HCL.HR

TES: Oblivion

  • 635 Odgovora
  • 120461 Hitova
*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: TES: Oblivion
« Odgovori #465 : 17. Travanj, 2006., 13:14 »
Neznam jel se to meni čini, ali nekako kao da je premalo mage itema :? počeo sam ponovno sa mageom, pa se brinem :lol:
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Flea

  • **
  • 494
    • http://www.frusciante.hrhosting.net
Re: TES: Oblivion
« Odgovori #466 : 17. Travanj, 2006., 19:36 »
radin misije za one vampire i sad je misija da ubijen nekog Van nešto tako nekako, to je misija posli one kad didici bacin glavu od neke životinje na njega... uglavnom uđem u onu kanalizaciju i dođen do dijela kad oni vojnici pričaju, skužija san da se moran šuljat po mraku, ali ne znam kako to dobro izvest uvik me vide, savjet?
također priključija san se onon mag... tako nekako  :lol: guildu i sad mi je ona ženska dala misiju da nešto na j' nađen  :lol: razgovaran sa onin tipon i onon alkemičarkon al oni ništa ne kažu i ne mogu dalje
ajd pomagajte, vidite da san budala

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: TES: Oblivion
« Odgovori #467 : 17. Travanj, 2006., 20:07 »
Jel postoje u igri famozni mark & recall, te almsivi i onaj drugi intervention? Nije mi se dalo pregledavat sve Mages guildove.

Re: TES: Oblivion
« Odgovori #468 : 17. Travanj, 2006., 21:46 »
Jel postoje u igri famozni mark & recall, te almsivi i onaj drugi intervention? Nije mi se dalo pregledavat sve Mages guildove.
ne

Flea: nema nade za tebe :alright:

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: TES: Oblivion
« Odgovori #469 : 17. Travanj, 2006., 21:55 »
radin misije za one vampire i sad je misija da ubijen nekog Van nešto tako nekako, to je misija posli one kad didici bacin glavu od neke životinje na njega... uglavnom uđem u onu kanalizaciju i dođen do dijela kad oni vojnici pričaju, skužija san da se moran šuljat po mraku, ali ne znam kako to dobro izvest uvik me vide, savjet?
također priključija san se onon mag... tako nekako  :lol: guildu i sad mi je ona ženska dala misiju da nešto na j' nađen  :lol: razgovaran sa onin tipon i onon alkemičarkon al oni ništa ne kažu i ne mogu dalje
ajd pomagajte, vidite da san budala

Prvo nauči pisat hrvatski jezik, a onda daj malo podrobnije informacije, pa će ti netko možda i odgovorit.

*

Flea

  • **
  • 494
    • http://www.frusciante.hrhosting.net
Re: TES: Oblivion
« Odgovori #470 : 17. Travanj, 2006., 22:01 »
radin misije za one vampire i sad je misija da ubijen nekog Van nešto tako nekako, to je misija posli one kad didici bacin glavu od neke životinje na njega... uglavnom uđem u onu kanalizaciju i dođen do dijela kad oni vojnici pričaju, skužija san da se moran šuljat po mraku, ali ne znam kako to dobro izvest uvik me vide, savjet?
također priključija san se onon mag... tako nekako  :lol: guildu i sad mi je ona ženska dala misiju da nešto na j' nađen  :lol: razgovaran sa onin tipon i onon alkemičarkon al oni ništa ne kažu i ne mogu dalje
ajd pomagajte, vidite da san budala

Prvo nauči pisat hrvatski jezik, a onda daj malo podrobnije informacije, pa će ti netko možda i odgovorit.
pa ako ste prešli onda valjda znate... 3. misija kod onog vampira, dođen ja mislin u imperial prison i sad tu moran bit nekoga, al moran proć kraj puno čuvara ne zapažen, pitan savjet za šuljanje, jer me uvik uberu i ubiju


PS riješija san:
movetoqt   Teleports you to your quest target ;)
« Zadnja izmjena: 17. Travanj, 2006., 22:15 Flea »

Re: TES: Oblivion
« Odgovori #471 : 18. Travanj, 2006., 00:22 »
pa ako ste prešli onda valjda znate... 3. misija kod onog vampira, dođen ja mislin u imperial prison i sad tu moran bit nekoga, al moran proć kraj puno čuvara ne zapažen, pitan savjet za šuljanje, jer me uvik uberu i ubiju


