HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1705925 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13995 : 02. Svibanj, 2013., 20:29 »
Iron Man 2 (2010)

Prvi dio filma dosta mlak i nezanimljiv u odnosu na original. Dosta me stvari smorilo, a ponajviše Sam Rockwell koji je iritantno govno, baš nepodnošljiv do maksimuma. Dok druga polovica filma nadokađuje sve to. Zamjena Terrence Howarda Don Cheadleom mi nije pasala, jer obožavam Terrencea. Mickey Rourke kao Ivan Vanko apsolutno savršen, baš ubija. Nevjerovatno koliko stoji AC/DC Iron Manu i općenito Downeyu. Baš mi je puno bolje sjeo u drugom gledanju iako je pola filma govnasto malo, ali druga polovica kao što sam već rekao nadoknađuje sve loše. Još samo da se dotaknem Scarlett Johansson. Ta žena, nezz mogao bi ju satima gledat. Scene s njom su naravno horny time. Dobra akcija i savršen villain uz odličnu glazbu.



8.0

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13996 : 02. Svibanj, 2013., 20:40 »
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13997 : 02. Svibanj, 2013., 20:47 »
Savršeno. :hihi:

9.6

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13998 : 02. Svibanj, 2013., 20:52 »
Star Wars: A New Hope (1977)
"Use the force, Luke." Originalni Star Wars i '77 (Ne računajući promjene) i što reći... definitivno naj "umjetničkiji" od trilogije, i meni osobno najmanje drag. Doduše, postavio je temelje za daljnji rad. Film jednostavno ima najkarizmatičniji set likova ikad i točka. Tolki je užitak gledati i slušati njihove razgovore, a pogotovo Chewie i Solo. Tako je dobro gledat film sa pričom u kojoj nema rupa, nema bedastoča i u kojoj se nakon pola sata ne zaboravi na prvobitni zaplet filma te koja zapravo ima nekakvog. Ne viđa se to pre često danas. Stvorili su taj neki čudesan svijet kojega moraju svi vidjeti bar jednom u životu.
9.0

Star Wars: The Empire Strikes Back (1980)
"I am your father! Noooooooooo!" Radi upravo ono što bi svaki kvalitetan nastavak trebao: uzima prvobitne likove, dodaje par novih - dobrih i loših, nastavlja priču i proširuje univerzum sa novim spletkama i lokacijama. Nakon uzbudljivog početka na Hothu i mističnih razgovora sa Yodom na Degobahu ide Vader / Skywalker borba koja je valjda naj scena ikad na filmu, skupa sa borbom iste dvojice u sljedećem nastavku. Najkvalitetnije režiran IMO i pun je tamnijih tonova koji tako čudno, ali tako dobro idu u kombinaciji sa blagom dozom klasičnog Han Solo humora. Isto must see za sve.
9.4

Star Wars: Return of the Jedi (1983)
"It's a trap" Veliko finale jedne od najboljih trilogija ikad. Najviše prekrasne akcije. Drago mi je da su Landa Calrissiana iliti naj crnca ikad puno više uključili u priču nego u prethodnom. Opet savršena Lightsaber bitka na kraju i sve skupa odličan komad Sci-Fia. Ewoksi u savršeni. Ma zahebavam se samo, doduše, prilično sam neutralan po tom pitanju. Jedina mana mi je malo slabiji početak u Jabbinoj palači. One i space bendovi i prostitutke su mi jednostavno mrvicu isforsirani. Ali Leia u metalnom bikiniju i nastavak film od pustinje nadalje sve nadoknađuju.
9.2
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13999 : 02. Svibanj, 2013., 20:58 »
:hihi:

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14000 : 02. Svibanj, 2013., 22:55 »
The Place Beyond the Pines (2013)


