HCL.HR

Hearthstone

  • 542 Odgovora
  • 263910 Hitova
*

ddoxy

  • **
  • 203
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #180 : 12. Ožujak, 2015., 12:38 »
Mogao sam imati 7 pobjeda, ali sam očito zahebo protiv magea.
Završilo je 6-3. Prosječan deck, prosječna arena.
Najveći zajeb mi je bio fireball, jer sma očekivao da će ga bacit još jednom, ipak je to common.

Tri borbe su već uploadane (po redu borbi). Pa baci oko.

https://www.youtube.com/watch?v=-_vALO_1ZnY&list=UUHosqEIfHiKF-wXkDOjSdkg

*

G1ML1

  • *
  • 130
  • MP: Hearthstone & SAMP & Armored Warfare
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #181 : 12. Ožujak, 2015., 20:49 »
Malo Handlock dominacije:



Dobio na portalu:


*

G1ML1

  • *
  • 130
  • MP: Hearthstone & SAMP & Armored Warfare
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #182 : 14. Ožujak, 2015., 23:06 »
Imam friske piletine, oce ko?


*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #183 : 16. Ožujak, 2015., 12:30 »
Sad igrao i nešto se čudno dogodilo pa ne znam je li to bug ili je namjerno tako, ali djeluje malo nelogično.

Stavim Lightwell 0/5 dolje i onda Stormwind Championa da mu da 1/6. Neprijatelj napadne lightwell za 1, znači smanji ga na 1/5 i onda izbaci kartu koja swapa dmg i health, ali umjesto da to postane 5/1 minion sada, igra ga pretvori u 6/2 miniona zbog Stormwind Championa. Kužite? Malo je besmisleno jer je Stormwind onda imao dupli učinak.

*

nuke

  • ***
  • 879
  • The Elephants will destroy you!
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #184 : 16. Ožujak, 2015., 13:46 »
i da i ne, naime tu su stvari mozda pocetnicima nejasne jer nema neki pametan rulebook za takve stvari, ali evo kratki opis :

stormwind daje buff na trenutne statse, a crazed alchemist radi instant swap statsa.

dakle posto su njemu statsi 1-5, on ih swapa u 5-1 perma statse, i na to stormwind daje +1/+1

ista stvar je zasto wild pyromancer sa equality combom ne cisti board na kojem se nalazi stormwind champion, jer equality svima daje 1hp, a stormwind buffa na 2.
Elephants guide me

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #185 : 16. Ožujak, 2015., 14:36 »
Ma zapravo kužim zašto se dogodilo i kako to funkcionira, ali iznenadilo me malo da će se baš tako to odviti. Nekako bi logičnije bilo da karta koja kaže da radi swap statistika, samo napravi swap statistika, a ne postavi nove perma statse swapane, koji se opet automatski buffaju ako postoji nešto kao Stormwind Champion na ploči.

*

nuke

  • ***
  • 879
  • The Elephants will destroy you!
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #186 : 16. Ožujak, 2015., 15:21 »
kad bolje razmislis, i ne, jer se onda izbjegavaju cudne situacije gdje bi minion umirao ako umre stormwind ( konkretno u tvom slucaju ). meni u pocetku je to isto bilo glupo, no sto vise igramto mi je logicnije.

zato sto ti buffovi nisu dio miniona koji je buffan vec "aura" od stormwinda ( slicna stvar recimo da nemozes silenceat tog buffanog miniona, vec moras stormwinda ). isto tako, recimo da je neki minion sa 5hpa buffan na 6 od storma, ti ga pingas za 1 dmg, i ubijes nakon toga stormwinda, minion ce ostati na full hp ( 5hp ), a ne na 4 ko sto bi logika nalagala, jer si mu napravio dmg, a ne efektivno maknuo buff prije ubijanja
Elephants guide me

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #187 : 19. Ožujak, 2015., 18:32 »
Nitko jos nije stavio 2 nove karte za Blackrock mountain:

Dragon Egg-1 mane 0/2-whenever this minion takes damage summon a 2/1 whelp. - Djeluje mi dobro, najkorisniji za zoo-warlocka pa bi se zoo mogao vratiti

Dragonskin Sorcerer(dragon)- 4 mane 3/5- Whenever you target this minion with a spell, gain +1/+1  -Ovo mi nije nista posebno, trebalo bi koristiti buff spellove da necemu sluzi a buff spellovi i nisu najbolji, bolji je onaj Hungry Dragon

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #188 : 19. Ožujak, 2015., 19:33 »
Dragonkin sorcerer je odlična alatka da priestovi postanu još iritantniji... bace to i power word shield i eto 4/8 na boardu :)

