HCL.HR

A Song of Ice and Fire (SPOILERS)

  • 637 Odgovora
  • 65459 Hitova
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #525 : 22. Kolovoz, 2017., 14:13 »
I izasao je navodni leak za osmu sezonu, cela skripta i procitao sam, ako stvarno bude tako kako tamo pise onda su se scenaristi lepo posrali na sve sto su izgradili u prvih 7 sezona

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #526 : 22. Kolovoz, 2017., 14:16 »
A eto, ovo što wyzard kaže ima smisla, al svejedno je to malo po meni flaw. Ako im je stvarno htio naudit, a sudeći po drugom bačenom koplju kada su poletili, jeste, mogao je bacit koplje na drogona i to bi sigurno dobru štetu nanjelo. Možda ne bi zmaj ni mogao poletiti sa svima njima onda nezz.

On je onog manjeg zmaja probo negdje u predjelu vrata, a to je isto mogao uraditi i s velikim zamjem realno...

*

9mlg9

  • Gost
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #527 : 22. Kolovoz, 2017., 14:42 »
A mogao je i ne čekat bezveze i spičkat ove tijekom noći s par koplja. Zašto je čekao? Dany ne bi znala jesu li živi ili mrtvi, dakle mogao ju je namamiti i bez njih živih.

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #528 : 22. Kolovoz, 2017., 14:53 »
Ma ništa to nema smisla to su samo nagađanja. Isto da kažemo možda je Night King htio dokrajčiti jednog po jednog zmaja pa nije birao kojeg će prvo, što je i najbliže logici ali nije

Po teoriji vatra nema nekog efekta na zmaja tako da mu  ona nije nanijela nikakvu štetu. Nije mi jasno zašto su zmajevi tako ranjivi. Trebali su biti dosta izdržljiviji i okrutniji.
Ako im led ne škodi zašto onda nisu doplivali do onog otočića na kojem su ostali zarobljeni ili su dovoljno inteligentni pa su čekali da  hladnoća učini svoje. Bili su svi u šoku naravno, ali ta scena zapravo u realnom vremenu nije trajala minutama da bi ih mogao neko sasjeći već je trajala par sekundi ali je prikazana tako da se što bolje dočara bol zbog gubitka zmaja i šok.

Možda bi bilo realnije da je Night King podigao ruke kao Mojsije iznad mjesta gdje je pao zmaj i potom Viserion uskrsne, ali eto uspjeli su pronaći lance kao i suha drva sa kojim su uspjeli zapaliti vatru kao zamku za bijele šetače

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #529 : 22. Kolovoz, 2017., 14:54 »
hacksor@

Gdje si pročitao ?

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #530 : 22. Kolovoz, 2017., 14:57 »
A mogao je i ne čekat bezveze i spičkat ove tijekom noći s par koplja. Zašto je čekao? Dany ne bi znala jesu li živi ili mrtvi, dakle mogao ju je namamiti i bez njih živih.

Moga je ali vidiš da je lik strpljiv i ne žuri mu se, čeka da se smrznu što bi se i desilo da ih Deny nije spasila

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #531 : 22. Kolovoz, 2017., 14:58 »
Pardon, ubili bi ih oni zombiji

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #532 : 22. Kolovoz, 2017., 15:40 »
hacksor@

Gdje si pročitao ?

http://www.desinerd.co.in/game-of-thrones-season-8-episode-1-leak-script/

Imas ovde od prve do seste epizode, nadam se da je neki los fanfiction

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #533 : 22. Kolovoz, 2017., 16:23 »
Ha...a ne znam. Možda i nije ? Tko bi znao.

Nisam još pročitao. Razmišljam hoću li uopće.  Ako bude prevelika pauza između sljedeće sezone možda i budem

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #534 : 28. Kolovoz, 2017., 03:25 »
O Bog te jebo šta je ovo bilo nočas.  :ave:  :clap:  :clap:  :clap:  :clap:  :clap:

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #535 : 28. Kolovoz, 2017., 18:34 »
Čitava sezona mi je bila odlična,a zadnjih pola sata ove epizode savršenstvo. Jaime brat  :clap:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #536 : 28. Kolovoz, 2017., 20:39 »
Ne mogu vjerovati da je kompletna sezona završila a da mi nijedan drag lik nije umro i da se nije desilo ništa loše  :clap:. Ova je sezona (zajedno za zadnje 2 epizoda prethodne) je bila nagrada za svu patnju koju smo preživjeli  :piva:.

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #537 : 28. Kolovoz, 2017., 21:03 »
Tormund će valjda bit dobro,možda lagano prehlađen ispod snijega,,,"Big women" treba imat nekoga after all.

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #538 : 28. Kolovoz, 2017., 21:26 »
Ova zadnja scena je vjerovatno najbolja stvar koju sam vidio na tv-u ikada. Ne mogu doći sebi, svaka čast HBO  :ave: :ave: :ave:
Ova i treća epizoda definitivno omiljene u 7. sezoni. Ako je istina da 8. izlazi tek 2019. nadam se da će se debeljko udostojiti i izbaciti 6. knjigu sljedeće godine da prekratim vrijeme.
Ako i Tormund preživi, likovi su definitivno dobili nove plot armore u zimskoj kolekciji, red je. Plus, Emilia is back  :mrgreen:

Šteta Littlefingera, baš sam nekako mogao njega da vidim na prijestolu na kraju. Možda bude u knjizi  :approve

P.S. Night King do pobjede  :hiha:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #539 : 28. Kolovoz, 2017., 23:42 »
Malo mi je glupo srusio zid, sta uopce on ono riga? Nekakvu munju i led?

Al sve u svemu odlicna sezona i posljednja epizoda, Jammie je kralj totalni, svaka mu cast.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9