderom  :hihi:

(Kao što ste primijetili promjenio sam ekstenziju, sada uslikam u PNG umjesto JPG pa je i veličina slike oko 2MB te sada uppam[/b] na Imagesforme)  :thumbs:
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #173 : 20. Rujan, 2009., 16:00 »
koji ti je vrag, zašto uploadaš png-e?

Zato jer je kvalitetnija slika ;)
Ali izgleda da vam se ne sviđa ovako :(

@  $h4d0w

Ok, onda nadalje ću opet postavljat JPG ;)

I uploadao sam ih 10-setak minuta ;)

@ Armor

Haha, jako smiješna fora :(

Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #174 : 20. Rujan, 2009., 18:28 »
Zašto neigraš iz kabine?  :(
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

*

Tola

  • **
  • 429
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #175 : 20. Rujan, 2009., 18:32 »
Zašto neigraš iz kabine?  :(
kokpit pobogu

Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #176 : 20. Rujan, 2009., 18:38 »
Imam problem.
Ovako znači: Nakon što sam nešto po kontrolama prčko, skretanja su mi postala preosijetljiva. Dolazi do granice neigrivosti. Molio bih pomoć ako netko zna nešto?!

Hvala

Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #177 : 20. Rujan, 2009., 18:59 »
Zašto neigraš iz kabine?  :(

Jer mi je bolje ovako da vidim cijelo auto ;)

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #178 : 20. Rujan, 2009., 19:43 »
@domagoj

pa vrati na default, vjerujem da ima ta opcija. ako ne, na 33% je steering deadzone, i još imaš onaj speed steering sensivity, ne sjećam se koliko.

Odg: Need for Speed: Shift
« Odgovori #179 : 20. Rujan, 2009., 19:47 »
Uff hvala. Probaču pa javim.

EDIT: Malo je pomoglo. Al hvala.
« Zadnja izmjena: 20. Rujan, 2009., 20:15 Domagoj1995 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9