HCL.HR

Prey (2017)

  • 135 Odgovora
  • 44133 Hitova
*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Prey (2017)
« Odgovori #120 : 21. Svibanj, 2017., 10:04 »
Kada sam donesao odluku što sa njima, moram priznat da sam malo razmišljao o svom postupku dok sam pomalo išao u Crew Quarters po svoj zlatni pištolj  :mrgreen:


*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Prey (2017)
« Odgovori #121 : 21. Svibanj, 2017., 11:49 »
Nisam ih uništio, iako sam tek kasnije pronašao o čemu se tu točno radi kada mi je quest odavno završio.

Ja došao do samog kraja kada trebam odlučiti kako završiti igru. Na kraju nisam igrao s Typhoon vještinama osim Mimicsa. Kada sam testirao kako full nadograđena sačma samelje Nightmarea na blizinu, ostalo nije bilo potrebno. Iako, treba pametno balansirati s korištenjem metaka i izbjegavanjem protivnika.

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Prey (2017)
« Odgovori #122 : 03. Ožujak, 2018., 13:47 »
Evo mali bump teme.

Prešao sinoć i igra mi se svidjela. Kontrole mi malo i vuku na Dishonored. Priča je zanimljiva, pogotovo onaj kraj. Kontrolerom je možda malo teže igrati, ali turreti u većini slučajeva zato pomažu. U početku je mala frka s resursima, ali kasnije s hakiranjem i popravljanjem sve pet.

E sad, ona mini igra hakiranja je bespotrebna. Nightmare možda na prvu strašan, ali pojavio mi se negdje 4 puta i svaki puta je lako pobjeći mu, nek te uoči sam i sakriješ mu se lako gdje ne može doći, a i pomaže što svako malo zapne. Dva nepotrebna side questa su bila zbuggana, trebaš pronaći nešto o nekoj osobi, ali ako ti to napraviš prije nego dođeš do questa ne možeš završiti ili se quest ne pojavi.

Eto toliko.  :D

Btw, jel Freddy živ?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Prey (2017)
« Odgovori #123 : 03. Ožujak, 2018., 15:35 »

Priča bi mogla biti još zanimljivija ako je ovo najava za DLC.

https://twitter.com/PreyGame/status/969702812912320514

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Prey (2017)
« Odgovori #124 : 03. Ožujak, 2018., 16:24 »

Priča bi mogla biti još zanimljivija ako je ovo najava za DLC.

https://twitter.com/PreyGame/status/969702812912320514

Pogotovo ako je nastavak, a ne prequel.

Spoileri!
Možda se onaj hidden location nakon creditsa nalazi na Mjesecu.

Odg: Prey (2017)
« Odgovori #125 : 04. Svibanj, 2018., 18:11 »
Ovo je moj tip igre,u par sati me toliko uvukla u svoj svijet da ono mislim nema vcrs spavanja.

Nabacim vise dojmova kad utucem jos koji sat.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Prey (2017)
« Odgovori #126 : 04. Svibanj, 2018., 23:11 »
Jedna od najboljih stvari kod Preya je upravo to. Počneš igrati i Talos te uvuče u svoj svijet.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Prey (2017)
« Odgovori #127 : 05. Svibanj, 2018., 05:38 »
Uf, ja počeo igrat prije 2 tjedna negdje. U početku mi je čak bilo mrvicu dosadno (mislim na tutorial i odlazak na posao).


No sad je već stvarno zanimljivo i kako te igra realno ne vuče za ruku. Slobodan si ići gdje god želiš samo moraš pronaći odgovarajuće kodove i kartice. Dugo vremena sam igrao samo sa melee oružjem. Ma živo čudo.
Zanima me kako će se to sve odviti na kraju. Totalno su me kupili  :mrgreen:

Odg: Prey (2017)
« Odgovori #128 : 05. Svibanj, 2018., 12:24 »
Thief,system shock,deus ex,dishonored,bioshock,taj tip igara mi posebno odgovara.Prey naravno spada u tu kategoriju ali me izgled protivnika dugo odbijao da krenem igrat iako sam davno kupio igru.

Nabacim konkretnije dojmove kad jos malo odigram.

Odg: Prey (2017)
« Odgovori #129 : 12. Svibanj, 2018., 09:09 »
Prey me oduševio,stvarno vrhunski naslov.

Solidna prica,ajde jos ne znam kakav je kraj ali za sada drži pažnju,grafika ništa posebno ali dosta mi ljepše izgleda nego dishonored.

Protivnici koji su mi na početku bili minus sada su mi vrh svojim dizajnom,svaki od njih je kao neka mini zagonetka i za svakoga treba koristiti drugačiju taktiku.

Talos je predobro dizajniran,cinjenica da mozes izaci iz stanice i bit u svemiru sa gameplay aspekta je bezze jer je kretanje cudno,zabijas se svuda ali se zbog atmosfere brutalno uklapa u igru.

Gunplay je solidan,kad se nadograde oružja uz kombo s nekim moćima borba dobija drugu dimenziju i cak mi je zanimljiva.Posto pretrazujem svaki kutak nemam problema s municijom pa je sačma non stop u akciji.

Stealth je strgan,besmislen,moze se koristiti za neke dionice ali kako protivnici iza sebe ostavljaju korisne resurse pametnije ih je ubijat nego zaobilaziti.

Dizajn levela je odličan,Talos je prekrasno mjesto,pravi je gust istraživati ga posebno kad se pohvataju sve mehanike lik nadogradi pa nema onog straha od protivnika i da ce zafalit municije.

Igra ima pokoji minus,bugovi oko questova koji se nisu aktivirali ali udaram kad predjem odmah jos jedan prelaz jer nisam koristio moci typhona.
To me zasmetalo i ono prokleto zacrnjenje ekrana kad se typhon pojavi jebemu misa oslijepi nekad da vidim odakle me napadaju.

A najveća zamjerka je loading time,igra ima puno vraćanja u stare dijelove stanice i dok prodjes s jednog dijela stanice na drugi to smori,malo malo loading...To je u biti jedina veca zamjerka.

Ljubiteljima deus exa,dishonored,system shocka ova igra je definitivno obavezno stivo.

Odg: Prey (2017)
« Odgovori #130 : 13. Svibanj, 2018., 22:30 »
Prey prekucan,37 sati ukupno.Vecinu side questova sam rijesio neki su imali glitch ali udaram jos jedan prelaz samo sa typhon neuromodovima pa se nadam da ih tada uspijem rijesit.

Prica mi se zavrsila ok,ja sam ocekivao drugačiji rasplet medjutim i ovo je sasvim ok.

I naravno drugi prelaz pokusat stvari drugačije odradit jer igra kao i dishonored stvarno ima opcija kako odradit neke questove,koje likove ubit,koje postedit i nadam se drugačijem ishodu ili nekakvoj reakciji likova i svijeta jer takvih sitnih zanimljivih detalja je pun i dishonored i do dana današnjeg ljudi otkrivaju nove stvari.

Fenomenalna igra s pokojim minusom koja je nažalost prosla ispod radara mnogih igrača.I da jako me podsjetila na alien Isolation u nekim dionicama.

Odg: Prey (2017)
« Odgovori #131 : 29. Svibanj, 2018., 13:02 »
Zavrsio i drugi prelaz koristeći samo typhon neuromodove i na nightmare tezini.

Puno je teza s njima jer inventory space je ograničen na pocetni,nema modanja oružja ali s druge strane neki neuromodovi od typhon su prokleto jaki.

Bez hakiranja i repair-a dosta je teze igrati ali stvarno ne trebaju jer je arkane dizajnirao talos da se svakoj situaciji moze pristupiti iz različitog ugla i svaki je problem rijesiv.

Fenomenalna igra,jedva cekam dlc :-)

Odg: Prey (2017)
« Odgovori #132 : 10. Listopad, 2018., 19:46 »
Samo bih se htio pridružiti dugom nizu onih koji su oduševljeni ovom igrom. Upravo takva radnja nam vraća vjeru u vrhunsko SP iskustvo. Kupio sam na rasprodaji za 80 kn zajedno sa DLC-om, ali da sam dao punu cijenu ne bi mi bilo žao. Istina da je početak težak i mukotrpan, ali brzo te priča uvuče u sebe i ostaješ zalijepljen, a to je danas rjetkost.

Nitko ne piše kakav je DLC, obzirom da ga imam volio bi koju impresiju unaprijed  :thumbs:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Prey (2017)
« Odgovori #133 : 10. Listopad, 2018., 20:03 »
di si to uzeo i jel ima još  :(

Odg: Prey (2017)
« Odgovori #134 : 10. Listopad, 2018., 20:13 »
di si to uzeo i jel ima još  :(

PSN Plus, dva za jedan Prey+Death of outsider - 130 kn zajedno, ali mislim prije dva tjedna, ta kacija više nije aktivna.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9