U suštini je dosta dobar, al je nekako loše razrađen i nepotrebno razdužen u par navrata. Traje 2h i 20min što je hajde i okej, al se nakon niza događaja poprilično oduži i od jednom kao da gledaš neki novi film koji je dosta smorastiji i iritantniji. Al čim se sjetim da sam Hobita uspjeo do kraja pogledat, ovo je pis of kejk jel. I da, Ryan je ono type-cast, što meni paše,,, 7/10

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14001 : 02. Svibanj, 2013., 23:39 »
U kinu... ili? Ne vidim na popularnim izvorima filmovizije :(
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14002 : 03. Svibanj, 2013., 00:14 »
:hiha: u kinu.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14003 : 04. Svibanj, 2013., 07:22 »
:hiha: u kinu.
A taman izsasao DVDSCR super kvalitete ;)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14004 : 04. Svibanj, 2013., 10:05 »
stari moj star drek. :ave: sigurno neće jer dizni je kupio marvel i eto sad ne valja iron man a jj abrams radi na novim star warsima pa ga je iskvario je*eni dizni i sad će to pokvarit i star trek ili bolje reći star drek :ave:

stari moj jako volim pixar jer to piše na internetu i to je dizni al to ovdje nema veze :ave:

: ))))))))))
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14005 : 04. Svibanj, 2013., 10:13 »
A taman izsasao DVDSCR super kvalitete ;)

Slika na screenerima je dobra, ali je zvuk sranje obično.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14006 : 04. Svibanj, 2013., 12:08 »
A taman izsasao DVDSCR super kvalitete ;)

Slika na screenerima je dobra, ali je zvuk sranje obično.
Pobrkao si screener sa R5, R5 ti ima OK sliku i zvuk sa cam ripa ;)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14007 : 04. Svibanj, 2013., 13:09 »
Ma znam, al i screener mi isto nekako ne djeluje ravno DVDRipu. No u svakom slučaju daleko bliže nego cam.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14008 : 05. Svibanj, 2013., 10:49 »
Iron Man 3 (2013)
Nezz, uz sve one trailere i ostalo očekivao sam neki spektakl i ostao meh. Nije film loš, ali nije bome ni toliko dobar. Mnogi kažu da je bolji od dvojke, ali meni je skroz isti kao i dvojka. RDJ, Cheadle, Gwyneth svi naravno karizmatični i dobri. Isto bi reko i za Kingsleya (Koji totalno ne izgleda ko Bin Laden), ali su ga sje*ali na pola puta do kraja. Nije da mrzim njihovu tu šeradu, ali se osjećam bezvezno od toga. Also, trebali su povezati Mandarina sa organizacijom 10 Rings iz prvog (I nakratko drugog) filma, jer ipak im je on vođa. Ima akcije i humora i svega toga očekivanoga no rastegnut je malo negdje u sredini. Mogli su odrezati solidnih 10ak minuta. I na kraju bi onda 42 oklopa trebala biti neko iznenađenje? Kraljevi, niste ih trebali staviti u trailer onda. Niti više puta napominjati da je Tonyevo "glavno" odijelo kroz film Mark 42. Odite pogledat, zašto ne. Samo nemojte očekivati neko superhero remek djelo nego  prosječan akcijski ljetni film. I da, izbjegavati 3D, ne valja baš a i oči će vas boliti.
7.0

Sunshine (2007)
Zapanjuje me koliko dobro su uspjeli predočiti veličinu i grandioznost sunca i te njihove misije. Nije neki akcijski Sci-Fi tipa Trek, Wars di idu po svemiru i pucaju. Dosta me podsjeća na Aliena, ali bez samog aliena. Odličan soundtrack i super režirano. Likovi su dosta uvjerljivi. Par stvari mi je li la i malo sumnjivo, ali ajde. Tko voli svemirske filmove, samo naprijed s ovim.
8.0
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Draka

  • **
  • 186
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14009 : 05. Svibanj, 2013., 10:58 »
Braveheart 1080p , savrsenstvo. - 9.5
« Zadnja izmjena: 05. Svibanj, 2013., 11:21 Draka »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9