HCL.HR

Prijedlog

• 1 Odgovora
  • 419 Hitova
*

Gamer101

• *
  • 30
  • _AxelF
    • Moj forum
Prijedlog
« : 12. Rujan, 2013., 20:26 »
Dakle, žalio sam se na ocijene koje su, po meni, nepravedne. Ja imam rješenje u dva dijela:

1. dio - Ocijene se pišu po kategorijama: Gameplay; grafika; priča; glazba; sveukupni doživljaj
2. dio - Osnivanje "Lige recenzenata". Dakle, na forumu / portalu odaberete par ljudi (svaki po jedan žanr, FPS, RPG, RTS, P'n'C ... etc. etc.) i svaki puta kada se napravi recenzija njima se pošalje PM da u roku od 1h (nije bitno) pošalju svoju ocjenu za GP, graf., priču, glazbu i sveuk. doživljaj. I onda se to podijeli sa brojem ljudi koji su ocijene poslali i napiše se tko je kako ocijenio. Jer: meni se čini da FPS pristaše recenziraju RPG igre i obrnuto. Dakle, da ne bude zabune, ja sam recimo RPG fan i dao bi igri Skyrim 100 / 100, dok recimo CoD8 bih dao 70 / 100. Izaberete par "fanova žanra" i oni ocjenjuju. Razumijete?

*

Ementaler

• Administrator
  • 38855
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Prijedlog
« Odgovori #1 : 12. Rujan, 2013., 20:57 »
Razumijem Gameru, ali ništa od toga. I krivo ti se čini (ovo za FPS pristaše i RPG igre, ne znam ni od kud ti to).

Ukratko, HCL-ovi recenzenti daju ocjene igrama - nitko više od toga.
Dakle, recenzent koji igra igru daje svoju ocjenu koju obrazloži tekstom. To ti je cijela filozofija.

I da, jedna ocjena je dovoljna.

Tako barem sada razmišljamo, ako bude kakvih promjena sami ćemo na njima poraditi. :piva: