HCL.HR

Tom Clancy's: The Division

  • 493 Odgovora
  • 139237 Hitova
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #435 : 04. Prosinac, 2016., 13:14 »
Uglavnom cujem sustanje i kad izgovoris nesto tesko se moze cuti sta si rekao
I pitanje za tebe jel ti mene cujes kada ja pricam?

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #436 : 04. Prosinac, 2016., 16:32 »
Faking aproximity sistem... Koliko sam skontao, trebaš biti pored da bi čuo nekog.
Eh, di su oni stari Ventrilo dani...

Ja imam mic na kameri, no, ima i drugi na slušalicama- no, njih ne korsitim prečesto.
Ajd kad budemo drugi put igrali, riješićemo i to... Staćemo na sred ulice i derati se dok nas netko ne čuje. :D

Što se tiče tebe, čujem te slabašno- ili imaš jako mekan i tih glas.
I kao što sam spomenuo, imam osjećaj da ti fali po pola prve i zadnje riječi. Umjesto "alo baja, čuvaj leđa", ja čujem "...o baja, čuvaj le...'
Otprilike tako nekako.

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #437 : 04. Prosinac, 2016., 17:15 »
Mislim da mozes u opcijama staviti jacinu svog glasa za mikrofon
I sto se tice toga slabog glasa,moram tiše pricati zato sto ostali spavaju pa je do toga,i to sto fali pola prve i zadnje reci verovatno kasn ostisnem tipku za pricanje,mroacu izgleda staviti always on kod mikrofona

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #438 : 27. Prosinac, 2016., 11:21 »
Kod kojeg vendora mogu kupiti najbolje oružje i opremu? Nisam dosad kupovao, uvijek samo skupljao dropove iz misija. Imam oko 402 tisuće kreditsa, nadam se da mogu uzeti nešto solidno za to i pojačati bijedni gear level.

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #439 : 27. Prosinac, 2016., 11:31 »
Imas na terminalu koji prodaje za phoenix kredite ako ih imas, imas u bazi operacija za normalne kredite,ali njih je sada jednostavno skupljati,bilo sta sto dobijes mozes prodati za 100000 kredita,ja imam vec 30 milijuna kredita,moja preporuka za sto brzi level up je da ides po mapi i ubijas free roam bossove, ako hoces mogu igrati s tobom da ti pomognem u tome i da ti dam sve iteme sto dobijem
Također kupovina sealed cacheova je isto dobar nacin,mada jedan kosta 400000 kredita
To ti malo kredita sto imas nece toliko pomoci

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #440 : 27. Prosinac, 2016., 14:05 »
Mislis level up geara jel? Jel sam level 30 u igri naravno :)

Imam 30 phoenix kredita, a kod vendora u bazama nisam našao bolje (jače) oružje nego što već imam.

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #441 : 27. Prosinac, 2016., 21:09 »
Da,mislio sam na level up geara,ako si manji gear score samo odi u veci world tier i  ubijaj bossovee u  open worldu da bi dobio neki dobar gear

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #442 : 27. Prosinac, 2016., 21:14 »
Uzeo sam si primary weapon i još neke sitnice iz inventorya i podigao level s 29 na 83 (molim bez smijanja :D).

Još moram uzeti sekundarni dps i podići armor s opremom.

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #443 : 27. Prosinac, 2016., 22:50 »
Ne brini se brzo ces ti,samo farmaj, i stalno prelazi iz jednog world tiera u drugi,brzo ce to,farming je puno laksi sada nego prije,kada se setim 1.2 , kad dobijem neki gear set item u šoku sam a sada padaju na sve strane

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #444 : 28. Prosinac, 2016., 14:51 »
Koliki je tebi gear level i što sad (koje misije) uopće igraš?

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #445 : 28. Prosinac, 2016., 18:37 »
gear score je 256.,znaci za sve iteme je 256 gear score
Svaki dan igram daily misije i kad izađu weekly HVT i njih odigram i redovno sam u dark zoneu
Nadalje gear score je skaliran prema world tieru u kojemu se nalazis
Predpostavljam da si world tier 1 posto si imao score 116 kada si igrao danas (imam te za prijatelja na uplayu)
U tom world tieru mozes dobiti iteme sa maksimalnim gear scoreom 163,kada dobijes sve takve iteme penjes se nadalje u world tier 2,tamo je maksimalan gear score 182 i tako nadalje
Ako igras u grupi najvise loota po satu ces skupiti u Undergroundu i Dark zoneu

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #446 : 28. Prosinac, 2016., 20:14 »
Haha, dobro si me snimio  :thumbs: Da, sada mi je 116 gear score. Puška (damage) mi je dobra, no armor mi je slab, buše me ko sir.

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #447 : 03. Siječanj, 2017., 13:37 »
http://youtu.be/kztF5gCDqoA

Ako stvarno ovo bude u novom updateu  igra ce stvarno da postane sve ono sto sam zelio na pocetku jos
Jos kad bi bio year 2 season pass i story dlc, ajme ajme  :ave: :ave:

*

d1cme

  • *
  • 134
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #448 : 04. Siječanj, 2017., 10:12 »
Da li se isplati uzimat DLCove? Nabavio sam Divison za 16€ za bozic i super mi je igrat i streamat s ekipom, pogotovo na levelu 30 jos zanimljivije postane u dark zoneu

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #449 : 04. Siječanj, 2017., 13:21 »
Pricekaj da izade zadnji dlc,pa onda na osnovu njega zakljuci hoces li uzeti

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9