HCL.HR

Sajam Glazbe i Multimedije 2009

• 4 Odgovora
  • 898 Hitova
*

Ementaler

• Administrator
  • 38841
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Sajam Glazbe i Multimedije 2009
« : 09. Studeni, 2009., 22:45 »
Službeni topic za ovogodišnji Sajam Glazbe i Multimedije kojega HCL.hr portal medijski sponzorira.

Tko se misli pojaviti na Sajmu? Što vam se čini najzanimljivije? Netko dolazi vidjeti ili sudjelovati u Gaming Areni?

Ako vam je promaknuo, imamo i temu u lajaonici za malo internije dogovore forumaša o tome tko će se pojaviti na Sajmu, pa ako ste za kakav forumaški meeting, tamo se također možete dogovoriti.

Link do topica: http://www.hcl.hr/forum/index.php?topic=11048.0

Sajam počinje 11. studenog, dakle u sljedeću srijedu, a traje sve do 15.studenog, odnosno do nedjelje. Više informacija o eventu možete pročitati u našoj vijesti putem linka ispod.

LINK: Sajam Glazbe i Multimedije 2009 - više informacija

Odg: Sajam Glazbe i Multimedije 2009
« Odgovori #1 : 14. Studeni, 2009., 22:49 »
Evo ja sam bio tamo,igrao sam sonic the hedgehog na sega master sistemu 2.Bilo je predobro.Šteta što nije bilo ps3-a ili xbox360-a al je bio wii i 20 ljudi za njim :chair:

*

Blaster32

• 6733
  • RIP HRVY ;(
« Odgovori #2 : 15. Studeni, 2009., 19:28 »
Jedna stvar.

Na taj sajam dolazi brdo ljudi uglavno mladih i najčešće školarci(organizirano/neorganizirano).
Naravno, playarene su uglavnom najposječenije i najzanimljivije.

Zašto hcl nema neki štand?  :ementaler:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Ementaler

• Administrator
  • 38841
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
« Odgovori #3 : 15. Studeni, 2009., 23:35 »
Trebali smo imati čak ove godine, kao da si znao  :ementaler:

Ipak, nismo imali vremena ništa konkretnije organizirati pa smo ipak odustali od te ponude koju smo dobili.

I kako je bilo na Sajmu ljudi? Tko je bio? Netko osvojio kakvu nagradu?
Ajmo pričajte! :hug

*

Wildboy

• 7725
« Odgovori #4 : 16. Studeni, 2009., 22:51 »
Hej bok uredniče.
Ne znam, svake godine sve manje i manje sadržaja. Smeće uglavnom bilo.  :wildboy: