HCL.HR

Preporuka smartphonea do 1500kn

  • 38 Odgovora
  • 17785 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Preporuka smartphonea do 1500kn
« Odgovori #30 : 18. Veljača, 2013., 17:01 »
Javi dojmove... nekako mi puno dat dva soma za novog igrača al ae.

Novi igrač po svim specifikacijama i onome što sam pročitao do sada djeluje i sposobnije od nekih poznatih igrača... a nikad nisam previše patio za markama. Uostalom, i mene lagano zanima kakav je zapravo - treba malo nešto novo probat :ementaler:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Preporuka smartphonea do 1500kn
« Odgovori #31 : 18. Veljača, 2013., 17:53 »
Po meni ti je bolje kad se vec prsis uzet s3 mini ili s2 iz burze, novi zapakirani su ti tu negdje oko 2 kile kn.
Sretno s prestigiom!
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Preporuka smartphonea do 1500kn
« Odgovori #32 : 18. Veljača, 2013., 22:05 »
A S3 mini je tu negdje po specifikacijama (S2 isto), s time da Prestigio ima veći ekran i veću rezoluciju, tobože i bolju kameru (vjerojatno ne, ali govorim samo o megapikselima)... a nekako mi se neda preko oglasnika uzimat, a u trgovinama su ti modeli već dosta skuplji. Uostalom, trebao mi je mob danas, tako da nisam mogao previše čekat da mi ga netko pošalje.

U svakom slučaju, eto Prestigia doma - zadovoljan sam skroz - izgleda dobro (to me i privuklo između ostaloga, sviđa mi se kako izgleda i ne djeluje baš jeftino), ekran je super, fluidan je koliko Android mob može biti fluidan :), kamera je okej za ono koliko će mi trebat (nije neka čudo kvaliteta za tih 8mpx)... i sve u svemu - prvi utisci vrlo pozitivni. Doduše, malo mi se čudno zagrijao na prostoru oko kamere u prvih sat vremena korištenja, vidjet ćemo što će biti s time.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Preporuka smartphonea do 1500kn
« Odgovori #33 : 18. Veljača, 2013., 23:37 »
Javi naknadno još dojmova, ja tražim sad do nekih 2000 kn mob isto.

Odg: Preporuka smartphonea do 1500kn
« Odgovori #34 : 19. Veljača, 2013., 09:35 »
Meni se grije ovaj Play ne normalno. Instalirao 4.0 verziju i gorii. Mogu hrenovke peci na njemu. Moram vratiti na staru verziju. Elementaler jesi ti imao tih problema oko grijanja na playu?

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Preporuka smartphonea do 1500kn
« Odgovori #35 : 19. Veljača, 2013., 09:45 »
Nope, nisam imao nikakvih problema sa grijanjem. Doduše, ja nisam nikada probao 4.0 staviti budući da nije službeno podržano.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Preporuka smartphonea do 1500kn
« Odgovori #36 : 23. Ožujak, 2013., 15:40 »
Da ne otvaram novi topic. Novi mobitel uzimam, imam nekih 2000 kuna, voljan izdvojit koju stotinu više, 2500 je maksimum do kojeg sam voljan ić ako baš taj uređaj mete pod konkurencijom. DA ČUJEN PREPORUKE!!1

Gleda sam po njuškalu malo, ima nekih windows 7 HTC-ova u tom cjenovnom rangu koji djeluju kul, ima tko iskustva s njima?
i da, Igore kako si zadovoljan s tim Prestigiom?
« Zadnja izmjena: 23. Ožujak, 2013., 15:42 Duksy »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Preporuka smartphonea do 1500kn
« Odgovori #37 : 23. Ožujak, 2013., 16:07 »
Dobar je Prestigio, ali možda možeš i bolje proći ako imaš koju kunu iznad 2000.

Prestigio ima stvarno fini 4.5'' IPS ekran, kamera je isto dosta dobra, meni se i sam izgleda jako sviđa (+ lijepo leži u ruci, zaboljen fino), ali plastika nije baš najkvalitetnija - već imam jednu ogrebotinu čisto od stajanja na stolu i jednu manju udubinu i guljenje boje zbog pada sa stola (ne prevelika visina) na gornjem kutu (baš je na taj kut pao, valjda).

Ono što je možda i najbitnije - radi lijepo i fluidno (za Android, jel), pogotovo nakon instaliranja Nova launchera... a trebao bi dobiti i Android 4.1 uskoro (mislim da su rekli tijekom ožujka, ali još nema ničega).

Doduše, nije baš za igre - taj dual core čip u njemu ima i jednu stariju generaciju GPU-a pa nije baš neka sreća za naprednije igre tipa Real Racing 3 - koji je totalno igriv i sve, ali framerate nije bša uvijek ugodan. I igrao sam istu igru na iPadu 2 gdje je unatoč većoj rezoluciji framerate dosta fluidniji (iako ni tamo nije baš savršen, igra je zahtjevna ipak). Ali eto - Twitter, mailovi, browsanje - sve radi dosta fluidno i izgleda lijepo na velikom ekranu.

Doduše, možda nije loše ni da baciš pogled na LG L9, nedavno to uzeo curi u Italiji za manje od 2000kn kad dobiješ povrat poreza.




*

zolee

  • *
  • 131
    • z0l3e
Odg: Preporuka smartphonea do 1500kn
« Odgovori #38 : 24. Ožujak, 2013., 21:16 »
Huawei Ascend G300, jako sam zadovoljan, ali naravno o tebi ovisi za št će ti trebati

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9