Jaje je mozda praktično warriorima... sa cruel taskmasterom npr... whirlwindom i tako...  vidjet ćemo :)

btw, za sve zainteresirane.. počeli su preorderi za BRM. Kao što znate, real money only tj jedina beneficija preordera je card back pa tko voli - zna što mu je činiti :piva:
« Zadnja izmjena: 19. Ožujak, 2015., 21:25 Tanelorn »

http://card.psnprofiles.com/1/tane666.png
Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Never have I encountered such corrupt and foul-minded perversity! Have you ever considered a career in the church?!
-Bishop of Bath and Wells, Blackadder II

*

G1ML1

  • *
  • 130
  • MP: Hearthstone & SAMP & Armored Warfare
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #189 : 19. Ožujak, 2015., 22:12 »
:fpalm:



:clap:\:D/


Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #190 : 20. Ožujak, 2015., 11:04 »
Dragonkin sorcerer je odlična alatka da priestovi postanu još iritantniji... bace to i power word shield i eto 4/8 na boardu :)

Jaje je mozda praktično warriorima... sa cruel taskmasterom npr... whirlwindom i tako...  vidjet ćemo :)

btw, za sve zainteresirane.. počeli su preorderi za BRM. Kao što znate, real money only tj jedina beneficija preordera je card back pa tko voli - zna što mu je činiti :piva:

Meni Dragonkin sorcerer djeluje samo kao shit Violet Teacher, u neku ruku Teacher ti daje +1/+1 i jos je ne moras ni targetirat sa spellovima :(

Inace, dobili smo 3 nove klasne karte:

Flamewaker (Mage)- 3 mane 2/4 - After you cast a spell, deal 2 damage randomly split among all enemies - Djeluje mi jako dobro ova karta i najvise mi se svidja od ove 3, statistika je ok i moze se dobro iskombinirati sa spellovima pogotovo sa spare part-ovima, za jedan spell dobijes 66% od prave karte (arcane missiles) :D

Core Rager (Hunter)- 4 mane 4/4 beast, Battlecry:If your hand is empty, gain +3/+3, po meni shit karta, ja tu vidim samo 4 mane 4/4 miniona, uvjet da karta bude korisna (prazna ruka! ) je prevelik i mislim da ce rijetko biti ostvaren i onda jos dobiva napad 7 sto je naravno u dometu BGH-a koji ionako nista ne pogađa kod huntera, dobro osim ako imaju Booma, ali cesto se protiv huntera igra BGH bez njegovog efekta samo da ti nesto bude na board-u..  shit karta

Imp Gang Boss(Warlock)- 3 mane 2/4 Demon - Whenever this minion takes damage summon a 1/1 imp, za 3 mane statistika je ok, svidja mi se abillity i karta je demon koja summonira demone, cak i u najgorem slucaju da ga se ubije u jednom potezu dobije se statistika harvest golema, karta je :thumbs:

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #191 : 20. Ožujak, 2015., 11:21 »
da malo prokomentiram karte koje mi se sviđaju

dragokin sorcerer
na papiru odlična karta ali čini mi se da nije toliko. pati od silencea užasno. gimmick karta. sa violet teacher kao šta je rečeno već, dobiješ tokene šta je korisnije nego jedan minion.

flamewalker
još jedna "OP" karta za magea. po meni puno bolji od goblin blaste magea. dodat će se i u mech i u mid range mageve. užasno jaka karta

hungry dragon
op karta. 4 za 5/6 je odličan value.

dark iron skulker
5 za 4/3 backstab aoe je odličan value po meni.

lava shock
na papiru prva liga karta. dal će tako bit vidjet ćemo


ostale karte su loše do mediocre.
core rager je katastrofa karta. rend blackhand bi bio bolji da je bez dragon potrebe. grim patron je preskup. blackwing technician je ok ajd al takoreć otkriva karte. axe flinger je je šta je. dragon egg je dota bezveze. 1 whelpa možeš dobit max po meni. imp gang boss je ok al niš posebno.

*

mixer

  • *
  • 43
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #192 : 20. Ožujak, 2015., 11:46 »
Meni se baš sviđa Imp Gang Boss, super za neki midrange demon lock deck kojeg Blizzard ionako forsira.

Dark Iron Skulker i Lava Shock ne previse, ali teško je sad znati koji deckovi ce se igrat. S ostalim se slažem.
« Zadnja izmjena: 20. Ožujak, 2015., 11:50 mixer »

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #193 : 20. Ožujak, 2015., 12:55 »

Bilo bi dobro kad bi uz obrazloženje karte ponudio i sliku ili link na kartu za nas koji nismu previše upućeni u nove karte. :)


Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #194 : 20. Ožujak, 2015., 13:33 »

Bilo bi dobro kad bi uz obrazloženje karte ponudio i sliku ili link na kartu za nas koji nismu previše upućeni u nove karte. :)

Listaj malo, na prosloj i ovoj stranici ti pisu karte i sta rade, evo link: http://www.hearthpwn.com/
« Zadnja izmjena: 20. Ožujak, 2015., 13:35 Piccolo »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9