HCL.HR

A Song of Ice and Fire (SPOILERS)

  • 637 Odgovora
  • 66228 Hitova
*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #420 : 17. Srpanj, 2017., 15:44 »
Pomoće njemu barba Sam valjda  :D

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #421 : 17. Srpanj, 2017., 17:36 »
Ja jedva čekam susret Jon-a i Daenerys,baš me zanima kakav će taj odnos biti i u kojem će pravcu krenuti.
Ono kad shvatiš da će se za par epizoda skupiti na jednom mjestu praktički svi dobri likovi u ovoj seriji,tj ovo što ih je malo ostalo sa moralom i poštenjem.   :approve

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #422 : 17. Srpanj, 2017., 20:58 »
Odlican pocetak sezone, najdrazi mi je bio pocetak sa Arijom, kako ljep osjecaj osvete, ej.. Zivo me zanima koji je k sa onim dvorcem na kraju zida, sta je Hound vidio u vatri.. I da, bilo je ljepo vidjet one flotu kako dolazi u Kingslanding, hobotnica na celu i sisaj.. Rika zmajeva me isto najezi... Ocekujem velike spektakle u ovoj i sljedecoj epizodi.. Tu je i Trooki Gavran, za kojeg sam uvjeren da ce imat kljucnu ulogu u borbi protiv Whitewalkera..

E da, onaj Dragonglass, ja sam bio uvjeren da njega stvaraju zmajevi i da ce zmajevi od Deny to nekako napravit i da ce se koristit u bitci.. Ono, tipa da kad zmajevi rigaju vatru u kamen ili nesto slicno, da se stvara taj Dragonglass.

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #423 : 24. Srpanj, 2017., 11:23 »
Momci jeste pogledali epizodu?
Nisam ocekivao da ce se ovako brzo sve zakuhati, ali dobro ipak ima samo 7 epizoda
I da ona scena sa Jorahom i Samom, prvi puta da sam morao malo okrenuti glavu u got-u, a pre toga sam stvarno dosta toga video u zadnjih 6 sezona

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #424 : 24. Srpanj, 2017., 18:44 »
Kako se onaj ludak bacio u more, hahah kako dobra scena, ejj, nisam ocekivao da ce se onako poplasit i prisjetit starih dana. Jos jedna odlicna epizoda, jedva cekam sastajanje Jona i Deny. Moram priznat da me Deny prvi put nazivcirala sa svojim stavom, neznam zasto. Zivo me zanima sta ce Cercei napravit sa onim poklonom, bit ce gadno ako je netko ne izvuce. Sve u svemu dobra epizoda, hype je sve jaci, jos je ostalo 5 epizoda i onda jos godina dana cekanja, tuzan sam na tu pomisao.

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #425 : 25. Srpanj, 2017., 16:44 »
Koliko memova ima na temu bacanja pa to nisu istine hahahah,Jedna od boljih scena dobio momak vietnam flashbacks.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #426 : 25. Srpanj, 2017., 17:27 »
Moram priznat da me Deny prvi put nazivcirala sa svojim stavom, neznam zasto.

PMS

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #427 : 25. Srpanj, 2017., 17:46 »
Mozda je i to..

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #428 : 31. Srpanj, 2017., 03:10 »
Scena na kraju je neopisivo zadovoljavajuča.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #429 : 31. Srpanj, 2017., 12:11 »
Meni opet super epizoda,baš uživam u svakoj sceni ove sezone.

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #430 : 31. Srpanj, 2017., 14:13 »
Jako mi je drago sto su se Bran i Sansa opet sastali, nakon svega sto su prosli, jos samo da Arya dode i porodica opet na okupu
Mada kontam da ce Bran imati vaznu ulogu u Littlefingerovoj sudbini, reci ce Sansi da je on izdao Neda posto on moze da vidi sve i Arya ce ga ubiti

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #431 : 31. Srpanj, 2017., 14:40 »
Bran je ispao totalni creeper  ;)

Littlefinger i Varys ove sezone kao da su se pogubili nakon svih svojih spletkarenja.

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #432 : 31. Srpanj, 2017., 16:33 »
Tek sam sada saznao da su jos u 11-om mesecu prosle godine dogodio leak i da je plot za svih sedam epizoda bio tada otkriven, i procitao sam za prve tri epizode leak, i ne samo da je donekle tacan, nego je leak bio 100 posto tacan,  sto znaci i da je ostatak tacan, ne kontam kako su dopustili da im se to dogodi

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #433 : 31. Srpanj, 2017., 17:32 »
KO JE KĆERKA OD CERSEI??????

nezz jesam li glup, zaboravljiv il nešto, al ja nikad tu žensku na ekranu nisam vidio u ovih 7 sezona

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #434 : 31. Srpanj, 2017., 19:25 »
Myrcella Baratheon



U drugoj sezoni ju Tyrion posalje u Dorne da se uda za princa Trystanea, bojeci se za njenu sigurnost posto je Stannisova vojska dolazila
U petoj sezoni, bojeci se osvete za Oberynovu smrt, Cercei salje Jamiea i Bronna da ju vrate, stizu u pravi momenat da ju spasu od sand snakesa
Kralj Doran koji je hteo mir salje ju nazad u prestolnicu sa svojim princom, na oprostaju ju Ellaria poljubi te ju time truje
Umire Jamieu na rukama u brodu, netom pre toga je saznala da mu je on pravi otac

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9