HCL.HR

TES: Oblivion

  • 635 Odgovora
  • 120308 Hitova
*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: TES: Oblivion
« Odgovori #360 : 05. Travanj, 2006., 20:44 »
Pa je li trebaš uzeti samo ta jajca ili šta? možda ti ta strelica označava samo jezero gdje možeš naći te ribe, a ne neku specifičnu metu

je..al kaj onda dalje?? Kaze na jezero a tam nemam kaj raditi.. nema nekog pokazatelja da bi oso nakam drugam

tu sam ja baš sad.jednostavno moraš pratit onu zelenu strelicu kad uđeš u jezero.neka ti uvijek strelica pokazuje pravo odnosno ravno.vidjet ćeš da nakon nekog vremena kad ćeš pratit strelicu i ić u smejru koji pokazuje ona će se naglo pomaknuti to znači da si upravo prošao preko ribe zaroni i kokni ju
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: TES: Oblivion
« Odgovori #361 : 05. Travanj, 2006., 21:03 »
al meni stoji ..
jednu sam koknuo  :?
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Penistone

  • *
  • 107
  • HALF-LIFE 2 CARUJE
Re: TES: Oblivion
« Odgovori #362 : 05. Travanj, 2006., 21:14 »
Ej ako neznate riješit qust to nije bug, jednostavno ste glupi. Jebo vas pa ljudio koji van daju quest sve van objasne. Tak quest s ribama trebaš skupit 8 scales ili ti ga lustre od ribe neke specijalne, reka ti je strai di su točno.
"Gentleman, I am pain!"

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Re: TES: Oblivion
« Odgovori #363 : 05. Travanj, 2006., 21:16 »
kak čovijek dijeli komplimente...ban 4 life

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: TES: Oblivion
« Odgovori #364 : 05. Travanj, 2006., 21:20 »
Ej ako neznate riješit qust to nije bug, jednostavno ste glupi. Jebo vas pa ljudio koji van daju quest sve van objasne. Tak quest s ribama trebaš skupit 8 scales ili ti ga lustre od ribe neke specijalne, reka ti je strai di su točno.

aj čitaj jebote, a onda pljuj..

Ja sam jajca skupio. To sam pratio jednu strelicu..ukokao ribu i uzeo ta jajca..
Onda je isla druga strelica i pizdila po mapi.. onda je stala.. ja tu sad ronim di stoji al niš nema..
To te pitam..

po drugi put: neces ti meni govoriti sto cu i kako sa zivotom..
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Re: TES: Oblivion
« Odgovori #365 : 05. Travanj, 2006., 22:12 »
to je ako se ne varam quest za onog ribara? di moras 12 scalesa skupit?

kao 1. blaster 32, scales nisu jajca, to su ljuske od ribe
2. trebas pobit 12 riba i uzet njihove ljuske, ti nemoras pratit quest marker, on ti pokazuje di su ribe, al ti ih mozes nac i bez njega

*

Penistone

  • *
  • 107
  • HALF-LIFE 2 CARUJE
Re: TES: Oblivion
« Odgovori #366 : 06. Travanj, 2006., 00:57 »
to je ako se ne varam quest za onog ribara? di moras 12 scalesa skupit?

kao 1. blaster 32, scales nisu jajca, to su ljuske od ribe
2. trebas pobit 12 riba i uzet njihove ljuske, ti nemoras pratit quest marker, on ti pokazuje di su ribe, al ti ih mozes nac i bez njega
Bravo neko mu je lipo objasnia kakav je kretena, aj blasteru uvati se DOD:S, nije ovo za tebe. Nemoran ti ja govorit šta češ sa životon ionako ti je jadan. Ja san ti već maloprije reka da su to ljuske ili lustra po splitski. Imaš kupit learn English in 21days kupi to stari.
"Gentleman, I am pain!"

*

Penistone

  • *
  • 107
  • HALF-LIFE 2 CARUJE
Re: TES: Oblivion
« Odgovori #367 : 06. Travanj, 2006., 01:03 »
Ne želin srat po vama koji stalno zapitkujete amo reć glupasta pitanja, lako rješiva ali sto puta san reka LJUDI KOJI VAN DAJU QUEST VAN SVE REĆU SAMO IH SVE ISPITAJTE. kao šta je za uređenje kuće ili za ljuske (jaja od ribe hahah). Inače nema ništa protiv pitanja kao želite tako igrat igru, da van mi drugi rješavamo sitne glupaste onda ok.  :alright:
Bring on the questions! Fire On. :naughty:
"Gentleman, I am pain!"

