HCL.HR

Dark Souls 3

  • 239 Odgovora
  • 89536 Hitova
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #135 : 28. Travanj, 2016., 17:51 »
Ma sa tolikim dušama ja sam  u keca koristio homeward bone, baš iz tog razloga. Jednom sam nakon borbe sa Gaping Demonom na povratku  izgubio oko 40 000 duša

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #136 : 28. Travanj, 2016., 18:39 »
Bonfire model u trojci je preuzet sa lampama iz Bloodbornea.

Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #137 : 29. Travanj, 2016., 20:49 »
Pontiff jasno pokazuje tko je gazda. Prava boss borba :) Naučio sam plesati oko njega ali ne i poraziti

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #138 : 29. Travanj, 2016., 21:06 »
Vidiš meni nije bio uopće toliko težak u prvom prelasku, valjda sam bio toliko nabrijan :hihi:
Prva faza je dosta jednostavna, a druga telegrafira poteze i meni se valjda poklopilo da je zaredao napade koje se da kazniti.

Dobra borba skroz, ali ni blizu meni najdražoj. Aldritch mi je instantno postao najdraži boss u cijelom serijalu, savršen je :wildboy:

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #139 : 29. Travanj, 2016., 22:09 »
Vidiš meni nije bio uopće toliko težak u prvom prelasku, valjda sam bio toliko nabrijan :hihi:
Prva faza je dosta jednostavna, a druga telegrafira poteze i meni se valjda poklopilo da je zaredao napade koje se da kazniti.

Dobra borba skroz, ali ni blizu meni najdražoj. Aldritch mi je instantno postao najdraži boss u cijelom serijalu, savršen je :wildboy:

Meni je pontiff bio čudna borba. Prvi dio me napatio i ponovio sam jedno sat vremena. Kad sam došao do druge faze instant sam dobio nikad lakšu pobjedu. Iz nekog razloga mi je bilo lakše borit se protiv dva nego protiv jednog xD

Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #140 : 30. Travanj, 2016., 17:58 »
Vidiš meni nije bio uopće toliko težak u prvom prelasku, valjda sam bio toliko nabrijan :hihi:
Prva faza je dosta jednostavna, a druga telegrafira poteze i meni se valjda poklopilo da je zaredao napade koje se da kazniti.

Dobra borba skroz, ali ni blizu meni najdražoj. Aldritch mi je instantno postao najdraži boss u cijelom serijalu, savršen je :wildboy:

Borio sam se sa Aldritchom ali nije me nešto impresionirala borba kao sa Pontiffom koji je dosta agresivniji i koji  odaje sliku baš onog koji želi da ti uništi svaki trag. Nemam ništa protiv Aldritcha, maštovit je kao i sve u DS serijalu ali sama borba me nije toliko impresionirala ta magija šiljci itd. Vjerojatno pošto ne volim magiju :P

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #141 : 30. Travanj, 2016., 18:00 »
Vidjet ćeš baki kad dođeš do Šampion Gundyr-a :D Taj lik je toliko bolesno agresivan da nije zdravo

Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #142 : 30. Travanj, 2016., 18:07 »
Anor Londo i nostalgija :) Mjesto gdje sam najviše vremena proveo u DS kec :)

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #143 : 30. Travanj, 2016., 18:42 »
Anor Londo i nostalgija :) Mjesto gdje sam najviše vremena proveo u DS kec :)

Ja sam invade radio tamo kod ona dva strelca  :hug  Ljudi su me doslovno mrzili zbog toga xD :chair:
Usput neki lik trenutno streama na youtube DS3 i zove masu ljudi na njega i čim dođu, da im oko par milijuna duša i oni instant dobiju soft ban, Par stotina je dosad softbanovo govno jedno

*

Syto

  • *
  • 56
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #144 : 30. Travanj, 2016., 20:37 »
Vidjet ćeš baki kad dođeš do Šampion Gundyr-a :D Taj lik je toliko bolesno agresivan da nije zdravo

Boss mi je super baš bio,ali nije bio težak iako je bio agresivan :P Nekako mi do sad najdraži fight nameless king iako nije nešto preteza,:P A što se tiče Oceiros, the Consumed King,tamo mi je atmosfera bila predobraa.;D
Tko,što?

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #145 : 30. Travanj, 2016., 21:15 »
Vidjet ćeš baki kad dođeš do Šampion Gundyr-a :D Taj lik je toliko bolesno agresivan da nije zdravo

Boss mi je super baš bio,ali nije bio težak iako je bio agresivan :P Nekako mi do sad najdraži fight nameless king iako nije nešto preteza,:P A što se tiče Oceiros, the Consumed King,tamo mi je atmosfera bila predobraa.;D

Kod Oceirosa sam umalo zaplakao :/

Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #146 : 01. Svibanj, 2016., 02:03 »
Presao sam igru,trebalo mi je 48 sati,jednostavno sam impresioniran i namucen
Pricu sam donekle svatio ali neke stvari su mi i dalje nejasne,trebacu preci prvi deo
Najvise su me namucili Abyss watchersi,ono zavrsim prvi deo fighta sa malo healtha bez mogucnosti regeneracije,sretan ko nova godina,ono odjednom pun health njemu  :bonk: :bonk:

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #147 : 01. Svibanj, 2016., 02:21 »
Presao sam igru,trebalo mi je 48 sati,jednostavno sam impresioniran i namucen
Pricu sam donekle svatio ali neke stvari su mi i dalje nejasne,trebacu preci prvi deo
Najvise su me namucili Abyss watchersi,ono zavrsim prvi deo fighta sa malo healtha bez mogucnosti regeneracije,sretan ko nova godina,ono odjednom pun health njemu  :bonk: :bonk:

Oni su sve što je ostalo od legendarnog Artoriasa iz prvog dijela. Neka njegova vojska. On je bio Abyss Walker, dakle mogao je da uđe u svijet bez Bogova, pun korupcije i tako tih sranja i da ne umre instant. Oni su njegovo nasljedstvo te brane svijet od Abyss-a. i mraka. Artorias je imao oklop koji simboliše vuka i imao je vuka kao pratioca. Abyss watcheri se mole vuku i oko njih ima i covenant "Farron watch". Pili su krv vuka što ih je povezalo u jednu dušu. Pojedinci u svijetu Dark Soulsa mogu da nadjačaju sve druge kroz razne aktivnosti te ako su dovoljno moćni onda svoj život i sve duše daju da linkaju vatru i postaju Lords of Cinder s tim. Aldrich je jeo ljude i bogove i tako postano moćan. Yhorm je bio epic vladar te sila od giganta. Abyss watcheri kad se svi skupe zajedno postaju sila jer su jedna duša. Prvi dio borbe je ono što je ostalo od njih nakon toliko godina. Korupcija, smrt i abyss. Međusobno ustaju i kolju se i sve ukrug. Nakon što ih pobjediš jedna duša ovlada svima i postanu lord of cinder, te više manje kopiraju svog gospodara Artoriasa u potezima. Ako linkanje vatre na primjer zahtjeva soul power od 10 000. Abyss watcheri pojedinačno imaju po 100 na primjer a tvoj lik samo 10. No kad si ubio pojedinačno onda se skupe svi oni i hop imaš jednog od 10 000. Cijela poenta Dark Soulsa je da si ti taj lik koji će toliko ojačat da će postat lord of cinder. Tako je barem bilo prethnodim dijelovima a nezz za ovaj sad jer još nisam završio.

Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #148 : 01. Svibanj, 2016., 03:02 »
Presao sam igru,trebalo mi je 48 sati,jednostavno sam impresioniran i namucen
Pricu sam donekle svatio ali neke stvari su mi i dalje nejasne,trebacu preci prvi deo
Najvise su me namucili Abyss watchersi,ono zavrsim prvi deo fighta sa malo healtha bez mogucnosti regeneracije,sretan ko nova godina,ono odjednom pun health njemu  :bonk: :bonk:

Da treći dio je nastavak prvog djela i to bi trebao odigrati. Ja sam počeo igrati drugi dio pa sam ga stopirao i prešao na treći jer je povezan.

Kako to da nisi prvi dio odigrao ?

Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #149 : 01. Svibanj, 2016., 03:03 »
Presao sam igru,trebalo mi je 48 sati,jednostavno sam impresioniran i namucen
Pricu sam donekle svatio ali neke stvari su mi i dalje nejasne,trebacu preci prvi deo
Najvise su me namucili Abyss watchersi,ono zavrsim prvi deo fighta sa malo healtha bez mogucnosti regeneracije,sretan ko nova godina,ono odjednom pun health njemu  :bonk: :bonk:

Oni su sve što je ostalo od legendarnog Artoriasa iz prvog dijela. Neka njegova vojska. On je bio Abyss Walker, dakle mogao je da uđe u svijet bez Bogova, pun korupcije i tako tih sranja i da ne umre instant. Oni su njegovo nasljedstvo te brane svijet od Abyss-a. i mraka. Artorias je imao oklop koji simboliše vuka i imao je vuka kao pratioca. Abyss watcheri se mole vuku i oko njih ima i covenant "Farron watch". Pili su krv vuka što ih je povezalo u jednu dušu. Pojedinci u svijetu Dark Soulsa mogu da nadjačaju sve druge kroz razne aktivnosti te ako su dovoljno moćni onda svoj život i sve duše daju da linkaju vatru i postaju Lords of Cinder s tim. Aldrich je jeo ljude i bogove i tako postano moćan. Yhorm je bio epic vladar te sila od giganta. Abyss watcheri kad se svi skupe zajedno postaju sila jer su jedna duša. Prvi dio borbe je ono što je ostalo od njih nakon toliko godina. Korupcija, smrt i abyss. Međusobno ustaju i kolju se i sve ukrug. Nakon što ih pobjediš jedna duša ovlada svima i postanu lord of cinder, te više manje kopiraju svog gospodara Artoriasa u potezima. Ako linkanje vatre na primjer zahtjeva soul power od 10 000. Abyss watcheri pojedinačno imaju po 100 na primjer a tvoj lik samo 10. No kad si ubio pojedinačno onda se skupe svi oni i hop imaš jednog od 10 000. Cijela poenta Dark Soulsa je da si ti taj lik koji će toliko ojačat da će postat lord of cinder. Tako je barem bilo prethnodim dijelovima a nezz za ovaj sad jer još nisam završio.

Knight Artorias tragični heroj

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9