PS riješija san:
movetoqt   Teleports you to your quest target ;)
dakle logicki bi bilo da ides od sjene do sjene, da nosis light (ili obicnu odjecu) armor, i da nikad se ne suljas dok si u vidokrugu strazara, dakle tek kad se okrene ledjima....
eo kad bi ti bio lopov ili neko ko se mora suljat, jel bi iso po sjenama di je mrak il bi ravno strazaru pod oci pod svjetlo???
logika, flea, logika


Edit: besramni chit to bi trebo bit last resort, meni je taj quest bio cista uzivancija

*

Flea

  • **
  • 494
    • http://www.frusciante.hrhosting.net
Re: TES: Oblivion
« Odgovori #472 : 18. Travanj, 2006., 08:54 »
pa ako ste prešli onda valjda znate... 3. misija kod onog vampira, dođen ja mislin u imperial prison i sad tu moran bit nekoga, al moran proć kraj puno čuvara ne zapažen, pitan savjet za šuljanje, jer me uvik uberu i ubiju


PS riješija san:
movetoqt   Teleports you to your quest target ;)
dakle logicki bi bilo da ides od sjene do sjene, da nosis light (ili obicnu odjecu) armor, i da nikad se ne suljas dok si u vidokrugu strazara, dakle tek kad se okrene ledjima....
eo kad bi ti bio lopov ili neko ko se mora suljat, jel bi iso po sjenama di je mrak il bi ravno strazaru pod oci pod svjetlo???
logika, flea, logika


Edit: besramni chit to bi trebo bit last resort, meni je taj quest bio cista uzivancija
da samo šta ja nisan zna da treban imat light armor! nema veze to san priskočija sad nastavljamo dalje  :naughty:

nego hvala na detaljnom opisu, daj mi svoj kućni broj ili mob da te nazovem ka nešto zapne  :lol: :naughty: :lol:

*

Vatra

  • *
  • 83
  • Burn, baby! Burn!
    • FlameFame
Re: TES: Oblivion
« Odgovori #473 : 18. Travanj, 2006., 14:45 »
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!

sejvo sam si igru, i ugasio jer sam išao ručat. igrao moj brat svoje, pa i on ugasio. došo opet ja da ću loadat ono svoje, kad... PAF! izađe iz igre. ja mislio krcat RAM, pa resetiro komp. upalim ja opet, loadam i ono isto sranje. počne se učitavat i izađe iz igre, direkt na desktop. ja reinstallam igru, pa ajmo opet. daću loadat, on opet izađe. počnem ponovo, prođem kanalizaciju, sejvam. loadam ono svoje, ali opet izađe. koji se to klinac dešava zna li itko???

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: TES: Oblivion
« Odgovori #474 : 18. Travanj, 2006., 14:52 »
bugz0r ili neka vrst bad savea

vjeruj mi kad kažem da ih je igra puna. evo baš gledam neki dan frend mi savea i loada igru i od tada mu lik cijelo vrijeme strejfa u desno. isključimo tipkovnicu opet isto, promijenimo tipkovnicu opet isto.moram li reći kako je cd poslije izgledao.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: TES: Oblivion
« Odgovori #475 : 18. Travanj, 2006., 15:05 »
ma ja sam imao isti problem...

to mi se znalo dogoditi kad sam sejvao u vrijeme borbe...

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: TES: Oblivion
« Odgovori #476 : 18. Travanj, 2006., 15:14 »
Pokušaj loadati zadnji autosave
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Vatra

  • *
  • 83
  • Burn, baby! Burn!
    • FlameFame
Re: TES: Oblivion
« Odgovori #477 : 18. Travanj, 2006., 16:02 »
Pokušaj loadati zadnji autosave
to mi je od brata...  :icon_frown:

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: TES: Oblivion
« Odgovori #478 : 18. Travanj, 2006., 20:06 »
zajebi igro 5 sati igru i preso dosta i sjevam sve u neki folder i da da lik se zaglavi izmedu kamena i jebeni oblivion sejva.. mogu loudat al sam zarobljen izmedu kamena  :chair:
easy-forex-basics.blogspot.com

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: TES: Oblivion
« Odgovori #479 : 18. Travanj, 2006., 21:22 »
tako sam bio i ja, zabrinuo sam se, ali sam se sjetio da postoji Fast travel :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9