*

Kefa

  • *
  • 110
  • Never hesitate...
    • http://www.wow-cro.com/index.asp
Re: TES: Oblivion
« Odgovori #368 : 06. Travanj, 2006., 01:14 »
Ne želin srat po vama koji stalno zapitkujete amo reć glupasta pitanja, lako rješiva ali sto puta san reka LJUDI KOJI VAN DAJU QUEST VAN SVE REĆU SAMO IH SVE ISPITAJTE. kao šta je za uređenje kuće ili za ljuske (jaja od ribe hahah). Inače nema ništa protiv pitanja kao želite tako igrat igru, da van mi drugi rješavamo sitne glupaste onda ok.  :alright:
Bring on the questions! Fire On. :naughty:

Covjek se zabunio u FANTSY IGRI GDJE IMA PUNO CUDNIH SRANJA i ti sada mislis da si car? Sve to sto si nam ti tako lijepo rekao vec znamo i sumjam da trebamo tvoju pripovjedu u ovom topicu... I molim te, nauci se pisati hrvatski pravilno tako da se razumije prije nego sto se pravis.  :alright:

Inace, koja je po vama klasa najbolja klasa za close-combat? Warrior ili ima jos opcija?


EvE Online: - Nick: Texo
Corporation: Wasteland Industries [ W-I-N ]
Alliance: Chimaera Pact
-----
WoW: Account Frozen
Profile ---> http://wow.allakhazam.com/profile.html?61145

*

Vatra

  • *
  • 83
  • Burn, baby! Burn!
    • FlameFame
Re: TES: Oblivion
« Odgovori #369 : 06. Travanj, 2006., 07:45 »
definitivno warrior

btw: jel ima tko onaj link za construction set za Oblivion... ne stignem baš puno kopati okolo da ga sam nađem, pa ako bi netko bio toliko dobar da mi ga posta... :D
« Zadnja izmjena: 06. Travanj, 2006., 07:49 Vatra »

Re: TES: Oblivion
« Odgovori #370 : 06. Travanj, 2006., 10:27 »

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: TES: Oblivion
« Odgovori #371 : 06. Travanj, 2006., 11:29 »
ne brini blaster i mene živciraju ova dva lika

lijepo sam vam rekao ako vam smetaju naša pitanja ne morate na njih odogovarat.na forumu postoji još barem 10 ljudi koji igraju oblivion i znaju odgovor i koji neće pljuvati po nekom ko to ne zna.

igra jest glupa i bugovita, i neke stvari se ne mogu skužit isprve. možda čovjek nije igrao morowind pa su mu ovakve stvari nove za razliku od vas veterana koji sad izigravate neke face jer vi znate preć kvest sa ribom.

i treće, blaster i pola ekipe sa foruma će možda moć igrat i proć oblivion i biti će sretni dok bi vas ownali u bilo kojem fps-u.ne pljuj po fps jer to je grijeh. igrao sam oboje i sad znam da su zabavniji od obliviona.

ali jebiga nastavljam igrati.

Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Re: TES: Oblivion
« Odgovori #372 : 06. Travanj, 2006., 11:43 »
lol beaver ko vrijedja koga............
samo sam mu pomogo oko questa
i oko engleskog vokabulara :)
i ko je pljuvo po fps-u?
lol pa igro sam cod online u klanovima vise od pola godine (presto zbog manjka zivota :))
neznam sta sam reko protiv blastera i fps-a, molimte mi pokazi

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: TES: Oblivion
« Odgovori #373 : 06. Travanj, 2006., 11:46 »
lol beaver ko vrijedja koga............
samo sam mu pomogo oko questa
i oko engleskog vokabulara :)
i ko je pljuvo po fps-u?
lol pa igro sam cod online u klanovima vise od pola godine (presto zbog manjka zivota :))
neznam sta sam reko protiv blastera i fps-a, molimte mi pokazi

Ne govori za tebe nego za Penistone-a, i molim vas ne flejmajte i spamajte jer ću brisat postove  :chair:

*

Penistone

  • *
  • 107
  • HALF-LIFE 2 CARUJE
Re: TES: Oblivion
« Odgovori #374 : 06. Travanj, 2006., 11:54 »
Crusader rula!
"Gentleman, I am pain!"

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9