HCL.HR

Prijedlog

• 7 Odgovora
  • 1151 Hitova
*

Moltrex

• n00b
  • 2
Prijedlog
« : 05. Veljača, 2010., 00:17 »
Vidim da je ovdje SMF forum i da nije u sklopu sa sajtom, kad kažem u sklopu mislim ono da je gore na vrhu header od sajta, a ne da se forum posebno otvara, e to bi valjalo promijeniti. Još jedan prijedlog je da se kodira forum, a ne da koristite SMF i da se naprave korisnički profili, znam da i sada imaju profili, ali to nije to kad svaki sajt može imati ovakve profile. I zadnji prijelog je da korisnici mogu kreirati korisničke grupe i da se u te grupe mogu učlaniti dugi članovi.

E sada me još nešto zanima, jeli CMS od ovog portala pravio vlasnik, ili je neki free cms korišten pa je samo customiziran?

Toliko od mene.

Odg: Prijedlog
« Odgovori #1 : 05. Veljača, 2010., 00:26 »
kompliciranje frende. ovako je jednostavno, lijepo i radi.

grupe su apsolutno nepotrebne.

*

Ementaler

• Administrator
  • 39195
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
« Odgovori #2 : 05. Veljača, 2010., 00:37 »
Hvala što misliš na nas, ali zaista nema potrebe da se mijenjaju ili nadodavaju stvari koje predlažeš. :)

Forum je odvojen od portala iz nekoliko razloga (od kojih je glavni lakša čitljivost zbog fleksibilne širine foruma u ovome obliku), a osim toga integriran je sa portalom u vidu jedne registracije za portal i za forum. Takva povezanost nam je bitna, a ovakva "grafička" i u neku ruku "prividna" povezanost nam i nije toliko bitna. Dapače, ovako odvojeno je i bolje.

Kodirati forum kao što možda i znaš nije pretjerano lako, a na internetu postoje mnoga besplatna riješenja koja savršeno dobro obavljaju svoj posao. Jedno od takvih riješenja je i SMF kojega mi koristimo već duže vrijeme i sa kojime smo vrlo zadovoljni (uostalom navikli smo i mi i posjetitelji na njega). Daljnje stvari koje predlažeš već prerastaju u vid nekakvog social networking rješenja, što ne želimo na forumu. Ipak, to je samo forum. Možda jednom u budućnosti dobije više funkcija, ali za sada se korisnici snalaze savršeno dobro sa ovime i za kompliciranjem nema potrebe.

I da, HCL je pokretan našim osobnim CMS riješenjem.

*

Moltrex

• n00b
  • 2
« Odgovori #3 : 05. Veljača, 2010., 00:59 »
Hvala što misliš na nas, ali zaista nema potrebe da se mijenjaju ili nadodavaju stvari koje predlažeš. :)

Forum je odvojen od portala iz nekoliko razloga (od kojih je glavni lakša čitljivost zbog fleksibilne širine foruma u ovome obliku), a osim toga integriran je sa portalom u vidu jedne registracije za portal i za forum. Takva povezanost nam je bitna, a ovakva "grafička" i u neku ruku "prividna" povezanost nam i nije toliko bitna. Dapače, ovako odvojeno je i bolje.

Kodirati forum kao što možda i znaš nije pretjerano lako, a na internetu postoje mnoga besplatna riješenja koja savršeno dobro obavljaju svoj posao. Jedno od takvih riješenja je i SMF kojega mi koristimo već duže vrijeme i sa kojime smo vrlo zadovoljni (uostalom navikli smo i mi i posjetitelji na njega). Daljnje stvari koje predlažeš već prerastaju u vid nekakvog social networking rješenja, što ne želimo na forumu. Ipak, to je samo forum. Možda jednom u budućnosti dobije više funkcija, ali za sada se korisnici snalaze savršeno dobro sa ovime i za kompliciranjem nema potrebe.

I da, HCL je pokretan našim osobnim CMS riješenjem.

Ajde molim te dođi na MSN, dodao sam te.

*

Zapi

• Gost
« Odgovori #4 : 05. Veljača, 2010., 01:03 »
 :hihi: :ave: :ave:

*

mojsije

• Administrator
  • **
  • 519
  • HCL Secretary
    • HCL.hr
« Odgovori #5 : 05. Veljača, 2010., 13:36 »
moltrex, nisi njega dodao, dodao si mene :)

kao sto sam ti rekao i na msn-u, ementaler je glavni kada su u pitanju sve ove stvari koje te zanimaju vezano za forum i site i njemu se obrati na pm tu na forumu.

*

Alex

• *
  • 32
« Odgovori #6 : 05. Veljača, 2010., 14:51 »
kompliciranje frende. ovako je jednostavno, lijepo i radi.

grupe su apsolutno nepotrebne.

Može se i SMF integrirat u atranicu portala tako da iznad bude zaglavlje, meni i te stvari, i to jednostavno.
Ipak, zašto mijenjati neke stvari koje jednostavno rade.
Bolje da je forum zasebno nego u nekom iframeu ili što ti ja znam...  :thumbs:

*

Enemy666

• n00b
  • 1
« Odgovori #7 : 05. Veljača, 2010., 16:39 »
ja mislim da je ovako naj da stoji kak je i da se ne preserafa prefishe da ne dodje do kalopsa  :piva: oollllaa